اپلیکیشن هایی که پول رایگان میدهند! معرفی 4 برنامه برای کسب درآمد دلاری

اپلیکیشن هایی که پول رایگان میدهند! معرفی 4 برنامه برای کسب درآمد دلاری

ضرب المثل قدیمی می گوید: “چیزی به نام ناهار رایگان وجود ندارد.” شاید – من همه رستوران‌های روی کره زمین را بررسی نکرده‌ام تا این ادعا را تأیید کنم – اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید گهگاه چیزی بی‌هزینه دریافت کنید. در واقع، اگر فقط تلفن هوشمند خود را بردارید و به فروشگاه برنامه خود مراجعه کنید، انبوهی از برنامه ها را خواهید دید که فقط برای ثبت نام به شما پول می دهند.
کسب درآمد رایگان خیلی خوب به نظر می رسد، البته اگر واقعیت داشته باشد! در واقع راه های مختلفی برای به دست آوردن پول بدون هزینه و تلاش بسیار کم وجود دارد. در اینجا، ما نگاهی به اپلیکیشن هایی که پول رایگان می دهند می اندازیم. در حالی که قرار نیست ثروتمند شوید یا درآمد تمام وقت از این برنامه ها داشته باشید، می توانید کمی پول اضافی به دست آورید که خرج کنید، پس انداز کنید یا سرمایه گذاری کنید و بهتر از همه، هر کسی می تواند آن را انجام دهد. 
کسب درآمد آنلاین حس شیرینی است که مردم در اقتصاد گیگ (gig economy) به دنبال آن هستند. چه آرزو دارید که یک تاثیرگذار رسانه های اجتماعی باشید، یا فقط به دنبال تکمیل درآمد معمولی خود با برخی مشاغل جانبی آنلاین هستید، ما گزینه های مناسبی پیدا کرده ایم. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اپلیکیشن هایی که پول رایگان میدهند را به شما معرفی کنیم. 

خرید و فروش پرفکت مانی

معرفی 4 اپلیکیشن هایی که پول رایگان میدهند

این اپلیکیشن هایی که پول رایگان میدهند به روش‌های مختلفی کار می‌کنند، اما همگی به شما کمک می‌کنند تا با تلاش اندک پول درآورید یا پس‌ انداز کنید. پس از کسب پول رایگان از این برنامه ها معمولا از پرداخت با پی پل پشتیبانی میکنند میتوانید سفارش فروش پی پال و نقد کردن آن را در پی98 ثبت نمایید.

سواگ باکس (Swagbucks)

سایت Swagbucks بهترین انتخاب برای کسب درآمد آسان با روش های مختلف در اوقات فراغت است.

اگر به دنبال کسب درآمد اضافی در زمان استراحت خود هستید، مطمئناً می خواهید Swagbucks را بررسی کنید. این وب سایت و برنامه محبوب چندین راه مختلف برای کسب درآمد در اختیار شما قرار می دهد از جمله :

 • انجام نظرسنجی های کوتاه
 • تماشای ویدیوها
 • بازی کردن
 • دانلود و نصب برنامه ها
 • استفاده از پیشنهادات ویژه
 • با استفاده از موتور جستجوی Swagbucks

اکثر مردم Swagbucks را به عنوان یک برنامه نظرسنجی می شناسند، و اگرچه این درست است، شما می توانید با Swagbucks نسبت به سایر برنامه های نظرسنجی درآمد بیشتری کسب کنید، زیرا راه های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد.

🔺کسب درآمد با دیدن تبلیغات | تبلیغ ببین پول بگیر!🔺

هر کار یا فعالیت تعداد مشخصی امتیاز را برای شما به ارمغان می آورد (به عنوان Swagbucks یا SB نامیده می شود). پس از جمع آوری مقداری SB، می توان آنها را برای جوایز انتخابی شما، از جمله  درآمدتان را از طریق پی پال یا طیف گسترده ای از گیفت کارت ها نقد کنید. 

بهترین راه برای کسب درآمد قابل توجه با Swagbucks استفاده از بخش پیشنهادات ویژه است. هنگامی که وارد داشبورد شدید، برای مشاهده پیشنهادهایی که در حال حاضر در دسترس هستند، روی “Discover” کلیک کنید. ممکن است بتوانید با ایجاد یک حساب کاربری در یک وب سایت، باز کردن یک حساب بانکی، شروع یک دوره آزمایشی رایگان یا هر چیز دیگری، Swagbucks کسب کنید. پیشنهادها مرتباً تغییر می‌کنند و اگر از پر درآمد ترین پیشنهادها در زمانی که در دسترس هستند استفاده کنید، می‌توانید با Swagbucks درآمد خوبی داشته باشید.

یکی از دلایل علاقه مند بودن افراد به سایت Swagbucks این است که می توانید پاداش های خود را خیلی سریع نقد کنند. در حالی که برخی از سایت‌ها/برنامه‌ها به شما اجازه نمی‌دهند تا زمانی که 20 تا 30 دلار پاداش دریافت نکرده‌اید، پول نقد کنید، Swagbucks به شما این امکان را می‌دهد که جوایز خود را با حداقل 3 دلار برداشت کنید. 

🔺آموزش نحوه کار با برنامه sweatcoin | با راه رفتن پول در بیار!!🔺

اینباکس دلار (InboxDollars)

سایت اینباکس دلار یکی از سایت های پول ساز مانند Swagbucks است و به عنوان راه دیگری برای کسب درآمد با کارهای آسان می توانید از آن استفاده کنید.

InboxDollars بسیار شبیه Swagbucks است. به عنوان یک کاربر InboxDollars، می توانید از طریق موارد زیر درآمد کسب کنید:

 • انجام نظرسنجی
 • تماشای ویدیوها
 • بازی کردن
 • ادعای پیشنهادات ویژه

♦️روش‌های کسب درآمد دلاری واقعی در سال 2023 ♦️

مانند Swagbucks، بهترین راه برای کسب درآمد سریع با InboxDollars از طریق پیشنهادات ویژه است. پیشنهادهای موجود به صورت دوره‌ای تغییر می‌کنند، اما به عنوان نمونه‌ ای از آنچه که می‌یابید، در حال حاضر چند پیشنهاد در داشبورد خود مشاهده می‌کنم:

 • 2 دلار برای شرکت در یک مسابقه / هدیه
 • 1.50 دلار برای دانلود یک برنامه و ایجاد یک حساب کاربری رایگان
 • 2 دلار برای دریافت امتیاز اعتباری رایگان و تجزیه و تحلیل گزارش اعتباری

اینها فقط چند نمونه از موارد موجود هستند. اگر از این پیشنهادات آسان استفاده کنید، می توانید با تلاش بسیار کمی پول مناسبی به دست آورید.

برخلاف Swagbucks و بسیاری از سایت‌های مشابه دیگر، InboxDollars روی یک سیستم امتیازدهی کار نمی‌کند. به جای کسب امتیازی که برای جوایز بازخرید می شود، پول نقد واقعی به دست خواهید آورد. هر کار یا پیشنهاد دارای یک مبلغ دلاری است که شما به دست خواهید آورد.

InboxDollars از شما می خواهد که حداقل 10 دلار موجودی داشته باشید تا وجه نقد خود را باز خرید کنید.

🔸سایت rev.com | ترجمه کن، درآمد دلاری کسب کن!🔸

سایت Survey Junkie

این بهترین انتخاب برای کسب درآمد با نظرسنجی های آنلاین ساده است.

در حالی که می توانید با شرکت در نظرسنجی با Swagbucks و InboxDollars درآمد کسب کنید، Survey Junkie کمی متفاوت است. Survey Junkie به جای ارائه نظرسنجی به علاوه چندین روش دیگر برای کسب درآمد، منحصراً بر روی نظرسنجی تمرکز می کند.

اگر می خواهید از طریق نظرسنجی های آنلاین پول نقد کسب کنید، بهترین روش استفاده از چند وب سایت و اپلیکیشن مختلف است. اگر واقعاً فعال هستید، ممکن است نظرسنجی‌های موجود از یک برنامه خاص تمام شود تا زمانی که نظرسنجی‌های جدید اضافه شوند. استفاده از چند سایت یا اپلیکیشن مختلف به شما امکانات بیشتری می دهد. به‌علاوه، می‌توانید نظرسنجی‌ هایی را که شرکت می‌کنید را انتخاب کنید، زیرا انتخاب بیشتری خواهید داشت. شما می‌توانید فقط در نظرسنجی‌هایی شرکت کنید که به شما امکان می‌دهد بیشترین درآمد را برای زمان خود کسب کنید.

از آنجایی که Survey Junkie به طور انحصاری بر روی نظرسنجی ها متمرکز است، اکثر مردم می توانند در سایت های دیگری مانند Swagbucks که گزینه های بیشتری دارند، سود بیشتری کسب کنند. با این حال، اگر به طور خاص به دنبال نظرسنجی هستید، جایی بهتر از Survey Junkie برای یافتن آنها وجود ندارد.

هنگامی که یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید و وارد داشبورد می‌شوید، باید یک نظرسنجی مختصر از نمایه با جزئیاتی در مورد خودتان انجام دهید تا بتوانید با نظرسنجی‌های مناسب مطابقت داشته باشید (همچنین برای تکمیل این نظرسنجی مقدماتی درآمد کمی کسب خواهید کرد.)

سپس فهرستی از نظرسنجی های موجود را مشاهده خواهید کرد. هر کدام مبلغی را که برای تکمیل آن به دست می آورید و همچنین مدت زمان تخمینی که برای تکمیل نظرسنجی طول می کشد لیست می کند.

🎯سایت Radioearn چیست؟ پول درآوردن به سبک گوش دادن به رادیو🎯

سایت Mistplay

Mistplay اپلیکیشن دیگری است (فقط برای اندروید موجود است) که برای انجام بازی ها به کاربران پول پرداخت می کند. می‌توانید بازی‌های جدید را پیدا کرده و کشف کنید، بر اساس مدت زمانی که بازی می‌ کنید، واحد کسب کنید، و آن واحدها را برای پاداش‌های انتخابی خود را به صورت پول نقد برداشت کنید.

همانطور که از برنامه استفاده می کنید، می توانید نشان های مختلف دستاورد را باز کنید و واحدهای بیشتری کسب کنید.

تا به امروز، Mistplay بیش از 13 میلیون دلار جایزه پرداخت کرده است. 

جمع بندی

همانطور که دیدید انواع برنامه‌ها، برنامه‌های افزودنی و ثبت‌ نام‌ هایی وجود دارند که به شما پول رایگان می‌دهند، یا حداقل قول می‌دهند که از لحظه ثبت‌ نام مقداری پول به موجودی کیف پول شما در آن سایت اضافه کنند. هر چیزی که بتواند در پول شما صرفه جویی کند یا پول رایگان به شما بدهد، قطعا ارزش بررسی دارد. ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا فقط برنامه‌های قانونی را پیدا کنیم اما همیشه قبل از دانلود هر چیزی حتماً آن‌ها را خودتان بررسی کنید.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

4.1 16 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمد
محمد
2 ماه قبل

ثبت نام کن و ارز دیجیتال رایگان بگیر از معتبرترین صرافی ایرانی تبدیل

Meraj
Meraj
پاسخ به  محمد
2 ماه قبل
توکلی
توکلی
3 ماه قبل

کسی لینک دانلود رایگان برنامه کسب درآمد 5 میلیون در ماه داره برام اینجا بذاره خیلی ممنون میشم

فرهاد
فرهاد
پاسخ به  توکلی
3 ماه قبل

پایکو حتی بیشتر ۵ میلیون

فریده
فریده
پاسخ به  فرهاد
1 ماه قبل

میشه یعنی با برنامه ب آدمد رسید!!!؟

سارا
سارا
3 ماه قبل

پول رایگان میخوام

فرهاد
فرهاد
پاسخ به  سارا
3 ماه قبل

پایکو فقط

غریبه
غریبه
پاسخ به  سارا
2 ماه قبل

پول رایگان گدایی کاربدی هم نیست ها دزدی کار بدیه گدایی بدنیست اخه دختر خوب مگه تو این دوره زمونه پول رایگان هم بدست میاد نابرده رنج گنج میسر نمی شود دلخوش نباش هرجا دیدی پوال رایگان میدن بدون کلاه برداریه اگر هم بدن یه چیزی میدن که نمیشه حتی باهاش یه پاستیل خرسی خرید

کمیل
کمیل
پاسخ به  غریبه
2 ماه قبل

شما که اطلاعات درستی نداری لطفا حرف نزن

محمد رضا
محمد رضا
5 ماه قبل

لطفا آموزش ورود رو هم اگه میشه بگذارید