ادامه حمایت های مارک کیوبن از دوج کوین

مارک کیوبن میلیاردر، منتقد دوج کوین را سرکوب کرد

میلیاردر مشهور، به خصوص برای طرفداران Dogecoin، یک بار دیگر به جامعه این کوین نشان دهد که همچنان به DOGE وفادار است.

یک بار دیگر در توییتر، Mark Cuban، و کارآفرین پنسیلوانیایی، Preston Pysh، در خصوص دوج کوین (DOGE) با یکدیگر اختلاف نظر داشتند.

پس از شکایت از اسپم های غیر قابل کنترل ارزهای دیجیتال در توییتر، مارک کیوبن به دلیل پامپ کردن قیمت DOGE در ماه مه 2021 (اردیبهشت 1400)، مخاطب اصلی نقدهای Preston Pysh قرار گرفت.

در پاسخ، مارک کیوبن که مالک تیم بسکتبال Dallas Mavericks هم می باشد، از نظرات خود مبنی بر مناسب بودن Dogecoin برای مخارج، دفاع کرد. او معتقد است که پویایی تورم DOGE می تواند آن را به ارز بهتری تبدیل نماید که البته مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک هم با این موضوع موافق است.

هم بنیانگذار دوج کوین، Billy Markus هم به دفاع از مارک کیوبن پرداخت و گفت این که برخی بدین گونه حرف های مردم را عوض می کنند، آزاردهنده است.

این میم کوین که در نوع خود پرچمدار به شمار می آید، در حال حاضر قیمتی 80 درصد کمتر از سقف تاریخی خود را تجربه می کند که در ماه مه 2021 شاهد بود.

ضمن این که مارک کیوبن به این موضوع اشاره کرد که Dogecoin در سال گذشته، از بیت کوین (Bitcoin) عملکرد بسیار بهتری را نشان داد.

همانطور که گزارشات آن قبلاً اعلام شده بود، Cuban و Pysh در ماه اکتبر، طی یک گفت و گوی صوتی بحث برانگیز و داغ در توییتر، با یکدیگر درگیر شدند. ستاره Shark Tank گفت علیرغم مقاومت هایی که از جانب ماکسیمالیست های BTC روبرو می شود، همچنان به صحبت کردن درباره Dogecoin ادامه می دهد. کیوبن نیز گفت عضوی از جامعه DOGE بودن، تجربه جالبی بود.

بیت کوین یک محافظ در برابر تورم نیست

با وجود این که کیوبن در سال گذشته از طرفداران BTC هم به نظر می رسید، اما او معتقد است که این دارایی یک محافظ در برابر تورم به شمار نمی آید. او در یکی از توییت های اخریش گفت که Bitcoin هرگز به چنینی چیزی تبدیل نخواهد شد.

او معتقد است که اصطلاح “محافظ در برابر تورم” یک شعار بازاریابی است که توسط ترویج دهندگان طلا و بیت کوین ارائه گردیده است.

منبع: یو تودی

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments