خوشحالی معامله گران دوج کوین پس از پامپ اخیر | آیا برای جشن گرفتن خیلی زود است؟

خوشحالی معامله گران دوج کوین پس از پامپ اخیر | آیا برای جشن گرفتن خیلی زود است؟

دوج کوین در 12 ساعت قبل از یادداشت این مقاله، 9.4 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. این یک روند در سراسر بازار کریپتو بود، اما این حرکت بسیاری از آلتکوین‌ها را مستقیماً وارد منطقه مقاومت کرد که دوج کوین یکی از آنها بود.

در کوتاه مدت، گاوها قطعاً تسلط بازار را در دست دارند، اما قدرت آنها ممکن است ضعیف شود زیرا بیت کوین نیز در منطقه مقاومتی مهمی قرار دارد.

ترس در مورد USDC و استیبل کوین‌ها پس از سقوط SVB ممکن است باعث وحشت بیشتر شود یا نه؟ تحلیل تکنیکال دوج کوین تصویر نزولی را در بازه‌های زمانی بالاتر ترسیم کرد.

دوج کوین در 3 مارس به شدت زیر محدوده 0.08 دلار سقوط کرد و از آن زمان به بعد در یک روند نزولی قرار گرفته است. برای مدت کوتاهی در سطح حمایت 0.073 دلار معامله شد و تا مرز 0.065 دلار سقوط کرد. با این اتفاق، سفارشات خرید دوج کوین ثبت شده در این منطقه موجب حمایت و افزایش قیمت شدند.

تحلیل قیمت دوج کوین

این شکست روند نزولی با منطقه سفید رنگ دوج کوین در چند روز گذشته تلاقی داشته است. در زمان نگارش این مقاله، دوج کوین از سقوط بیشتر نجات یافته است اما قیمت هنوز یک کندل روزانه بالاتر از این منطقه نبسته است.

حتی اگر از این منطقه عبور کند، ساختار در بازه زمانی روزانه نزولی خواهد ماند تا زمانی که دوج کوین بتواند بالاترین قیمت اخیر را در 0.076 دلار به سمت بالا بشکند.

اگر دوج کوین بتواند قیمت را بالاتر از عدد 0.0715 دلار حفظ کند، برای تشکیل یک سطح بالاتر و عبور از سطح مقاومت 0.073 دلار، گاوها می توانند دل خوش کنند.

این یکی از سناریوهای متعددی بود که می‌تواند عملی شود. مورد دیگر این است که گاوهای DOGE در رالی صعودی اخیر با بازه زمانی پایین‌تر خسته شده‌اند و به نظر می رسد خرس ها دوباره تسلط بازار را در دست بگیرند.

🔺این می تواند یک بار دیگر موجب کاهش قیمت دوج کوین شود و در روند نزولی کف های جدیدی ایجاد کند.

شاخص AO نشان می دهد که حرکت نزولی همچنان قوی است و CMF علیرغم سودهای اخیر جریان سرمایه قابل توجهی را به بازار نشان نداد.

افزایش احساسات مثبت دوج کوین

رالی صعودی اخیر احتمالاً به احساسات مثبت قوی دوج کوین که در رسانه های اجتماعی دیده می شود کمک کرده است. میانگین سن سکه در مسیر ثابت خود باقی ماند. این نشان داد که جابجایی سکه در آدرس کیف پول ها افزایش نمی یابد.

افزایش احساسات مثبت دوج کوین

به طور مشابه، شاخص مصرف شده در سن افزایش بسیار بزرگی را مشاهده نکرده است. با این حال، در آخر هفته شاهد افزایش بیشتری نسبت به دو هفته گذشته بود. این احتمال فشار فروش اخیر را افزایش می دهد.

منبع: ای ام بی کریپتو

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments