بازیابی رمز کیف پول

بازیابی رمز کیف پول در صورت فراموشی آن

یکی از مهم ترین نکات برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال حفظ امنیت کیف پول ارز دیجیتال است. به همین رمزعبور ولت های ارز دیجیتال از اهمیت بسیاری برخوردارند. حال اگر شما این پسورد را فراموش کنید، دسترسی به دارایی دیجیتال شما نیز غیر ممکن می شود. فراموش کردن رمز ولت ارز دیجیتال، یکی از بدترین کابوس هایی است که یک فرد دارای سرمایه دیجیتالی، ممکن است با آن روبرو شود. در ادامه همراه باشید تا در این رابطه بیشتر سخن گفته و راه های احتمالی برای بازیابی رمز کیف پول های مختلف ارز دیجیتال مانند تراست، کوینومی و بلاکچین را مورد بررسی قرار دهیم.

بازیابی رمز کیف پول

اصولا هر کیف پول ارز دیجیتالی از دو کلید تشکیل شده است. کلید عمومی که در واقع همان آدرس کیف پول است و به صورت پابلیک می تواند در اختیار دیگران نیز قرار گیرد و کلید خصوصی که تنها در اختیار صاحب کیف پول بوده و هر کس آن را در اختیار داشته باشد، می تواند به تمامی موجودی کیف پول نیز دسترسی داشته باشد. در این صورت آنچه که در این میان مهمتر است، کلید خصوصی یا همان رمز کیف پول است که باید نهایت دقت در نگهداری آن اعمال شود.

کیف پول ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها ممکن است فرایند امنیتی مخصوص به خود را داشته باشند. کیف پول های آنلاین، کیف پول های نرم افزاری و کیف پول های سخت افزاری از انواع مختلف کیف پول هستند که هر کدام از این ها خود نیز دارای چندین نمونه متفاوت می باشند. به همین علت شاید بحث بازیابی رمز کیف پول در هر کدام از این انواع کیف پول مختلف، متفاوت باشد و در برخی از آن ها اصلا شرایطی برای بازیابی اندیشیده نشده باشد!

در کیف پول های آنلاین، مثل کیف پول صرافی بایننس، در صورت فراموشی رمز عبور خود می توانید از طریق ایمیلی که در هنگام ثبت نام در صرافی وارد کرده اید، رمز عبور خود را بازیابی کنید. علاوه بر ایمیل، شما برای ورود به حساب کاربری خود نیاز به کد تاییدیه ای که از طریق Google Authenticator ارسال می شود نیز دارید که کاربران بایننس، روش استفاده از آن را می دانند. در برخی دیگر از کیف پول های آنلاین نیز فرایند بازیابی پسورد، از طریق شماره تلفن همراه و پیامک انجام می شود.

اگر پس از بازیابی کیف پول ارز دیجیتال قصد فروش ارز دیجیتال و یا شارژ کیف پول خود را دارید میتوانید از خدمات لحظه ای و تمام اتوماتیک پی98 استفاده کنید. برای این منظور به لینک مشخص شده مراجعه نمایید.

در کیف پول های نرم افزاری، معمولا روش این کار به این شکل نبوده و بازیابی رمز فراموش شده کیف پول امری سخت است. در برخی از این کیف پول ها هیچگونه آدرس ایمیل یا شماره تلفنی ثبت نمی شود و در صورتی که شما رمز ورود به کیف پول خود را فراموش کنید، دیگر نمی توانید آن را بازیابی کنید. در عوض در این کیف پول ها از یک رمز سوم، به عنوان رمز ریکاوری استفاده می شود. رمز ریکاوری، عبارتی شبیه به رمز کیف پول است که صرفا در زمانی استفاده می شود که شما رمز اصلی کیف پول خود را فراموش کرده یا آن را گم کرده باشید. در این شرایط با استفاده از گزینه بازیابی رمز عبور و وارد کردن عبارت ریکاوری، شما می توانید رمز کیف پول خود را بازیابی نمایید.

در کیف پول های سخت افزاری نیز معمولا از روش تعیین پسورد ریکاوری استفاده می شود. این کیف پول ها نیز پس از اتصال به کامپیوتر از کاربر یک رمز عبور درخواست می کنند که بدون آن نمی توان به محتوای درون آن دسترسی پیدا کرد. اگر این رمز کیف پول را فراموش کنید، می توانید با استفاده رمز ریکاوری، آن را بازیابی کنید.

پس با توجه به آنچه که گفتیم، در صورت فراموش کردن رمز کیف پول، بازیابی آن وابسته به کیف پولی است که از آن استفاده می کنید. در ادامه بازیابی مهم ترین ولت های ارز دیجیتال را اشاره می کنیم :

بازیابی رمز کیف پول بلاکچین

اگر شما دارایی دیجیتال خود را در کیف پول بلاکچین ذخیره می کنید و رمز عبور خود را فراموش کرده اید، با استفاده از backup phrase می توانید کیف پول خود را برگردانید. برای بازیابی ولت ساخته در بلاک چین (blockchain.com) به صفحه اصلی این سایت وارد شوید و بر روی “Login” کلیک کنید. همانند تصویر زیر سمت راست از شما خواسته می شود که wallet ID و پسورد خود را درج کنید. شما می توانید با استفاده از گزینه “Need some help” بازیابی ولت بلاکچین را انجام دهید.

بازیابی کیف پول بلاکچین
  • Don’t know your wallet ID : اگر شما آی دی ولت خود را فراموش کرده اید، برای بازیابی کیف پول فقط به ایمیل خود نیاز دارید. با درج ایمیل و کپچای نشان داده به شما، آیدی کیف پول برای شما ارسال می شود.
  • Forget your password : اگر رمز عبور کیف پول بلاک چین خود را فراموش کرده اید، برای ریکاوری مانند تصویر بالا سمت راست از “Recover Funds” استفاده کنید. توجه داشته باشید که بازیابی کیف پول بلاک چین بدون 12 کلمه کلیدی که در ابتدای ایجاد کیف پول تعیین شده است، ممکن نیست. بایستی 12 کلمه کلیدی را به ترتیب و با در نظر گرفتن حروف بزرگ و کوچک وارد نمایید. توصیه می کنیم در هنگام ایجاد ولت، حتما کلمات بازیابی را بر روی کاغذ یادداشت کنید و در مکانی مطمئن نگهداری کنید.
  • Lost your 2FA device : اگر شما تایید دو مرحله ای برای اکانت خود در بلاک چین فعال کرده اید و اکنون به هر دلیلی به دستگاه مورد نظر دسترسی ندارید، می توانید با درج ایمیل اصلی که با آن کیف پول خود را ایجاد کرده اید، تنظیمات 2FA را ریست کنید.

بازیابی رمز کیف پول تراست

تراست ولت یکی از پر کاربردترین و معروف ترین کیف پول های ارز دیجیتال است که عده زیادی از آن برای ذخیره بیت کوین و سایر رمز ارز ها استفاده می کنند. برای آنکه تراست ولت خود را بازیابی کنید، در گام اول نیاز است، که اپلیکیشن Trust را از منابع معتبر مانند گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

پس از نصب کیف پول تراست بر روی موبایل خود همانند تصویر شماره یک به بخش settings مراجعه کنید و در ادامه در بالای صفحه گزینه “wallets” را انتخاب کنید. به علامت “+” که در گوشه بالا سمت راست قرار گرفته است، دقت کنید. با استفاده از این گزینه می توانید یک کیف پول جدید به اپلیکیشن اضافه کنید یا ولت قبلی خود را بازیابی کنید.

بازیابی کیف پول تراست

برای بازیابی رمز عبور کیف پول تراست، بر روی گزینه “I already have a wallet” ضربه بزنید و در مرحله بعد همانند تصویر شماره 5 عبارت “Multi-coin wallet” را انتخاب کنید. برای بازیابی رمز عبور کیف پول تراست، نیاز به همان 12 کلمه کلیدی می باشد که در زمان ایجاد ولت در اختیار شما قرار گرفته است. این کلمات را با حفظ ترتیب در بخش Recovery phrase مجدد تایپ کنید. برای کیف پول خود که قصد بازیابی آنرا دارید یک نام انتخاب کنید و سپس “Import” را بزنید.

بازیابی رمز عبور کیف پول تراست

اگر شما کلمات بازیابی را ندارید ولی به QR code مربوط به آنها دسترسی دارید، می توانید بر روی علامت اسکنر که در گوشه بالا سمت راست (در تصویر شماره 7) نشان داده شده است، کلیک کنید و با استفاده از اسکن QR code بازیابی ولت تراست خود را انجام دهید.

اگر تمامی مراحل گفته شده را به درستی انجام دهید، موجودی کیف پول تراست شما باز می گردد. توجه داشته باشید که بدون 12 کلمه کلیدی و یا QR code مربوط به آن، به هیچ عنوان امکان بازیابی اکانت در صورت فراموشی پسورد وجود ندارد.

بازیابی کیف پول تراست با QRcode

بازیابی کیف پول کوینومی

اگر پسورد کیف پول کوینومی (coinomi) خود را فراموش کرده اید باز هم به 12 کلمه کلیدی نیاز خواهید داشت اما اگر شما در حال حاضر به کیف پول خود دسترسی دارید،می توانید این 12 کلمه را از طریق اپلیکیشن مجدد مشاهده کنید.

برای دسترسی به کلمات کلیدی در موبایل اندروید به “settings” کیف پول کوینومی و قسمت ” Manage wallet” مراجعه کنید. نام ولت خود را از میان ولت های نشان داده شده، انتخاب کنید و سپس “Recovery Phrase” را بزنید. همانند تصویر زیر کلمات کلیدی به شما نشان داده می شود و شما برای تایید بایستی این کلمات را به ترتیب وارد نمایید. تاکید می کنیم که در این مرحله حتما کلمات را بر روی کاغذ یادداشت نمایید. هیچگاه کلمات کلیدی بازیابی را بر روی موبایلی که کیف پول بر روی آن نصب شده است، ذخیره کنید چرا که اگر موبایل شما آسیب دیده و یا دزدیده شود، به هیچ عنوان امکان بازیابی وجود نخواهد داشت. نگهداری recovery phrase به صورت فیزیکی و بر روی کاغذ، مطمئن ترین راه است.

در موبایل های شرکت اپل مسیر دسترسی به کلمات کلیدی به صورت زیر است:

“Settings / Show recovery phrase”

بازیابی رمز عبور کیف پول کوینومی

حال فرض کنید شما به کیف پول خود به هیچ عنوان دسترسی ندارید و قصد بازیابی کیف پول کوینومی خود را دارید.

بدین منظور اپلیکیشن کوینومی را نصب کنید و همانند تصویر زیر بر روی “Restore a wallet” کلیک کنید. در مرحله بعد شما باید 12 کلمات کلیدی را به ترتیب وارد کنید. اگر شما در زمان ایجاد کیف پول از عبارت امنیتی BIP39 استفاده کرده اید، بر روی “advance settings” کلیک کنید و رمز مربوطه را وارد نمایید. توجه داشته باشید اگر این عبارت امنیتی را فعال نکرده اید، در زمان بازیابی نیز از آن استفاده نکنید.

پس از این مرحله کوین های دلخواه را به کیف پول خود بیفزایید و خواهید دید که موجودی شما، پس از بازیابی دقیقا نشان داده خواهد شد.

بازیابی کیف پول کوینومی

اگر بازیابی کیف پول کوینومی را انجام دادید اما موجودی شما صفر نشان داده شده است، احتمالا در زمان ایجاد ولت BIP39 فعال کرده اید و اکنون در زمان بازیابی آنرا درج نکرده اید. نقطه مقابل این اتفاق نیز ممکن است. توجه داشته باشید به طور پیشفرض BIP39 برای کیف پول های کوینومی فعال نیست.

کیف پول ارز دیجیتال

نکات مهم در خصوص فراموشی رمز کیف پول

جدای از نکات مهمی که در خصوص بحث امنیت کیف پول و رمز کیف پول می دانید و ما در گذشته در رابطه با آن ها صحبت کرده ایم، یک نکته مهم در خصوص نگهداری رمز کیف پول نیز وجود دارد. از آنجا که رمز کیف پول معمولا بیش از 16 کاراکتر مختلف را شامل می شود، در صورت فراموشی، یادآوری آن بسیار سخت است و همین موضوع سبب می شود تا آن را در مکانی امن حفظ و نگهداری کنید.

همچنین باید به یاد داشته باشید که رمز کیف پول را از رمز ریکاوری آن جدا کرده و در یک محل از آن ها نگهداری نکنید. اگر هر دو رمز را در کامپیوتر خود ذخیره کرده اید، باید بدانید که اگر مشکلی برای هارد کامپیوتر شما پیش آید، هیچ راه برگشتی برای آن نیست و تمام دارایی دیجیتال شما از بین خواهد رفت. پس سعی کنید رمز ریکاوری را در یک مکان کاملا جدا و امن نگهداری کنید.

به طور کلی برای اکثر ولت های ارز دیجیتال، بازیابی بدون کلمات کلیدی (24 یا 12 کلمه کلیدی) ممکن نیست. اگر این کلمات را در دسترس ندارید، بازیابی و دسترسی به دارایی دیجیتال شما غیر ممکن خواهد بود. 

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
319 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رضا
رضا
1 ماه قبل

متاسفانه تلفن و دفتر من در منزل دزدیده شده البته به رمز بوده و کسی نمی تواند انرا بازیابیکند بعد یک ماه با نام کاربری ورمز عبورم به بروکر رفتم خوشبختانه هنوز نتوانستهاند دارایم را برداشت کنند لذا برای برذاشت دارای ام از رمز عبور ترکنش میخواهند منم چون در دفترم ثبت شدهبود بیاد ندارم و هر روز که دارای ام که مبلغ 3/350/000 وخوردهای ذارد که بدلیل داراییم بالا و پایین میرود خواهشمندم کمکم کنید تا داراییم را بازیابی کنم

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  رضا
1 ماه قبل

با سلام و احترام
از چه کیف پولی استفاده می کنید؟

امیرحسین
امیرحسین
پاسخ به  رضا
6 روز قبل

سلا

امیرحسین
امیرحسین
پاسخ به  رضا
6 روز قبل

سلام به این شماره من پیام بده یا زنگ بزن بهم برات درست میکنم،
رمز ولت هایی که یادتون رفته رو بازیابی میکنم درصورتی که چند کلمه از رمزش رو داشته باشید
………………

رضا
رضا
3 ماه قبل

دوستان من زدم vip3 خریدم دیگه میگه محدودت رمز ارز نمیشه انتقال داد کلاهبرداری مطمن باشید فقط 170میلون اکانت خریدم سوخت رفت

مونا ....
مونا ....
پاسخ به  رضا
3 ماه قبل

سلام.واقعا 170 میلیون پول رو دور ریختین؟معلوم بود کلاهبرداریه.با این پول راحت میتونستید تو فارکس سود کنید

رضا
رضا
پاسخ به  مونا ....
3 ماه قبل

دارم آتیش میگرم😭

امیرحسین
امیرحسین
پاسخ به  رضا
6 روز قبل

سلام به این شماره من پیام بده یا زنگ بزن بهم برات درست میکنم،
رمز ولت هایی که یادتون رفته رو بازیابی میکنم درصورتی که چند کلمه از رمزش رو داشته باشید
…………………..

Khan
Khan
پاسخ به  رضا
3 ماه قبل

واقعا vip3رد خریدی نتونستی هیچی ازش بیرون کنی

کسن
کسن
پاسخ به  رضا
3 ماه قبل

واقعا

Sajad
Sajad
پاسخ به  رضا
2 ماه قبل

سلام شما الان vip 3 دارین

رضا
رضا
پاسخ به  Sajad
2 ماه قبل

بله الان میگه محدویدت شما از کاربران آمریکایی تتتر گرفتی باید مالیات بدی😔 فقط باتلاق بیش نیس😔باور ندارید ایمل بزنید پاسخ شما میدم مدیریت محترم سایت لطفاً ایمیل بذارید تا پاسخگو هموطنان باشم تا گول نخورند ……………….. 😔

آخرین ویرایش2 ماه قبل توسط رضا
مهسا
مهسا
3 ماه قبل

سلام برا منم تو واتساب نام کاربری و رمز عبور اومد

mohsen
mohsen
3 ماه قبل

به نظرم شاید کلاه برداریه سایت Btcdsi چون منم دارم موجودیش بالاس فقط رمز دومشو ندارم واردش میتونم بشم انتقال موجودی داخل سایتی هم میتونم بدم هر کس میتونه راهنمایی کنه شیرینی خوب میدم

مجتبی
مجتبی
پاسخ به  mohsen
3 ماه قبل

با سلام.لطفا کسی از این سایت حساب vipخریده؟؟ببینه درسته یا نه؟؟لطفا اطلاع بدید.

سبحان طاهری
سبحان طاهری
پاسخ به  mohsen
2 ماه قبل

برو ثبت نام کن بدش برو vip1بخر بعدش دوباره اکانتی که توش بودی ترانسفر انتخاب کن بعدش نام کاربریتا اونجا بزن و انتقال بده

مونا ....
مونا ....
3 ماه قبل

سلام.راهنمایی کنید چجوری از صرافی btcdsi میشه بدون رمز شخصی تراکنش پول برداشت کرد

Pooya
Pooya
پاسخ به  مونا ....
3 ماه قبل

سلام شما چطور با این سایت آشنا شدید؟کلاهبرداری نیسش؟

مونا ....
مونا ....
پاسخ به  Pooya
3 ماه قبل

حتما کلاهبرداریه.به همه تو واتساپ میفرستند تا شاید یکی فریب بخوره

Rasoolbeigi
Rasoolbeigi
پاسخ به  مونا ....
3 ماه قبل

با سلام خدمت شما میخواستم مطلب خیلی مهمی رو راجب پیامک های شبکه اجتماعی بگم،آقایون دوستان این سایت هم به سایت کلاهبرداری لطفاً اضافه کنید به هیچ وجه از btcdsi نخرید کلاه برداری بزرگیه،بزار روششو بهت بگم یه آدم ناشناس با یک شماره خارجی برات تو واتساپ پیام میده و میگه این کلمه عبور و این رمز و میگه موجودی حدود 3میلیون و خورده تتر و بهت میگه به کسی نگو،برای برداشت این نوع ارز یه رمز تراکنشی هم موجوده اما برای برداشتش بهت رمز تراکنش رو نمیده بلکه تو رو تو یه چالش میندازه که فکر کنی چطور این پولو بدست بیاری،برمیگردیم قبل تر، اون بهت نام کاربری و رمز عبور داده پس تو هم برای بدست آوردن ثروتش مجبور می‌کنه ثبت نام کنی و یه کیف پول تو صرافیش درست کنی،حالا به جای جالب تر این کلاهبرداری میرسیم،بله وقتی ثبت نام شما تمام شد شما یک فرد معمولی تو این بازی کثیف کلاهبرداری هستید و برای انتقال این مقدار پول (3میلیون تتر)یا هر مقداری که دوست دارید باید عضو vip بشی و برای عضو شدن باید ۵۰ تتر بخری.
خرید همانا=کلاهبرداری همانا
و در آخر شما با یه سرچ ساده درباره btcdsi.com هیچ سایت یا صرافی راجب همچین سایتی مطلبی ارائه نداده.
حق نگهدارتان.

میلاد ام
میلاد ام
3 ماه قبل

سلام کسی هست داخل btcwerحساب داشته باشه و vlp3 به بالا باشه و رمز عبور تراکنشش رو داشته باشه من بهش انتقال داخلی بدم و 5میلیارد شیرینی بهش میدم

رضا
رضا
پاسخ به  میلاد ام
3 ماه قبل

این کلا برداریه برای منم اومده

میلاد ام
میلاد ام
پاسخ به  رضا
3 ماه قبل

من با vip1تونستم 60تتر ازش بردارم پس با vip3هم میشه ازش برداشت کرد

Pooya
Pooya
پاسخ به  میلاد ام
3 ماه قبل

لول یک محدودیت ۳۰ تتر داره چطور تونستی ۶۰ برداشت بزنی؟

علی
علی
پاسخ به  Pooya
1 ماه قبل

اخرمامیلادی۲۷تا ۳ماه بعد یعنی ۶روز روزی ۱۰ تتر

رضا
رضا
پاسخ به  میلاد ام
2 ماه قبل

بله دقیقاً گول همین خوردم کاش میشد اسکرین شات میشد بذارم همه ببینند

Pooya
Pooya
پاسخ به  میلاد ام
3 ماه قبل

اگه پیدا کردی مارو هم خبر دار کن،من ده میلیارد میدم

moh3nsh
moh3nsh
پاسخ به  میلاد ام
2 ماه قبل

………….. بزن ۰تا۱۰۰شو برات میگه..
………………………….

میلاد
میلاد
3 ماه قبل

دوستان داخل btcwer رمز عبور تراکنش رو یادم رفته و فقط میتونم انتقال داخلی بدم اگه کسی خواست ایدیم رو میزارم پول بزنید بهتون بیشتر هم میدم ایدی تلگرامم ……………. هستش

میلاد ام
میلاد ام
پاسخ به  میلاد
3 ماه قبل

سلام vlpچندی

محمد
محمد
پاسخ به  میلاد
3 ماه قبل

حاجی این پیاما هم واسه تو اومد؟ موجودی چند زده؟

کریتوس
کریتوس
پاسخ به  محمد
3 ماه قبل

برا تو هم سه میلیون و صد و هفتاد و … زده؟

کریتوس
کریتوس
پاسخ به  محمد
3 ماه قبل

برا تو هم سه میلیون و صد و هفتادو… زده؟

Majid safari
Majid safari
10 ماه قبل

با سلام خدمت شما .
دوست عزیزم من یک بانک رمز ارز usdt دارم در کشور استرالیا پرس .در زمان بیماری کرونا بر اثر از دست دادن خانوادم سکه کردم و شک حاصله از این اتفاق باعث این شد من از نظر ذهنی دچار مشکل بشم .
در این بانک رمز ارز من مبلغ ۳ ملیون دلار دارایی دارم . من میتونم وارد بانک بشم و انتقال محدود انجام بدم ولی برای انتقال نامحدود از بانک به جز رمز و پسورد اصلی زمان انتقال کلید مخفی وجود داره که من کلید مخفی رو به یاد نمیارم با بانک صحبت کردم بهم گفتن به علت حمله های هکری ما کلید دوم مخفی رو روی سرور ذخیره نمی‌کنیم و فراموش کردن کلید مخفی به معنی از دست دادن دا ایی شماست . تمام مکالمه های من و بانک هم موجوده .
میخواستم بدونم شما میتونید من رو راهنمایی کنید یا آیا راهی وجود داره من بتونم کلید دومم رو بدست بیارم متشکرم

مرتضی
مرتضی
11 ماه قبل

سلام من از 24 عبارت کیف پول کوینومی 23 تاشو دارم فقط یکی شو ندارم باید چیکار کنم
دوستان لطفا راهنمایی کنن

علی اسماعیلی
علی اسماعیلی
پاسخ به  مرتضی
11 ماه قبل

سلام میتونم کمک کنم

عرفان
عرفان
پاسخ به  مرتضی
2 ماه قبل

نه رقمه دونه دونه بزن بیاره

مجتبی رنجبری
مجتبی رنجبری
1 سال قبل

Mojtba

بهار
بهار
1 سال قبل

سلام تو کیف پول یورویی مقداری کاردانو داشتم ولی گوشیم سوخت
حالا روی گوشی جدید کلمات بازیابی میزنم اوکیه وارد مرحله بعد هم که درخواست رمزه میشه ولی هیچی بالا نمیاره فقط می‌چرخه لطف کمکم کنید.
آیا میتونم کلمات بازیابی روی کیف پول دیگه ای وارد کنم یا فقط باید یورویی باشه؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  بهار
1 سال قبل

با سلام و احترام. بله میتونید رو کیف پول دیگه هم امتحان کنید.

بهار
بهار
پاسخ به  پرستو کاشانی
1 سال قبل

ممنونم میشه بگید چه کیف پولی؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  بهار
1 سال قبل

مثلا تراست ولت.

امیر
امیر
1 سال قبل

من از کیف پول سیف پال استفاده میکردم برنامه به طور خودکار بروزرسانی شد و بعد برنامه باز نمیشد یه بار حذف و نصب کردم کد های ۲۴رقمی و ۱۲رقمی رو هم دارم ولی موجودیش صفر میشه چیکار کنم خاهش میکنم اگه کسی راه حلی داره بگه بهم

کریتوس
کریتوس
پاسخ به  امیر
3 ماه قبل

سلام
من بلدم
ایدی تلگرام بده

فرزاد محمدی
فرزاد محمدی
1 سال قبل

سلام دوستان، رمز ورود به ترون لینکم رو فراموش کردم و همینطور عبارت ۱۲ کلمه ای رو هم ندارم، فقط ترون لینکم رو دارم ،چطور میشه وارد بشم؟ امکان پذیره؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  فرزاد محمدی
1 سال قبل

با سلام و احترام. متاسفانه بدون 12 کلمه نمیتونید کیف پول رو بازیابی کنید.

مجتبی
مجتبی
1 سال قبل

چگونه فاست پی را بازیابی کنم

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام
متاسفانه مشکل صفر شدن موجودی داخل کیف پول سیف پال واسه تعدادی از دوستان پیش اومده. در صورت نداشتن کلمات بازیابی و پسورد این شرایط نگران کننده است. ولی چنانچه این دو مورد را یادداشت کرده اید، امکان ریکاوری کیف پول به صورت کامل وجود خواهد داشت. اگر همچنان مشکل شما حل نشده از طریق تلگرام …….. با ما در ارتباط باشید.

امیر
امیر
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

من مشکلم حل نشده لینک رو برام میفرسید

امیر
امیر
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

با سلام منم همین مشکل رو دارم چجوری موجودیمو برگردونم

ng
ng
1 سال قبل

سلام من رمز پرداختمو یادم رفته کسی میتونه راهنماییم کنه یا کسی کیف پول jiont2 داره؟؟؟

مجید
مجید
پاسخ به  ng
1 سال قبل

منم گم کردم تونستی کاری کنی؟

امیر
امیر
پاسخ به  ng
1 سال قبل

سلام من دارم

هاجر
هاجر
1 سال قبل

سلام من گوشیم عوض کردم اکانت قبلی ارز دیجیتال بی رو نمیتونم برگردونم چیکار باید بکنم

پرستو کاشانی
پاسخ به  هاجر
1 سال قبل

با سلام و احترام. لطفا بفرمایید از چه کیف پولی استفاده میکنید؟

محمدامین
محمدامین
1 سال قبل

من ۱۲رقم ریکاوری ولتمو گم کردم و فقط ادرس کیف پولمو دارم اونم از طریق لینک برا یکی فرستاده بودم تعداد زیاد هم بیت دارم اگر کسی میتونه برام برگردونه۲۰۰بیت بهش میدم ———–باهام تماس بگیرید

پرستو کاشانی
پاسخ به  محمدامین
1 سال قبل

با سلام و احترام. هیچ کس حتی سازنده برنامه کیف پول هم نمیتونه عبارت بازیابی شما رو پیدا کنه متاسفانه. عبارات بازیابی رو هیچ جا ذخیره نکردید؟

محمدامین
محمدامین
پاسخ به  پرستو کاشانی
1 سال قبل

ن متاسفانه.الان 2200تا بیت دارم😭😭

پرستو کاشانی
پاسخ به  محمدامین
1 سال قبل

روی چند خرید کرده بودید این مقدار رو؟

محمدامین
محمدامین
پاسخ به  پرستو کاشانی
1 سال قبل

چهار سال پیش کلا من 240ملیون داشتم ک تونستم این مقدار بخرم

علی اسماعیلی
علی اسماعیلی
پاسخ به  محمدامین
1 سال قبل

سلام من میتونم فقط دیوایس لازم دارم

علی اسماعیلی
علی اسماعیلی
پاسخ به  محمدامین
1 سال قبل

چه ولتی بوده موبایلی که ولت روی آن نصب بوده رو اگر داشته باشی فقط من میتونم ریکاوری کنم

ریک سانچز
ریک سانچز
پاسخ به  محمدامین
1 سال قبل

سلام، شاید بتونم کمکتون کنم.

هادی
هادی
1 سال قبل

باسلام موجودی کیف پول ترای من بعد از بروزرسانی خودکار صفر شد. منم یه کیف جدید ترا نصب کردم ولی بعد از ثبت عبارات بازیابی وارد مرحله بعد نمیشه به نظر شما مشکل چیه.

پرستو کاشانی
پاسخ به  هادی
1 سال قبل

با سلام و احترام. از درستی عبارت بازیابی مطمئن هستید؟

هادی
هادی
پاسخ به  پرستو کاشانی
1 سال قبل

بله به صورت دستی قبول نمیکنه من یک کیف دیگه ایجاد کردم با کپی پست قبول کرد ولی همان عبارات بازیابی رو به صورت دستی قبول نکرد

پرستو کاشانی
پاسخ به  هادی
1 سال قبل

حتما موقعی که دستی وارد میکنید یک اشتباه کوچیک میکنید.

سلیمه میراحدی
سلیمه میراحدی
1 سال قبل

سلام رمز کیف پول ترون لینک رو فراموش کردم میشه راهنماییم کنید

پرستو کاشانی
پاسخ به  سلیمه میراحدی
1 سال قبل

با سلام و احترام. عبارت بازیابی را دارید؟

کیو
کیو
1 سال قبل

سلام

متاسفانه مشکل صفر شدن موجودی داخل کیف پول سیف پال واسه تعدادی از دوستان پیش اومده. در صورت نداشتن کلمات بازیابی و پسورد این شرایط نگران کننده است. ولی چنانچه این دو مورد را یادداشت کرده اید، امکان ریکاوری کیف پول به صورت کامل وجود خواهد داشت. اگر همچنان مشکل شما حل نشده از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید.
@———————

داود
داود
پاسخ به  کیو
1 سال قبل

تلگرام لطف کنید

محمد
محمد
1 سال قبل

sسلام وقت بخیر
من ولت کوینومی داشتم گوشیموفلش کردم ، اون 24 کلمه رو دارم ، اما ترتیبشو ندارم
راهنمایی میکنین چکار کنم؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

با سلام و احترام. باید ترتیبشو بدونید یا سعی کنید به خاطر بیارید. راه دیگه ای نداره.

ریک سانچز
ریک سانچز
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

سلام، میتونم ترتیب درست برای شما پیدا کنم، مقداری زمانبر هست.

مهدی
مهدی
2 سال قبل

سلام تقریبا ازسال‌ ۲۰۱۲ مقداری بیت توی کیف blockchain دارم البته اون موقع نسخه وب بود چندسالی باهاش کارنکردم ۲۴ کلمه بازیابی رو ندارم ولی پسورد دارم حالا نسخه دسکتاپ نصب کردم میخوام وارد بشم میزنه پسورد دوم وارد کنید اصلا یادم نمیاد که پسورد دوم فعال کردم یانه.موجودی رو نشون میده ولی برای انتقال پسورد دوم میخواد کسی هست بتونه کمکم کنه توی بد موقعیتی گیرکردم که بااین بیت ها میتونم زندگیمو نجات بدم خواهشآ کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟😭😭😭

میثم اسماعیلی
میثم اسماعیلی
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

سلام ، سیستمی که روش کیف پول رو نصب کردید دارید ؟

محسن
محسن
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

سلام. اگر کمک خواستید من میتونم کمکتون کنم.

Mehdi
Mehdi
پاسخ به  محسن
1 سال قبل

من چجوری میتونم باهاتون تماس بگیرم

محسن
محسن
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

سلام. من میتونم کمکتون کنم

مهدی
مهدی
پاسخ به  محسن
1 سال قبل

سلام ممنون میشم راهنمایی کنین. چجوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟؟

هولدکوین
هولدکوین
2 سال قبل

دوستانی که کلمات بازیابی را گم کرداند و یا در بازیابی کیف پول به مشکل برخورداند با شماره زیر تماس بگیرند.درخدمتم
——————

میثم
میثم
پاسخ به  هولدکوین
2 سال قبل

سلام دوست عزیز من ۱۰تا اکانت تو تراست ولت داشتم که توشون ارزا و ایردراپهای خیلی زیادی داشتم یدفه گوشی هنگ کرد و تراست ولتم پاک شد و هیچی توش نموند. متاسفانه رمزای بازیابیمو گم کردم و الان داغونم چیکار میتونم بکنم.؟

Mina
Mina
پاسخ به  میثم
1 سال قبل

سلام ایدراپ ها همچین به پول نزدیک نیست منم داشتم گم کردم عین خیالم هم نیست میدونم که ایدراپ ها یه چیز مضخرف و اسکم و…..و….غصه نخور

حمید
حمید
پاسخ به  میثم
1 سال قبل

منم مثل تو 😔😪

وحدت
وحدت
پاسخ به  هولدکوین
2 سال قبل

من جیمیلی که باهاش ثبتنام کردم رو یادم نیس رمز و نام کاربری رو دارم راهی هست تا بتونم سرمایه ام رو به کیف پول انتقال بدم ؟

omid
omid
پاسخ به  هولدکوین
2 سال قبل

سلام،کیف پول ترون لینکم پاک شد،الان ۱۲ کلمه رو میزنم،اون حسابی ک ترون داشتم نمیاد،راهنمایی کن داداش
ای آی دی تلگراممه ———-

محمد
محمد
پاسخ به  هولدکوین
1 سال قبل

من 24 کلمه رو دارم اما ترتیبشو ندارم
میشه راهنماییم کنین؟

محمدامین
محمدامین
پاسخ به  هولدکوین
1 سال قبل

اقا من ۱۲رقم تراس ولتمو گم کردم و مقدار زیادی توش بیت دارم الان فقط آدرس بیت هامو دارم آیا قابل برگشت هستن بیت هام اگر کسی برام برگردونه 200بیت کوین بهش میدم با این شماره تماس بگیرید09383020158

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط محمدامین
حمید
حمید
پاسخ به  هولدکوین
1 سال قبل

سلام چند ماه پیش بنده کل موجودی ۴۵هزار دلار بود که در حسابINITANTWALT بود به اشتباه نمیدونم به آدرس زدم خلاصه کل موجودیم صفر شده منم ازین حسابها به هیچ عنوان سر در نمیارم راحت بگم کل زندگیم بود . ببینید دوستان خواهش عاجزانه میکنم هر کسی میتونه برای برگردوندن موجودیم به حساب کمکی میتونه کنه از دستش برمیاد بخاطر خدا دریع نکنه . ولله اگه هرکس کمک کنه موجودیم برگرده ۱۰۰ملیون بهش میدم به شرفم قسم. ……………..حمید

سورنا
سورنا
2 سال قبل

سلام من مقداری دوج در سایت دوج چین دارم الان والت آیدی رو میزنم کد 2fa به ایمیلم میفرسته و میگه پسورد رو وارد کن پسورد میزنم میگه اشتباه هر چند صددرصد مطمینم درسته راهی دارم آدرسی ازشون پیدا نکردم تیکت بزنم

حمید
حمید
پاسخ به  سورنا
1 سال قبل

مخبر منم همینجوری مطمنم درست میزنم لعنتی میگه اشتباهه

بهرام
بهرام
2 سال قبل

سلام من کد ۱۲ رقمی اتمیک رو‌گم کردن ایا امکان بازیابی آن هست؟؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  بهرام
2 سال قبل

با سلام و احترام. خیر متاسفانه

ریک سانچز
ریک سانچز
پاسخ به  بهرام
1 سال قبل

قطعی نمیشه گفت که میشه، اما نشد هم نداره.

حسن
حسن
2 سال قبل

درود وخسته نباشی
متاسفانه من رمز ترون لینک ولت را گم کردم اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم

مریم
مریم
پاسخ به  حسن
2 سال قبل

ببخشید من رمز ۱۲تایی رو دارم ولی رمز ۳مرحله ای فراموش کردم نمیدونید چکار کنم

عادل قیاسی
عادل قیاسی
2 سال قبل

سلام ببخشیدمن رمز عبور دیجی پی رو یادم میشه کمکم کنید

حامد
حامد
2 سال قبل

من کیف پول btcwallet دارم
متاسفانه 12کلمه بازیابی هم ندارم
قبلا واسه انتقال بیت از btcwallet رمز نمیخواست جدیدا اومدم ارز انتقال بدم رمز ازم میخواد
میدونم کیف پول کوینومی رمز پیشفرض را coinomi گذاشته ولی متاسفانه رمز پیش فرض btc wallet رو پیدا تمیکنم
شما میتونید کمکم کنید؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  حامد
2 سال قبل

با سلام و احترام. اگر رمز کیف پول رو فراموش کردید تنها راه اینه که برنامه را پاک کنید و دوباره نصب کنید و با استفاده از عبارت بازیابی والت رو برگردونین. حالا میگید که عبارت بازیابی رو ندارید. وارد کیف پول بشید و در بخش تنظیمات امنیتی سعی کنید که عبارت بازیابی کیف پول رو پیدا کنید. به طور کلی هیچ کس حتی خود کیف پول به رمز و عبارت بازیابی شما دسترسی نداره.

حامد
حامد
پاسخ به  پرستو کاشانی
2 سال قبل

رمز کیف پول رو فراموش نکردم من اصلا رمز نذاشتم که الان رمز میخواد یه رمز پیشفرض دارن میخوام بدونم کسی رمز پیشفرض btcwallet رو نداره

مهدی
مهدی
پاسخ به  حامد
2 سال قبل

سلام. یعنی الان خود کیف پولتون باز هست و قادر به خرید و فروش هم هستین و فقط قادر به برداشت یا انتقال نیستین؟
مبلغتون بالاست؟

امیرحسین
امیرحسین
2 سال قبل

سلام،نحوه بازیابی کیف پول هوبی چگونه است؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  امیرحسین
2 سال قبل

با سلام و احترام به زودی مطلبی درباره آموزش استفاده و بازیابی از این والت منتشر خواهد شد.

محمد
محمد
2 سال قبل

سلام من گوشیم خراب شد مجبور شدم فلاش بزنم پسورد 12کلمه ای هم تو گوشیم بود الان دیگه نمیتونم بازیابی بکنم راه چاره ای داره یا نه؟کیف پولی هم که استفاده میکنم تراست والت؟

آخرین ویرایش2 سال قبل توسط محمد
پرستو کاشانی
پاسخ به  محمد
2 سال قبل

با سلام و احترام. اگر عبارت بازیابی را ندارید راهی برای دسترسی مجدد به کیف پول و دارایی های آن وجود ندارد.

ریک سانچز
ریک سانچز
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

روش بازگردانی وجود دارد اما قطعی نیست.

تنها
تنها
2 سال قبل

باسلام بنده از ‌safepal wallet استفاده میکنم وقتی عبارت ۱۲ کلمه ای رو میزنم یه ولت دیگه میاره اصلا موجودی نداره
مشکل گجاست

پرستو کاشانی
پاسخ به  تنها
2 سال قبل

با سلام و احترام. احتمالا موجودی قبلی شما در شبکه ای است که به کیف پول جدید اضافه نکرده اید به همین دلیل موجودی شما را نشان نمیدهد. 12 کلمه منحصر به کیف پول شماست و بدون شک همان را بازیابی میکند. کوین یا توکنی که از آن موجودی داشتید را به والت اضافه کنید.

فاطمه شمسی
فاطمه شمسی
پاسخ به  پرستو کاشانی
1 سال قبل

چجوری باید اضافه کنیم میشه راهنمایی کنید

ریک سانچز
ریک سانچز
پاسخ به  تنها
1 سال قبل

سلام، مشکل حل شد؟ اگر مشکل حل نشده میتونم کمکتون کنم.

ناصر
ناصر
2 سال قبل

سلام.من۱۲کلمه ترون لینکو میزنم ولی اکانتم نمیاد بالا مشکل چیخ

پرستو کاشانی
پاسخ به  ناصر
2 سال قبل

با سلام و احترام. عبارت بازیابی به را به ترتیب و با فاصله بین کلمات وارد کنید. اگر درست نشد دقیقا بفرمایید که با چه خطایی مواجه می شوید.

مهدی
مهدی
پاسخ به  پرستو کاشانی
2 سال قبل

سلام از منم همینجوری شده وارد حساب میشه ولی هیچ موجودی نشون نمی ده و اصلا ارز ترون یا همون trx نه توی صفحه اصلی و ن توی قسمت سرچ توی هیچ کدومشون نیست و بقیه ارز ها مثل btt رو هم وقتی یوز میزنم میگه یوز شد ب صفحه اصلی ولی هیچی نمیاد توی صفحه اصلی و نمی‌دونم دقیقا باید چکار کنم لطفاً راهنمایی کنید ⁦❤️⁩ ممنون

پرستو کاشانی
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

با سلام و احترام. لطفا بفرمایید که از کدام کیف پول استفاده میکنید؟

مهدی
مهدی
پاسخ به  پرستو کاشانی
2 سال قبل

ترون لینک پرو

پرستو کاشانی
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

با سلام مجدد. اگر از صحت و انجام شدن تراکنش اطمینان دارید تنها راه مکاتبه با پشتیبانی کیف پول است. به پشتیبانی کیف پول پیام دهید و مشکل خود را مطرح کنید.

reza
reza
2 سال قبل

سلام من کیف پول متامسک دارم پاک شده دوباره بخوام نصب کنم اون کد۱۲ رقمی رو چه جوری و کجا باید وارد کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.فقط کد۱۲ رقمی دارم همین😢😢😢
اینم شماره تماسم لطفا کمکم کنید کل سرمایم رو هواست

پرستو کاشانی
پاسخ به  reza
2 سال قبل

با سلام و احترام. ابتدا کیف پول متامسک را دانلود و اجرا کنید و در صفحه اول گزینه “import a wallet” را انتخاب نمایید. سپس 12 کلمه بازیابی را وارد کنید. آموزش گام به گام و تصویری بازیابی کیف پول متامسک را در این مقاله بخوانید.

ram
ram
2 سال قبل

سلام .. پسوورد ترید رو در safepal فراموش کردم و نمیتونم ترید انجام بدم اما اون کلمات اصلی نصب رو دارم … اگر دوباره نصب کنم و با استفاده از 12 کلمه وارد نرم افزار بشم میتونم رمز جدید بگیرم؟؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  ram
2 سال قبل

با سلام و احترام. بله. برنامه را پاک کنید و دوباره نصب کنید و با استفاده از عبارت بازیابی وارد کیف پول خود شوید.

سعید
سعید
2 سال قبل

سلام
من کیف پول متاماسک دارم اون 12 کلمه رو دارم
اما پسورد ورود به کیف رو ندارم
جایی هم نزده برای فراموشی رمز
فقط زده ریست
چجوری پسوردمو پیدا کنم یا بازیابی کنم

پرستو کاشانی
پاسخ به  سعید
2 سال قبل

با سلام و احترام. برنامه فعلی کیف پول را از دستگاه با مرورگر خود حذف کنید. دوباره برنامه را دانلود و نصب کنید و 12 کلمه بازیابی را وارد نمایید. آموزش دانلود و نصب متامسک را در لینک مشخص شده بخوانید.

محسن خاکزاد
محسن خاکزاد
2 سال قبل

سلام کیف پول کوینومی رمز عبور و هیچ چیز دیگه را ندارم فراموش کردم باید چکار کنم دوست عزیز میشه کمکم کنید سپاس

پرستو کاشانی
پاسخ به  محسن خاکزاد
2 سال قبل

با سلام و احترام. اگر عبارت بازیابی کیف پول که در هنگام ساخت به شما نمایش داده شده است را ندارید، نمی توانید کیف پول خود را بازیابی کنید.

مهدی
مهدی
پاسخ به  محسن خاکزاد
2 سال قبل

سلام. یعنی الان کیف پولتون بازه و حتی قادر به خرید و فروش هم هستید و فقط قادر به برداشت یا انتقال نیستید؟

محسن خاکزاد .
محسن خاکزاد .
2 سال قبل

ایا شماره تلفن یا شماره ادرس واتساپ تلگرامی دارید که من بتدانم ان جا تماس بگیرم و بتونید کمکم کنید مننوندارتون میشم

پرستو کاشانی
پاسخ به  محسن خاکزاد .
2 سال قبل

با سلام و احترام. لطفا سوال خود را در چند جمله و به زبان ساده در بخش دیدگاه ها مطرح کنید.

ehsan
ehsan
پاسخ به  محسن خاکزاد .
2 سال قبل

———————————

مشکلتون رو با این شماره واتساپ در میون بزارین راهنماییتون می کنن

محسن خاکزاد
محسن خاکزاد
2 سال قبل

سلام چه کسی میتواند کمکم کند ناخواسته داخل کیف پول کوینومی که فقط داخل گوشی من بوده مقداری بیت کوین انتقال داد ایم هم اکنون هیچ رمز عبور یا اون ۲۴ کلمه ورود را ندارم چه باید بکنم

هادی
هادی
2 سال قبل

سلام من سه تا ولت ساختم ولی الان سه تا کلید واژه دارم امانمیدانم کدومشون مربوط به کیف پولیست که ارزام داخلش هستن چه کار باید بکم

پرستو کاشانی
پاسخ به  هادی
2 سال قبل

با سلام و احترام. شما باید یکی یکی با استفاده از سه عبارت بازیابی که دارید کیف پول های خود را بازیابی کنید و موجودی آن ها را چک نمایید.

HO I AM
HO I AM
2 سال قبل

سلام یه حساب با کیف پول JAXX ساخته بودم و یه مقداری هم توی کیف بیت کوین داشتم که متاسفانه کیف پول پاک شده بود و الان کد بازیابی کیف پول رو پیدا کردم ولی هر کاری میکنم نمتونم بازیابیش کنم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید….

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  HO I AM
2 سال قبل

درود بر شما.
چه اروری برای بازیابی کیف پولتان ملاحظه می فرمایید؟

aabed kashani
aabed kashani
پاسخ به  HO I AM
2 سال قبل

سلام به احتمال زیاد یک کلمه رو به اشتباه وارد کردید یا ناقص

مجید
مجید
2 سال قبل

سلام، من ۹ کلمه از ۱۲ کلمه بازیابی ولت ترون لینک را دارم، ۳ کلمه مخدوش شده، امکان بازیابی هست؟؟؟؟
ممنون

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  مجید
2 سال قبل

درود بر شما
خیر برای بازیابی کیف پولتان باید تمامی کلمات را به ترتیب وارد بفرمایید.

aabed kashani
aabed kashani
پاسخ به  مجید
2 سال قبل

سلام اگر از 3 تا کلمه مخدوش مقداری هم مشخص باشه امکان بازیابی هست

ریک سانچز
ریک سانچز
پاسخ به  مجید
1 سال قبل

کلمات از 2048 کلمه ثابت انتخاب می شوند
قطعه کدی نوشتم که میتونیم کلماتی که مطمئن هستید رو بهش بدیم
و مابقی کلمات را حدس بزند و به کیف پول شما برسد.

اسماعیل
اسماعیل
2 سال قبل

سلام من کیف پول ترون ولت دارم ولی میخوام انتقال بدم رمز میخواد که فراموش کردم چیکار کنم کد دوازده رقمی هم ندارم

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  اسماعیل
2 سال قبل

درود بر شما
شما تنها می توانید کیف پول خود را مجدد بازیابی کنید که برای این منظور نیاز به عبارات بازیابی خود دارید.
بهتر است در این خصوص با ساپورت کیف پولتان مکاتبه بفرمایید.

reza
reza
پاسخ به  زهرا جباری
2 سال قبل

سلام من کیف پول متامسک دارم پاک شده ابان دوباره بخوام نصب کنم اون کد۱۲ رقمی رو چه جوری و کجا باید وارد کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

اینم شماره تماسم لطفا کمکم کنید کل سرمایم رو هواست

امیر
امیر
پاسخ به  اسماعیل
2 سال قبل

سلام ببخشید من از کیف پول yoroiمخصوص کاردانو استفاده میکنم
الان دارم گوشیم رو عوض میکنم من چطوری میتونم حسابم رو تو گوشی جدید وارد کنم رمز اینارو می‌دونم میخوام بدونم وقتی جی‌میل یا شماره ای رو کیف پول نیست چطوری فقط با رمز وارد کیف پولم بشم

محمود رضا
محمود رضا
2 سال قبل

سلام دوستان.کیف پول کوینومی ویندوز نصب کردم.کد بازیابی رو برنداشتم.پسوردم فراموش کردم.موقع نصب کدها رو هم مرتب وارد نکردم.فقط کدهای بهم ریخته رو دارم.میتونید کمکم کنید؟

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  محمود رضا
2 سال قبل

با سلام و احترام.
در صورتی که کلمات بازیابی را ندارید نمی توانید کیف پولتان را بازیابی کنید.

امین
امین
پاسخ به  محمود رضا
2 سال قبل

بله با شماره من تماس بگیر من بهت کمک میکنم

مژده
مژده
پاسخ به  امین
2 سال قبل

سلام میشه به من کمک کنید منم رمزم رو فراموش کردم

محسن
محسن
پاسخ به  امین
2 سال قبل

سلام میشه من رو راهنمایی کنید

مجتبی
مجتبی
پاسخ به  امین
2 سال قبل

سلام من متامسک نصب کردم و رمز اثر انگشت دادم بعداز مدتی اثرانگشت کار نمیکنه و پسورد میخواد منم پسورد ندادم و متاسفانه کلمات کلیدی رو هم ندارم اگه کمکم کنین ممنون میشم

پرستو کاشانی
پاسخ به  مجتبی
2 سال قبل

با سلام و احترام. برای بازیابی متامسک یا باید 12 کلمه را داشته باشید و یا دسترسی به برنامه کیف پول. هر طور شده باید با ثر انگشت وارد بشید و یا پسورد رو به خاطر بیارید. مثلا شاید اثر انگشت، انگشت های دیگر را داده اید و یا پسور همان پسورد گوشی شماست. بعد از اون با استفاده از آموزش بازیابی متامسک از 12 کلمه بازیابی خود چندین پشتیبان در مکان های امن تهیه کنید.

نیما.ر
نیما.ر
2 سال قبل

فقط خواستم از زحمت تهیه مطلب مفیدتون تشکر کنم

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  نیما.ر
2 سال قبل

درود بر شما.
سپاس از لطف نظر و توجه شما

علیرضا
علیرضا
2 سال قبل

با سلام کیف پول من Infiniti wallet هست متاسفانه ایمیل ریکاوری رو حذف کردم از توی جمیل کلا راهی برای بازگشت ایمیل هست از توی سطل اشغال هم حذف شده

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  علیرضا
2 سال قبل

درود بر شما.
در صورتی که دسترسی به عبارت بازیابی خود ندارید، نمی توانید کیف پول خود را بازیابی کنید.

مهران
مهران
2 سال قبل

با سلام.من کیف پولمو تو گوشی دیگه اوردم ولی موقع برداشت پول اون رمز دوعاملی رو میخواد که رمزش رو به اون یکی گوشیم میفرسته اون یکی گوشیم هم خراب شده چجوری اون رمز دوعاملی رو تو گوشی جدیدم فعال کنم

پرستو کاشانی
پاسخ به  مهران
2 سال قبل

با سلام و احترام. قبل از خراب شدن گوشی این کد را چگونه دریافت می کردید؟ اگز از طریق ایمیل خود کد تایید را دریافت می کردید اکنون نیز می توانید وارد آدرس ایمیل خود در یک دستگاه جدید شوید و کد را دریافت کنید.

محمد امامی
محمد امامی
2 سال قبل

با سلام
کیف پول من کوینومی هست و دسترسی به پسورد و recovery phrase ندارم.مبلغ بالایی هم موجودی داشتم.چکار میتونم بکنم؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  محمد امامی
2 سال قبل

با سلام و احترام برای بازیابی کیف پول حتما باید کلید خصوصی را داشته باشید.

مهدی
مهدی
پاسخ به  محمد امامی
2 سال قبل

سلام. کیف پولتون بازه و فقط قادر به انتقال نیستید؟

سعید
سعید
2 سال قبل

با سلام ، کیف پول من وی ای پی تی سی هستش و من پسوردم را فراموش کردم چگونه می‌شود بازیابی اش کرد.

پرستو کاشانی
پاسخ به  سعید
2 سال قبل

با سلام و احترام. اگر کلید خصوصی کیف پول را داشته باشید می توانید آن را بازیابی کنید.

مسعود
مسعود
2 سال قبل

سلام . من کیف پول ترون ولت دارم و رمز 12 رقمی رو فراموش کردم . خیلی هم ارز خریدم که نمیتونم بفروشم . لطفا جهت بازیابی رمز راهنمایی کنید . ممنونم

پرستو کاشانی
پاسخ به  مسعود
2 سال قبل

سلام و عرض ادب
شما باید کلمات بازیابی کیف پولتان را داشته باشید در غیر این صورت نمی توانید کیف پولتان را بازیابی کنید.