Homeپرداخت بین المللیپرداخت فاکتور هتزنر با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان

پرداخت فاکتور هتزنر به صورت آنی و با کمترین کارمزد

پرداخت فاکتور هتزنر برای وبمستران ایرانی که از خدمات دیتاسنترها و سرورهای Hetzner استفاده می کنند با توجه به محدودیت های بین المللی چالش برانگیز است. اگر چه امکان پرداخت به سایت هتزنر به طور مستقیم برای کاربران ایرانی وجود ندارد اما از طریق پی98 می توانید نسبت به پرداخت فاکتور و خرید مستقیم از سایت Hetzner در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد اقدام نمایید.

کافی است در کمتر از یک دقیقه حساب کاربری خود را ایجاد کنید و با استفاده از کارت های عضو شتاب معادل ریالی فاکتور هتزنر را پرداخت نمایید تا کارشناسان ما به صورت آنی خرید شما را در این سایت انجام دهند.

icon

چگونگی پرداخت فاکتور Hetzner در سه گام

در این بخش به شما آموزش میدهیم که چطور میتوانید تنها در سه گام ساده فاکتورهای خود در سایت هتزنر را پرداخت کنید. 

ثبت نام در پی98در پی98 ثبت نام کنید.

در کمتر از یک دقیقه و تنها با وارد کردن آدرس ایمیل و یا شماره تلفن یک حساب کاربری در پی98 ایجاد کنید.

وریفای حساب حساب خود را به صورت لحظه ای احراز کنید.

با وارد کردن کد ملی و شماره موبایلی که به نام شخص خودتان است حساب شما به صورت آنی احراز هویت میشود.

ثبت سفارش خرید از هتزنرسفارش پرداخت به سایت هتزنر را ثبت نمایید.

کیف پول خود را در پی98 شارژ کنید و سفارش خرید از سایت هتزنر را ثبت نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

پرداخت به سایت هتزنر با پی پل

پرداخت به سایت هتزنر با پی پل

صورت حساب و فاکتورهای هتزنر به صورت خودکار برای تمام سرورهای اختصاصی و مجازی و محصولات این سایت در یک روز از هر ماه برای حساب های مختلف تعیین می شود. یعنی نیازی نیست که شما هر ماه صورت حساب خود را به صورت دستی ایجاد کنید. فقط باید در نظر داشته باشید که برای پرداخت فاکتور هتزنر مدت زمان مشخصی مهلت دارید که باید پیش از اتمام آن پرداخت خود را تکمیل کنید.

 برای پرداخت به سایت هتزنر روش های مختلفی وجود دارد که شامل پرداخت با کارت های اعتباری و از طریق نقل و انتقالات بانکی میباشد. اما با توجه به محدودیت های بین المللی اعمال شده برای کاربران ایرانی بهترین روش پرداخت به سایت هتزنر با پی پل است.

شما میتوانید سفارش پرداخت فاکتور هتزنر با پی پال را در سایت پی98 ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی کنند. 

پرداخت در سایت هتزنر
شارژ حساب هتزنر

شارژ حساب هتزنر

شارژ کردن حساب کاربری در هتزنر نیاز به پرداخت ارزی با حواله بانکی دارد. به همین دلیل شارژ حساب هتزنر برای کاربران ایرانی به دلیل وجود محدودیت ها امکان‌ پذیر نیست. یعنی ایرانیان نمی توانند با کارت های بانکی ایرانی اقدام به شارژ حساب هتزنر نمایند.

پرداخت فاکتورهای هتزنر از طریق پی پال بهترین جایگزین برای شارژ حساب هتزنر است. صورت حساب تمامی سرویس هایی که با استفاده از اکانت خود از هتزنر دریافت می کنید در یک روز خاص به صورت تمام خودکار برای شما ایجاد می شود و شما تنها لازم است آن فاکتور را پرداخت کنید و نیازی به شارژ حساب نخواهید داشت. 

لازم به ذکر است که خدمات شارژ حساب هتزنر در پی98 ارائه نمیشود و تنها پرداخت فاکتورهای این سایت در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد ممکن است.

برنامه پرداخت فاکتور هتزنر
مزایای استفاده از پی98

مزایای استفاده از پی98 برای پرداخت فاکتور هتزنر

استفاده از سایت پی98 برای پرداخت در سایت های خارجی از جمله پرداخت به سایت هتزنر مزایای متعددی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره کرده ایم.

  • ثبت نام و احراز هویت آنی: شما میتوانید در کمتر از یک دقیقه در سایت پی98 ثبت نام کنید و تنها با وارد کردن شماره تلفنی که به نام شخص شماست و کد ملی تان حساب خود را تایید و فعالسازی نمایید.
  • پرداخت سریع: پرداخت فاکتور در سایت Hetzner یا هر سایت خارجی دیگری که قصد خرید از آن را دارید در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در پی98 انجام می شود.
  • کارمزد پایین: سفارشات پرداخت در سایت هتزنر با کمترین کارمزد ممکن در پی98 انجام میشود.
  • پشتیبانی 24 ساعته: کارشناسان پی98 در تیم پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز از طریق چت آنلاین، تیکت و تماس تلفنی آماده پاسخ دادن به سوالات و ابهامات کاربران هستند.
  • تنوع خدمات: خدمات متنوع در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، پولهای الکترونیک، و پرداخت های بین المللی شما را از هر سایت دیگری بی نیاز میکند.
صورت حساب هتزنر
آموزش پرداخت در هتزنر با پی98

آموزش پرداخت در هتزنر با پی98

برای پرداخت فاکتور هتزنر با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان ممکن  میتوانید از خدمات پرداخت در سایت پی 98 استفاده کنید. برای این کار کافی است راهنمای گام به گام زیر را دنبال کنید.

  1. برای پرداخت فاکتور هتزنر با پی پال از طریق وبسایت Pay98 می بایست در این وبسایت "ثبت نام" کنید. 
  2. با ورود به بخش "احراز هویت" در پنل کاربری تنها با وارد کردن کدملی و شماره موبایلی که به نام شماست حساب خود را تایید و فعال کنید.
  3. سفارش پرداخت فاکتور هتزنر را از طریق منوی کاربری و بخش خرید از سایت های خارجی ثبت نمایید.

توجه داشته باشید که علاوه بر مبلغی که بابت سرویس از شما دریافت می شود و در فاکتور به شما نشان داده میشود، مبلغی نیز به عنوان مالیات بر ارزش افزوده (VAT) باید در سایت هتزنر پرداخت شود.

خرید از Hetzner در ایران

خرید مستقیم از سایت Hetzner در ایران

همانطور که اشاره شد خرید مستقیم از هتزنر در ایران و با کارت های بانکی ایرانی ممکن نیست. به همین دلیل برای پرداخت فاکتور هتزنر در ایران دو راه وجود دارد:

  1. داشتن حساب خارجی یا ویزا و مسترکارت
  2. استفاده از خدمات سایت های واسطه

اگر حساب خارجی در سیستم های پرداخت بین المللی دارید خرید مستقیم از هتزنر در ایران برای شما ساده است. وب سایت های ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین مانند پی98 پرداخت های بین المللی شما را در سایت هتزنر و یا هر سایت خارجی دیگری انجام میدهند. شما میتوانید معادل مبلغ مورد نیاز برای فاکتور Hetzner را با کارت بانکی ایرانی خود پرداخت کنید و سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن خرید شما را انجام دهند.

خرید مستقیم از هتزنر در ایران
مهلت پرداخت فاکتور هتزنر

مهلت پرداخت فاکتور هتزنر

صورت‌حساب خودکار برای همه سرورها و محصولات Hetzner در یک روز مشخص در ماه ایجاد می شود. در زمان خرید یک روز پس از دریافت محصول خود فاکتور را دریافت خواهید کرد و دوره صورتحساب از روز اول ماه شروع می شود و در آخرین روز ماه به پایان می رسد. به عنوان مثال اگر سرور خود را در 15 ژانویه ایجاد کنید، دوره صورتحساب از 1 ژانویه تا 31 ژانویه خواهد بود و فاکتور خود را در ماه بعدی، یعنی بین 1 تا 5 فوریه، دریافت خواهید کرد. 

برای پرداخت فاکتور اول شما 5 روز زمان دارید و مهلت پرداخت فاکتور هتزنر در نوبت های بعدی 10 روز است. سایت هتزنر در صورت عدم پرداخت به موقع فاکتور از طریق ایمیل برای شما یادآور ارسال میکند.

پرداخت های هتزنر در پی98 در همان روز و در کمتر از یک ساعت در ساعات اداری انجام می شوند. با این حال توصیه می شود به محض ایجاد فاکتور سفارش خود را ثبت کنید تا پرداخت شما بدون تاخیر انجام شود و سرور هایتان در این سایت غیر فعال نشود.

اگر فاکتور دیر پرداخت شود ممکن است هتزنر تصمیم بگیرد که سرورهای شما را به طور کامل غیر فعال کند. البته این تصمیم گیری به صورت موردی انجام می شود. مثلا هتزنر به کاربرانی که معمولا در گذشته هم پرداخت هایشان را با تاخیر انجام داده اند فرصت بیشتری میدهد.

پرداخت فوری فاکتور
`
نظرات :
userAvatar
محمد رضا طلوعی

1402/11/30 14:21

خدمات خرید هاست اشتراکی رو می‌تونیم با پی 98 پرداخت کنیم؟؟

پی 98: با سلام، بله

userAvatar
زهرا مروی

1402/11/25 16:54

راضی بود از خدماتشون با سرعت بالایی پرداخت فاکتور هتزنر انجام شد.

userAvatar
مهدیس

1402/11/23 14:29

تجربه عالی ای بود انجام خدمات هتزنر با پی 98 پیشنهاد میکنم اگه از سایت هتزنر استفاده میکنید حتما لازمتون میشه👍

userAvatar
محمود

1402/11/22 09:36

عالیه خدمات هتزنر خیلی راضیم. کارمزد ها هم خوبه

userAvatar
هانیه کریمی

1402/11/21 15:20

عالی هست من خیلی وقت بود از سایت هتزنر استفاده میکنم و همیشه خرید همو میدادم به افراد غیر معتبر و غریبه ولی از وقتی که با پی 98 اشنا شدم به راحتی انجام میدم خدمات هتزنر رو😍😍

userAvatar
محمد شکوری

1402/11/19 12:20

واقعا خیلی خوبه که پی 98 هست و میتونیم فاکتور پرداخت هتزنرمون رو بهش بسپاریم👌. کارمزد خیلی کمی دارن که واقعا من راضی هستم ازشون

نظر خود را بنویسید