درباره ما

ما در پی98 یاد گرفته ایم همچون یک خانواده برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنیم و چالش های پیش روی خانواده های شغلی دیگر را نیز برطرف سازیم. خوشحالیم که با ثمره تلاش این خانواده، گره ای هر چند کوچک، از گره های کاری هموطنان عزیزمان باز شود و فرصت های کارآفرینی و پیشرفت در حوزه های کاری مختلف برای آنها فراهم گردد.

درباره پی98

تیم پی98 متشکل از نویسندگان، ویراستاران، طراحان و متخصصان توسعه وب در تلاش اند تا برای کاربران تجربه‌ای منحصر به فرد در دنیای دیجیتال فراهم کنند. از جدیدترین اخبار تا محتوای آموزشی، از سرگرمی تا راهنمایی‌های عملی، از کارآفرینی تا نقد کردن درآمد های ارزی، همه چیز در این مجموعه در دسترس است تا ورود به دنیای کسب و کار بین المللی که آرزوی هر جوان خلاق و با استعداد ایرانی بوده و هست را امکان پذیر کند.

آرزویی که از سال ها پیش به دلیل محدودیت های جغرافیایی و تحریم های همه جانبه سیاسی و اقتصادی بین دولتها، برای مردم ما چالش برانگیز بوده است.

مجموعه پی98 در سال 1395 با بهره گیری از دانش جوانان سخت کوش و فعال، قدم های آغازین را با اخذ پروژه های انلاین به صورت فریلنسری برای تیم های برنامه نویس داخلی را برداشت و کم کم با گسترش آن به سایر زمینه های شغلی، کسب و کارهای بیشتری را تحت پوشش قرار داد. امروز این مجموعه با پوشش بیش از ده ها زمینه شغلی صدها بستر کاری را برای هزاران نفر در کشور را فراهم ساخته است و زمینه کارآفرینی در حوزه های زیر را آماده کرده است:


▪️برنامه نویسان و توسعه دهندگان

▪️وبمستران و طراحان وب سایت

▪️کارشناسان فنی و مدیران آی تی

▪️نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا

▪️فعالین در حوزه عکاسی و مدیا

▪️مترجمین و مدرسین دانشگاهی


علی رغم وجود تمامی مشکلات، سالها است که همراه شما هستیم و با یاری خداوند، حمایت مسئولین دلسوز و همکاری شرکت های خارجی بی طرف در خدمت شما خواهیم بود. سابقه بیش از 5 سال خدمات رسانی بی وقفه و اعتماد بیش از 300.000 مشتری افتخار ماست.

ما در پی98 همواره از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می‌کنیم. اگر سوالات، نظرات یا پیشنهاداتی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما همیشه در دسترس شما هستیم. با تشکر از شما که به ما اعتماد کرده‌اید و به ما این امکان را می‌دهید که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.


تیم پی98

نظرات :
userAvatar
اهوازی

1402/12/01 08:47

میگم اگر ارز خریداری کنیم و بعد از فروش آن چقدر زمان میبره تا پول اون بیاد به حسابمون

پی 98: سلام و عرض ادب، تبادل ارز های دیجیتال به صورت لحظه ای انجام میشه و در کمترین زمان ممکن در صورت نبود اختلال در سیستم های بانکی، واریز میشه به حساب جناب عالی.

نظر خود را بنویسید