لیست قیمت ارز دیجیتال به صورت لحظه ای

برای آگاهی از آخرین تغییرات قیمت ارز های دیجیتال می توانید، از جدول و لیست قیمت ارز دیجیتال در پی98 استفاده کنید.  با توجه به اینکه بازار ارزهای رمزپایه ذاتا نوسانی و بی ثبات است و قیمت های این دارایی ها در بازه های زمانی کوتاه مدت تغییر می کند آگاهی از قیمت ارز دیجیتال به صورت لحظه ای برای سرمایه گذاران و معامله گران فعال در این بازار ضروری است. در همین راستا جدول قیمت ارزهای دیجیتال در این صفحه در بازه های زمانی 1 ثانیه ای به روزرسانی می شود. شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از نرخ دقیق ارزها به دلار و تومان مطلع شوید و بر اساس آن برای معاملات خود تصمیم گیری نمایید. کاربران می توانند میزان تغییرات قیمت رمز ارزها را در بازه های زمانی مختلف مشاهده کرده و با دسترسی به نمودار ها و ابزار های آنالیز بازار عملکرد قیمت ارزهای دیجیتال را تحلیل کنند.

قیمت ارزهای دیجیتال
لیست قیمت ارز های دیجیتال
ارز قیمت عملیات
بیت کوین65,134$
3,842,906,000 تومان
خرید و فروش
اتریوم3,541.9$
208,972,100 تومان
خرید و فروش
تتر
تتر
USDT
1$
59,000 تومان
خرید و فروش
بایننس کوین598.5$
35,311,500 تومان
خرید و فروش
سولانا138.17$
8,152,030 تومان
خرید و فروش
ریپل0.49$
29,182 تومان
خرید و فروش
دوج کوین0.12$
7,328 تومان
خرید و فروش
کاردانو0.39$
22,822 تومان
خرید و فروش
شیبا اینو0$
2 تومان
خرید و فروش
آوالانچ27.4$
1,616,600 تومان
خرید و فروش
ترون0.12$
6,895 تومان
خرید و فروش
پولکادات5.87$
346,448 تومان
خرید و فروش
پالیگان ماتیک0.57$
33,872 تومان
خرید و فروش
لایت کوین73.94$
4,362,460 تومان
خرید و فروش
مونرو
مونرو
XMR
0$
0 تومان
خرید و فروش
هدرا هش گراف
هدرا هش گراف
HBAR
0.08$
4,756 تومان
خرید و فروش
استلار
استلار
XLM
0.09$
5,482 تومان
خرید و فروش
اتم
اتم
ATOM
6.84$
403,560 تومان
خرید و فروش
فانتوم0.56$
32,987 تومان
خرید و فروش
متیس دائو52.99$
3,126,410 تومان
خرید و فروش
ایاس
ایاس
EOS
0.57$
33,524 تومان
خرید و فروش

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال همواره در حال گسترش است و هر روز کوین ها و توکن های جدیدی به لیست قیمت ارز دیجیتال اضافه می شوند. کاربران می توانند با استفاده از نوار جستجو بالای جدول قیمت ارزهای دیجیتال میتوانند رمز ارز مورد نظر خود را در جستجو نمایند و با انتخاب رمز ارز به اطلاعات تکمیلی درباره قیمت رمز ارز و نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر در پی98 دسترسی پیدا کنند. 

در صفحه لیست قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال، نرخ ارزهای دیجیتال در دو واحد دلار و تومان نمایش داده می شود که نرخ به واحد دلار با تغییرات لحظه ای بازار هماهنگ است و نرخ به تومان با در نظر گرفتن آخرین تغییرات نرخ ارز در کشور به روز رسانی می شود. اگر بر روی هر ارز کلیک کنید به صفحه آن دارایی هدایت میشوید و می توانید با استفاده از ماشین حساب بالای صفحه قیمت هر مقدار از ارز را که میخواهید به تومان محاسبه کنید. 

 مهمترین فاکتوری که برای دستیابی به سود حداکثری و در بسیاری از موارد کاهش ضرر  به کمترین مقدار ممکن در سرمایه گذاری و ترید ارزهای دیجیتال باید در نظر داشته باشید آگاهی از قیمت لحظه ای رمز ارزها است. سرمایه گذاران و معامله گران می توانند با بررسی عملکرد و تغییرات قیمت رمز ارزها نتایج تصمیمات سرمایه گذاری خود را ارتقا ببخشند، نقاط ورود و خروج بازار را شناسایی کنند و سرمایه های خود را مدیریت نمایند.

در این صفحه نرخ قیمت ارزهای دیجیتال به تومان و دلار قابل مشاهده است و درصد تغییرات لحظه ای و روزانه نیز به صورت لحظه ای به روزرسانی می شود. با ورود به صفحه هر ارز در لیست قیمت ارز دیجیتال لحظه ای می توانید به بخش های مختلف از جمله معرفی، کیف پول ها، اخبار و تحلیل قیمت ارز دیجیتال مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. 

نوسان قیمت ارز دیجیتال

چرا قیمت ارزهای دیجیتال نوسان دارد؟

لیست قیمت ارزهای دیجیتال مدام در حال تغییر و نوسان است و این تغییرات دلایل متعددی دارد. در واقع میتوان گفت عوامل متعددی در بازار وجود دارند می توانند روند و میزان تغییر قیمت یک ارز دیجیتال را تحت تاثیر خود قرار دهند. در ادامه برای افزایش آگاهی و درک کاربران از تغییرات قیمت رمز ارزها به این عوامل اشاره مختصری کرده ایم. 

  1. عرضه و تقاضا: مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارزها عرضه و تقاضا برای آنها است. اگر تقاضا برای یک ارز افزایش یابد و عرضه ثابت بماند یا کاهش یابد، قیمت آن ارز افزایش می‌یابد. به همین ترتیب اگر فروش یک ارز زیاد شود و در واقع عرضه آن در بازار افزایش پیدا کند قیمت کاهش می یابد.
  2.  اخبار و رویدادها: اخبار ارز دیجیتال و رویدادهای که در بازار اتفاق می افتد بر روی قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر مستقیم دارند. اطلاعات مربوط به تغییرات قوانین، پذیرش توسط شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ، یا توسعه فناوری می‌توانند باعث نوسانات قیمت شوند. مثلا اگر یک ارز بر اساس برنامه های توسعه خود پیش برود یا کاربرد آن به هر نحوی افزایش پیدا کند قیمت آن نیز سیر صعودی خواهد داشت. ولی اگر برای یک ارز یک خبر منفی بیاید ممکن است در کمتر از چند ساعت سقوط گسترده ای را تجربه کند. چیزی که بارها در جدول ارزهای دیجیتال شاهد آن بوده ایم.
  3. تأثیر عوامل اقتصادی: وضعیت اقتصاد کلان در جهان و کشور ها به طور مستقیم بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد. در شرایط اقتصادی نامطمئن یا نابسامان، مثلا هنگام جنگ و یا همه گیری سرمایه‌گذاران ممکن است به جستجوی یک منبع ذخیره سازی امن که به دولت ها وابسته نباشند، مانند بیت‌کوین، بپردازند.
  4. تأثیر تبلیغات و نفوذ افراد: تلاش برای تأثیرگذاری بر اتفاقات بازار می‌تواند نوسانات را به وجود آورد. به عنوان مثال حمایت افراد مشهور یا انتقاد شخصیت های برجسته از یک ارز میتواند سبب پامپ و یا دامپ قیمت ارز دیجیتال شود و آن را دچار نوسان کند. یکی از افرادی که بیشتر تاثیر را بر قیمت ارزهای رمزپایه داشته است ایلان ماسک است.
  5. محدودیت‌های فنی: مشکلات فنی مانند آسیب‌های امنیتی یا هک، اشکالات در زیرساخت بلاکچین و برنامه های توسعه، یا مسائل دیگر می‌توانند به نوسانات قیمت ارز دیجیتال منجر شوند و جدول رمز ارزها را دچار دگرگونی کنند.
  6. تأثیرات حکمرانی و نظارت: تصمیمات حکومت‌ها و نظارت‌های قانونی می‌توانند تأثیر زیادی بر لیست لحظه ای قیمت ارز دیجیتال داشته باشند. مثلا اگر دولت های استفاده از یک ارز دیجیتال را به رسمیت بشناسند و یا بر عکس جلوی معاملات ارزهای دیجیتال و صرافی ها را بگیرند بدون شک بازار شاهد نوسان در قیمت ارزهای دیجیتال خواهد بود.

از آنجا که بازار ارزهای دیجیتال نسبت به دیگر بازارها کمتر توسعه یافته و جدید تر است و از سوی دیگر پشتوانه ای ندارد و این دارایی ها مستقل هستند نوسانات در آنها قابل پیش بینی و پذیرفته شده است. چه بسا همین نوسان قیمت رمز ارزها بسیاری را به سود های کلان رسانده است. اهمیت آگاهی و کسب اطلاعات در کنار یادگیری ابزار تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال در این بازار بسیار زیاد است.

قیمت روز ارز دیجیتال

قیمت آنلاین ارز دیجیتال امروز

با توجه به پویایی و پیچیدگی بازار و جدول ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران و معامله گران این بازار نیاز به تحلیل دقیق و مستمر قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دارند. لیست کامل قیمت آنلاین ارزهای دیجیتال و دسترسی به جدول رمز ارزها به فعالان بازار این امکان را می دهد تا تصمیمات خود را بر اساس اطلاعات به‌ روز، تحلیل بازار، و درک عوامل اقتصادی مختلفی که میتواند باعث رشد و یا کاهش در قیمت به روز ارز دیجیتال شود، انجام دهند. 

به عنوان سرمایه‌گذار، چه تازه وارد بازار کریپتو شده اید و چه در این بازار تجربه دارید، مهم است که توانایی مدیریت ریسک و فهم عوامل تاثیرگذار بر نرخ ارز ديجيتال در خود ارتقا دهید. آگاهی از قیمت تمام ارزهای دیجیتال به دیدگاه کلی به شما میدهد چرا که معمولا وقتی بازار سبز باشد قیمت زنده ارزهای دیجیتال صعودی میشود و وقتی بازار نزولی و در فاز خرسی باشد فرصت برای کسب سود در اکثر ارزها وجود ندارد. بنابراین مهم است که همواره لیست قیمت های ارز دیجیتال را در تحت نظر داشته باشید و تغییرات نرخ رمز ارزها را در بازه های زمانی مختلف تحلیل کنید. شما میتوانید با مراجعه به بلاگ پی98 از آخرین تحلیل ها و اخبار تاثیر گذار بر قیمت روز ارزهای دیجیتال مطلع شوید و به آموزش های تحلیل و سرمایه گذاری در بازار دسترسی نامحدود داشته باشید.

نظرات :
userAvatar
مهسا

1402/12/04 19:19

قیمت ها عالی و بی نظیر

userAvatar
اهوازی

1402/12/01 08:41

سلام الان که قیمت ها رو نگاه کردم با قیمتی که از صرافی دیگه گرفتم خیلی با هم فرق دارند دلیل چیه ؟

پی 98: سلام و عرض ادب، قیمت ارز ها ممکن است نوسان داشته باشد لطفا جهت اطلاع از قیمت لحظه ای رمز ارز ها به پشتیبانی چت آنلاین روی وب سایت مراجعه فرمایید.

userAvatar
کیانا

1402/11/22 14:58

مرسی از قیمت های دقیق و لحظه‌ای تون امیدوارم در آینده ارز های بیشتری اضافه بشه😍

نظر خود را بنویسید