پیش بینی قیمت ریپل در سال 2023 و تحلیل روند XRP

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2023 و تحلیل روند XRP

رمز ارزها روز به روز محبوب تر می شوند. پذیرش به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به ویژه اکنون که راه حل های پرداخت جایگزین در دسترس است. وقتی صحبت از پرداخت به میان می‌آید، ریپل موقعیت خود را با ارائه یک پلتفرم امن برای پرداخت‌های فرامرزی با استفاده از XRP به‌عنوان یک رسانه مستحکم کرده است. این می‌تواند ارزها را به هم متصل کند و مطمئن شود که پرداخت‌ها به واحد پول محلی آن‌ها در هر دو طرف تراکنش در مدت تنها 3 ثانیه ارسال و دریافت می‌شوند. گفته می شود ریپل سرمایه گذاری خوبی برای آینده است.
با این حال، قیمت کریپتو XRP تا حد زیادی تحت تأثیر این عوامل قرار نگرفته است، زیرا دعوای حقوقی ریپل علیه SEC تاثیر بیشتری بر بازار ارز داشته است، قیمت بیت کوین و قیمت اتریوم تا حد زیادی تحت تأثیر آن قرار گرفتند. در نتیجه، انتظار می‌رود که اخبار جدیدی که از شکایت XRP در آینده نزدیک منتشر شود، آیا پتانسیل لازم برای بالا بردن قیمت به بالای 1 دلار ارائه می‌کند یا سرمایه‌گذاران به سرعت به ضرر خود ادامه می‌دهند؟
⁉️آیا شما یکی از کسانی هستید که قصد سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال را دارید؟ بیایید به پیش‌ بینی قیمت ریپل در سال 2023 نگاهی بیندازیم و سعی کنیم پاسخ سوالات بالا را پیدا کنیم.

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2023

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2023

SEC ایالات متحده و آزمایشگاه های ریپل پاسخ نهایی خود را ارائه کرده اند و منتظر قضاوت خلاصه هستند که در سه ماهه اول 2023 برگزار می شود. خیلی چیزها به اخبار دادخواهی XRP بستگی دارد. با ادامه رشد پایدار سکه، احتمالات بیشتری در چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال در حال بررسی است. دفتر کل XRP که برای پشتیبانی از توکن سازی هر دارایی ساخته شده است، می تواند حجم بالایی از تراکنش ها را که در عرض چند ثانیه انجام می شود، انجام دهد.

این قابلیت توکن بومی همچنین ایجاد، صدور و مدیریت هر دارایی را بدون نیاز به واسطه مرکزی برای صادرکنندگان آسان می کند. تا پایان سال 2023، اگر مجموعه ای از رویدادها طبق پیش بینی رخ دهد. پس احتمال اینکه پیش‌بینی قیمت ریپل به نقطه عطف جدیدی برسد، زیاد است.

علاوه بر این، قیمت می‌تواند حداکثر مقدار جدیدی را تشکیل دهد و به سمت هدف بسته شدن سالانه 1.1043 دلار حرکت کند. در غیر این صورت، اگر شکایت تاثیری نداشته باشد، فشارهای خرید ریپل و فروش معمولی قیمت را به زیر 0.8486 دلار محدود می کند.

اما، برعکس، اگر SEC بیشتر شکایت کند یا تصمیمی علیه XRP صادر شود، آلتکوین در نهایت با قیمت 0.5850 دلار معامله می‌شود.

🔹احتمال رسیدن قیمت ریپل به 1 دلار چقدر است؟ چه زمانی xrp به 10 یا 100 دلار می رسد؟🔹

بررسی روند قیمت ریپل در 2023

بررسی روند قیمت ریپل در 2023

ریپل (XRP) در حال حاضر جایگاه ششم را در CoinGecko دارد. پیش بینی قیمت XRP در سال 2023 در زیر با یک بازه زمانی روزانه توضیح داده شده است.

بررسی روند قیمت ریپل در 2023

نمودار بالا از ریپل (XRP) یک الگوی کانال نزولی را نشان می دهد. کانال نزولی که به عنوان کانال سقوط نیز شناخته می شود. یک کانال نزولی توسط دو خط روند موازی تشکیل می شود. خط روند بالایی که به اوج ها می پیوندد و خط روند پایینی که به پایین ها می پیوندد به موازات پایین حرکت می کنند. این الگو مشخصه یک بازار نزولی است.

در حال حاضر، ریپل (XRP) در محدوده 0.41 دلار است. اگر این الگو ادامه یابد، قیمت XRP ممکن است به سطوح مقاومت 0.5251 دلار، 0.8988 دلار و 1.3363 دلار برسد. اگر روند معکوس شود، ممکن است قیمت XRP تا 0.3177 دلار کاهش یابد.

بررسی سطوح حمایت و مقاومت ریپل (XRP)

نمودار زیر سطوح حمایت و مقاومت ریپل (XRP) را نشان می دهد.

بررسی سطوح حمایت و مقاومت ریپل (XRP)

از بازه زمانی روزانه بالا، می‌توانیم به وضوح موارد زیر را به عنوان سطوح مقاومت و پشتیبانی برای ریپل (XRP) تفسیر کنیم.

نمودارها نشان می‌دهند که ریپل (XRP) طی ماه گذشته روند صعودی داشته است. اگر این روند ادامه یابد، XRP ممکن است همراه با پیشی گرفتن گاوها از سطح مقاومت آن در 0.9387 دلار حرکت کند.

♦️بر این اساس، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارزهای دیجیتال روی بیاورند، قیمت ریپل (XRP) ممکن است به 0.3093 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

مقایسه قیمت بیت کوین و اتریوم با ریپل

نمودار زیر مقایسه قیمت بین بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و ریپل (XRP) را نشان می دهد.

مقایسه قیمت بیت کوین و اتریوم با ریپل

از نمودار بالا، می توان تفسیر کرد که عملکرد قیمت ریپل مشابه بیت کوین و اتریوم است. این نشان می دهد که وقتی قیمت BTC و ETH افزایش یا کاهش می یابد، قیمت XRP نیز به ترتیب افزایش یا کاهش می یابد.

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2023 بر اساس منابع معتبر

با وجود چند چالش جدی در مسیر خود، XRP همچنان یک ارز دیجیتال بسیار محبوب در بین سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی است. هنوز هم اغلب مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و درباره آن صحبت می شود. در اینجا برخی از پیش بینی های تخصصی قیمت XRP وجود دارد. 

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2023 از نظر سایت دیجیتال کوین پرایس

پیش بینی قیمت ریپل قیمت دیجیتال سکه نسبتاً خوشبینانه است. اگرچه این پلتفرم نمی‌بیند که این دارایی دیجیتال به این زودی‌ها از مرز 5 دلار عبور کند، اما فکر می‌کند که قیمت ریپل در آینده‌ای قابل پیش‌بینی به‌طور محکمی بالای 1 دلار باقی می‌ماند.

سایت گاو کپیتال (GOV Capital)

سایت GOV Capital روند صعودی حتی قوی‌ تری را برای XRP نسبت به قیمت سکه دیجیتال پیش‌ بینی می‌کند. پیش بینی آنها در مورد قیمت ریپل باعث می شود دارایی کریپتو تا سال 2027 به 5 دلار برسد. آنها همچنین انتظار دارند که قیمت سکه XRP در یک سال بیش از 80 درصد افزایش یابد – که در صورت وجود قطعاً قابل دستیابی است.

پیش بینی قیمت xrp در سال 2023 سایت ولت اینوستور

پیش‌بینی Wallet Investor نیز صعودی است، اما بسیار محفوظ‌تر از سایر پلتفرم‌های موجود در این فهرست است. در حالی که آنها نمی بینند که سکه XRP به این زودی به 5 دلار برسد، آنها همچنان انتظار دارند که پویایی قیمت مثبت داشته باشد.

سایت پرایس پردیشن (Price Prediction)

پلتفرمی که به درستی «Price Prediction» نامیده می‌شود، چشم‌انداز مثبتی نسبت به آینده XRP دارد. آنها انتظار دارند که ارزش سکه به آرامی و پیوسته تا سال 2029 افزایش یابد، زمانی که طبق وب سایت، قیمت ریپل در حال انفجار است.

طبق پیش بینی قیمت ریپل، پیش بینی قیمت انتظار دارد که XRP در سال 2031 از مرز 30 دلار عبور کند.

جمع بندی  

ریپل می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد اگر متناسب با سبد شما باشد. مزایای زیادی نسبت به بسیاری از پروژه های ارز دیجیتال دیگر و همچنین یک جامعه و پلتفرم از قبل ایجاد شده دارد. به نظر می رسد تیم ریپل به شدت به پروژه خود اختصاص داده است و فعالانه برای بهتر کردن آن تلاش می کند.

سوالات متداول 

ارزش XRP تا پایان سال 2023 چقدر خواهد بود؟

ریپل ممکن است به 1.104 دلار برسد اگر از شکایت SEC مجوز بگیرد.

آیا خرید زیر 1 دلار ریپل سرمایه گذاری خوبی است؟

بله، XRP بدون شک خرید خوبی برای معامله گران بلندمدت با قیمت های زیر 1 دلار است. برنده شدن در دعوای حقوقی XRP ارزش بسیار زیادی برای دارایی کریپتو به همراه خواهد داشت.

آیا ریپل (XRP) سرمایه گذاری خوبی در سال 2023 است؟

به نظر می رسد که ریپل (XRP) یکی از ارزهای دیجیتال پردرآمد امسال باشد. با توجه به دستاوردهای ثبت شده ریپل در چند ماه گذشته، XRP سرمایه گذاری خوبی در سال 2023 محسوب می شود.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

4.4 5 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments