شیبا و دوج

آیا سوددهی دوج کوین و شیبا اینو به پایان رسیده است؟

با توجه به وضعیت فعلی بازار Shiba Inu و Dogecoin اکنون دارایی‌های رمزنگاری متوسطی از نظر سودآوری هستند.

رقابت دوستانه بین جوامع دوج کوین و شیبا اینو همیشه در طول گفتگوهای میان سرمایه گذاران و تریدرها در مورد سودآوری این دارایی ها مطرح بوده است. اما طبق داده‌های IntoTheBlock، این دو دارایی اکنون سود یکسانی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده اند.

اصلاح طولانی مدت شیبا اینو 

شاخص In/Out of Money در ارز شیبا اینو نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از سرمایه‌گذاران در حال حاضر یا در حال از دست دادن پول هستند یا حتی در سرمایه گذاری در SHIB شکست خورده اند.

در طول افزایش 1000 درصدی شگفت انگیز قیمت شیبا اینو، تقریباً هر ورود به ارز دیجیتال مبتنی بر سگ به سود منجر می شد زیرا توکن ساعت به ساعت ATH خود را به روز می کرد و به اوج های قیمتی جدیدی می رسید.

اما پس از اینکه دارایی در اکتبر به بالاترین حد خود رسید، هیچ نشانه ای از بهبودی نشان نداد و قبل از ورود به محدوده ای که اکنون می بینیم، در یک اصلاح سه ماهه قرار گرفت. با اصلاح غیرقابل توقف در بازار، تقریباً اکثریت دارندگان SHIB وارد منطقه “بی سود” شده اند و 37 درصد از موقعیت ها در بازار با قیمت بالاتر باز شده اند و در حال حاضر در ضرر هستند.

سرمایه گذاران Dogecoin منتظر بهبود هستند

در مقایسه با شیبا اینو، آخرین باری که دوج کوین حرکت صعودی را در بازار نشان داد، ماه می بود. زمانی که سکه 937% سود را پشت سر گذاشت و دائما توسط ایلان ماسک و تبلیغات او تغذیه می‌شد.

در حال حاضر در یک ماه گذشته تنها 54 درصد از دارندگان Dogecoin در سود باقی مانده اند. آخرین باری که قیمت دوج  کوین چیزی شبیه به بازیابی را تجربه کرد، زمانی بود که ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا یک بار دیگر Doge را به عنوان یک دارایی پرداخت می‌پذیرد. این اعلامیه منجر به افزایش 40 درصدی قیمت دوج شد که البته مقطعی بود.

جمع بندی

با این حال نمی توان پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022 و پتانسیل رشد آن را نادیده گرفت. شیبا مدام در حال توسعه و انتشار اخبار فاندامنتال مثبت است. چندی پیش تیم توسعه این رمز ارز از راه اندازی سازمان مستقل و خودگردان شیبا اینو رونمایی کردند.

ورود شیبا به حوزه توکن های NFT و برنامه ریزی این رمز ارز برای ورود به حوزه گیمینگ نیز یکی دیگر از عواملی است که منجر به احساسات صعودی درباره این رمز ارز شده است.

❓نظر شما درباره عملکرد ضعیف این دو میم کوین برتر بازار چیست؟ به نظر شما سودآوری دوج و شیب به پایان رسیده است یا اصلاح این ارزها ناشی از اصلاح گسترده در لیست قیمت ارز دیجیتال است؟

منبع: یوتودی

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments