پیش بینی قیمت لونا کلاسیک در سال 2023

پیش بینی قیمت لونا کلاسیک (LUNC) در سال 2023

لونا کلاسیک (LUNC) یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که هرگز نمی تواند توسط جامعه رمزنگاری فراموش شود. سقوط وحشیانه این توکن یک داستان فاجعه بار بزرگ در بازار نزولی 2022 است.
سال 2022 کمتر از یک کابوس برای قیمت لونا کلاسیک نبود، زیرا سقوط زنجیره ای زمانی رخ داد که این ارز دیجیتال در آستانه ورود به 10 دارایی برتر بود. پس از شروع صعودی برای سال 2023، اعتقاد بر این است که سطح قیمت ها صعود قابل توجهی را در پیش رو حفظ می کند. با این حال، حجم به طور قابل توجهی کاهش یافته است که می تواند مانع از پیشرفت رالی در روزهای آینده شود.
قیمت LUNC در منطقه مقاومت 0.0002 دلار با شکست دائمی روبرو می شود و از این رو اعتقاد بر این است که این سطح را بشکند تا روند صعودی قابل توجهی را ایجاد کند.
♦️با این حال، با ادامه توکن سوزی لونا کلاسیک و به روز رسانی های مداوم اخیر، پیش بینی قیمت لونا کلاسیک در سال 2023 مطلوب به نظر می رسد و از نظر سایر تحلیلگران با مدیریت ریسک، سرمایه گذاری خوبی محسوب می شود.

تحلیل لونا کلاسیک و پیش بینی قیمت آن در سال 2023

ارز دیجیتال لونا کلاسیک (LUNC) در حال حاضر جایگاه 42 را در سایت کوین مارکت کپ دارد. پیش بینی قیمت لونا کلاسیک در سال 2023 در بازه زمانی روزانه توضیح داده شده است.

تحلیل لونا کلاسیک و پیش بینی قیمت آن در سال 2023

براساس تحلیل لونا کلاسیک می توان دریافت که این رمز ارز در سال 2022 با ایجاد الگو مثلث متقارن در حال نوسان بوده و برای یک رالی صعودی آماده شده بود. با نزدیک شدن قیمت به خط روند بالا کانال و شکست آن در چند روز اخیر پامپ چشمگیری را تجربه کرد. این در حالی است که بسیاری از کارشناسان معتقدند لونا کلاسیک 1 دلاری در سال 2023 در دسترس است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید پس از رسم دو خط روند در نمودار، یک مثلث دیده می شود. تفاوت مثلث متقارن با دیگر الگوهای مثلثی این است که یک الگوی خنثی است و به هیچ جهتی متمایل نمی شود. در حالی که مثلث به خودی خود خنثی است، همچنان از تصمیم سرمایه گذاران و تغییر روند توسط آنها حمایت می کند.

در حال حاضر، (LUNC) در محدوده 0.0001773 دلار است. اگر این الگو ادامه یابد، قیمت LUNC ممکن است به سطوح مقاومت 0.00018650 دلار برسد. اگر روند معکوس شود، ممکن است قیمت تا 0.00013830 دلار کاهش یابد.

سطوح حمایت و مقاومت LUNC

نمودار زیر سطوح حمایت و مقاومت لونا کلاسیک را نشان می دهد.

سطوح حمایت و مقاومت LUNC

از بازه زمانی روزانه می‌توانیم به وضوح موارد زیر را به عنوان سطوح مقاومت و پشتیبانی تفسیر کنیم.

🔰نمودارها نشان می‌دهند که لونا کلاسیک طی ماه گذشته روندی صعودی داشته است. اگر این روند ادامه یابد، ممکن است همراه با پیشی گرفتن گاوها از سطح مقاومت آن در 0.00049021 دلار حرکت کند.

🔺بر این اساس، اگر خرس ها تسلط بازار را به دست بگیرند، قیمت لونا کلاسیک ممکن است به 0.00012470 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

پیش بینی قیمت لونا کلاسیک در سال 2023 براساس شاخص های مختلف

شاخص حجم نسبی (RVOL) ارز LUNC در نمودار زیر نشان داده شده است. این نشانگر این است که چگونه حجم معاملات فعلی در یک دوره زمانی نسبت به حجم معاملات قبلی تغییر کرده است. در حال حاضر، لونا کلاسیک در شاخص RVOL در زیر منطقه خنثی قرار دارد، که نشان دهنده اقدامات ضعیف سرمایه گذاران در روند فعلی است.

شاخص RVOL  و RSI لونا کلاسیک

همچنین، شاخص میانگین متحرک (MA) در نمودار بالا نشان داده شده است. قابل ذکر است که قیمت لونا کلاسیک بالای 50 MA (کوتاه مدت) قرار دارد، بنابراین صعودی است. در حال حاضر LUNC وارد وضعیت صعودی شده است. بنابراین، هر لحظه امکان تغییر روند وجود دارد.

در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) لونا کلاسیک عدد 53.76 را نشان می دهد. این بدان معناست که نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروخته می شود. با این حال، این بدان معنی است که یک تغییر قیمت عمده LUNC ممکن است در روزهای آینده رخ دهد. بنابراین، معامله گران باید با دقت معامله کنند.

اکنون به شاخص جهت گیری متوسط (ADX) نگاه می کنیم. این به اندازه گیری قدرت کلی روند کمک می کند. شاخص میانگین مقادیر در حال گسترش دامنه قیمت است. این سیستم با استفاده از اندیکاتورهای DMI با ADX سعی در اندازه گیری قدرت حرکت قیمت در جهت مثبت و منفی دارد.

شاخص ADX و RVI لونا کلاسیک

نمودار بالا نشان دهنده ADX است. در حال حاضر، ADX LUNC در محدوده 12.08 قرار دارد و بنابراین، نشان دهنده روند ضعیف است.

نمودار بالا همچنین نمایانگر شاخص نوسان نسبی را نشان می دهد. RVI انحراف ثابت تغییرات قیمت را در یک دوره زمانی اندازه گیری می کند. RVI لونا کلاسیک زیر 50 قرار دارد که نشان دهنده نوسانات کم است. در واقع، RSI در 53.76 قرار دارد و بنابراین سیگنال خرید بالقوه را تایید می کند.

مقایسه حرکت بیت کوین و اتریوم با لونا کلاسیک

نمودار زیر مقایسه قیمت بین بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و لونا کلاسیک (LUNC) را نشان می دهد.

مقایسه حرکت بیت کوین و اتریوم با لونا کلاسیک

🔸از نمودار بالا می توان تفسیر کرد که تغییرات قیمت ETH، BTC و LUNC در یک روند مشابه حرکت می کنند. این نشان می دهد که وقتی قیمت ETH و BTC افزایش یا کاهش می یابد، قیمت LUNC نیز به ترتیب افزایش یا کاهش می یابد.

جمع بندی

با پیشرفت های مداوم در شبکه Terra Classic، می توان گفت که سال 2023 سال خوبی برای لونا کلاسیک خواهد بود. به همین دلیل، پیش‌بینی صعودی قیمت (LUNC) در سال 2023 عدد 0.00049021 دلار است. از سوی دیگر، پیش‌بینی قیمت نزولی پیش‌بینی قیمت برای این رمز ارز در سال 2023 عدد 0.00012470 دلار می باشد. 

علاوه بر این، پیشرفت‌ها و ارتقای اکوسیستم Terra Classic، به عملکرد LUNC کمک می‌کند تا به زودی به بالاترین حد کنونی (ATH) خود یعنی 119.18 دلار برسد اما بسیار زمانبر است. اما اگر سرمایه گذاران معتقد باشند که LUNC سرمایه گذاری خوبی در سال 2023 است، ممکن است به 0.0002 دلار نیز دست یابد.

سوالات متداول

آیا لونا کلاسیک سرمایه گذاری خوبی برای سال 2023 است؟

به نظر می رسد لونا کلاسیک (LUNC) یکی از ارزهای دیجیتال پر سود امسال باشد. با توجه به دستاوردهای ثبت شده لونا کلاسیک در چند ماه گذشته، این رمز ارز سرمایه گذاری خوبی در سال 2023 محسوب می شود.

آیا قیمت لونا کلاسیک در سال 2023 به 0.0002 دلار می رسد؟

از ماه می، لونا کلاسیک (LUNC) در شرایط نزولی شدید قرار گرفته است. اگر LUNC بهبود یابد و به سمت یک روند صعودی بلند مدت حرکت کند، به زودی به 0.0002 دلار خواهد رسید.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

4.4 10 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شهباز
شهباز
1 سال قبل

#لوناک 🪜🪜🪜🪜🪜🪜💰
#پیت بول 🪜🪜🪜🪜🪜🏹💰
#گالا 🪜🪜🪜🏹🏹🏹🏹🏹💰
#ای کش 🏹🪜💰💫💲✍💰💰
#اپی ان اف تی 💰✍💲💫🪜🏹

امیر علی
امیر علی
1 سال قبل

حتما در پورتفوی خودتون این ارز رو داشته باشید احتمالا رشد 200 درصدی رو تویه 2023 تجربه کنه زیاد هست. با اینکه سقوط کرده و جایگاه 54 یا 55 رو در بین ارز ها داره یعنی هنوز تریدرها بهش علاقمند هستند

انسانم آرزوست
انسانم آرزوست
1 سال قبل

منو ب فنا داد
رو ده هزار تومن خریدم تا برگشتم پست سرمو نگا کنم شد ۱ تومن
من موندم و ی مشت تجربه

حسن
حسن
1 سال قبل

باتوجه به اقدامات انجام شده ازسوی گروه لونا انتظار میره لونا سال درخشانی پیش رو داشته باشه.

امیر
امیر
1 سال قبل

الان که ماه اول ٢٠٢٣ هستیم قیمت ٠٠٠١٨ است. و عددی که فرمودید و اینهمه توضیح دادید. یعنی قیمت٠٠٠٢ برای لونا تا پایان سال ٢٠٢٣ که قیمتی غیر کارشناسی فرمودید. چرا دقت نمی کنید. به شما میگن کارشناس.. خودتان مقاله خودتان را بخوانید و خنده کنید.. یعنی با اینهمه توکن سوزی و لیست شدن در صرافی ها ٠٠٠٢.. و لونا همین حالا در صرافی بایننس لیست است.

مهدی
مهدی
1 سال قبل

با سلام
در ایام سقوط لونا تو پنکیک سواپ لونا خریدم Luna که با همین حروف تو تراست ولت ذخیره شده و هر جا گشتم هیچ کدام از صرافیها این ارز که هم قیمت کلاسیک هست تو لیست ندارن لطفا راهنمایی بفرمائید
چجوری به کلاسیک تبدیلشون کنم با تشکر

امیر. ع
امیر. ع
1 سال قبل

من دوستان زیادی دارم که تو کار ارز دیجیتال هستندو همشون لونا کلاسیک خریدند فک کنم امسال لونا کلاسیک
غوغا خواهد کرد. به امید خدا

حسین
حسین
1 سال قبل

امسال سال خوبی برای لونا کلاسیک است