خطاهای رایج متامسک

مشکلات کیف پول متامسک و نحوه برطرف کردن خطا های رایج Metamask

کیف پول متامسک یکی از محبوب ترین کیف پول های دیجیتال با بیش از 1 میلیون کاربر در سراسر جهان است. بسیاری از کاربران این کیف پول را به دلیل طراحی ساده برنامه موبایل یا برنامه افزودنی وب که امکان تراکنش آسان و تجربه کاربری عمدتاً روان را فراهم می کند، انتخاب می کنند. با این حال هر از گاهی کاربران با خطاهای مختلفی روبرو می شوند که می تواند واقعاً آزار دهنده خسته کننده باشد. از آنجایی که مشکلات کیف پول متامسک مربوط به دارایی ها و سرمایه های کاربران می شود، مقابله با آنها استرس زا است. در این مقاله رایج ترین خطاهایی را که در هنگام استفاده از MetaMask با آنها مواجه می شوید و نحوه رفع آنها ارائه شده است.

خرید تتر پی98

توجه داشته باشید که این مقاله صرفا جهت افزایش آگاهی کاربران و تسهیل فعالیت آنها منتشر شده است و نویسنده مسئولیتی در قبال وجوهی که ممکن است در روند رفع هر یک از مشکلات زیر از دست بدهید، ندارد.

خطای شماره 1

MetaMask encountered an error due to reaching a storage limit. The local data has been corrupted. Please reinstall MetaMask and restore with your seed phrase

خطای متامسک

این یک مشکل رایج در هنگام استفاده از برنامه تلفن همراه است که توسعه دهندگان متامسک ولت هنوز در حال تلاش برای حل آن هستند. کاربرانی که این خطا را تجربه می‌کنند، اغلب تعداد زیادی ارز و/یا NFT دارند.

راه حل رفع این مشکل به صورت زیر است:

همانطور که در پیام خطا گفته شد، کیف پول باید دوباره نصب شود. قبل از اینکه MetaMask را حذف کنید، توصیه می شود که یک کپی از گزارش های وضعیت خود تهیه کنید و آنها را به پشتیبانی MetaMask ارسال کنید تا به آنها در رفع مشکل کمک کند.

 1. مطمئن شوید که عبارت بازیابی 12 کلمه ای خود را دارید.
 2. برنامه کیف پول MetaMask را مجددا نصب کنید.
 3. روی “Reset wallet” کلیک کنید.
 4. روی “I understand, continue” ضربه بزنید.
 5. عبارت بازیابی را وارد کنید و فرایند بازیابی کیف پول متامسک را تکمیل نمایید.

اگر از عبارت بازیابی خود استفاده می‌کنید، ممکن است لازم باشد توکن‌های خود را دوباره به صورت دستی اضافه کنید:

 1. روی گزینه Add tokens کلیک کنید.
 2. نام توکن ها را جستجو کنید یا یک توکن سفارشی اضافه کنید.
 3. اگر می‌خواهید یک توکن سفارشی اضافه کنید، به اتر اسکن یا سایت کوین مارکت کپ بروید، توکن خود را جستجو کنید و آدرس قرارداد را در متامسک کپی کنید.

برای آشنایی مرحله به مرحله با فرایند اضافه کردن توکن به متامسک میتوانید مقاله آموزشی مربوطه را از طریق لینک مشخص شده مطالعه نمایید.

خطای شماره 2

No quotes available. Try adjusting the amount or slippage settings and try again

خطای متامسک

این مشکل هنگام تلاش برای تبدیل یا سواپ توکن ها رخ می دهد. اتفاقی که می افتد این است که MetaMask در صرافی های غیرمتمرکز مختلف (Uniswap، SushiSwap، …) جستجو می کند اما نقدینگی کافی را در هیچ یک از آنها پیدا نمی کند. تا زمانی که نقدینگی کافی تامین نشود، مشکل موقتی باقی می ماند.

ساده ترین راه حل این است که به صورت دوره ای دوباره تلاش کنید تا نقدینگی بیشتری در دسترس باشد. گاهی اوقات افزایش درصد لغزش یا اسلیپیج نیز کمک می کند. اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید، می‌توانید مستقیماً توکن‌های خود را در یک صرافی غیرمتمرکز مبادله کنید:

 1. به سایت رسمی صرافی غیر متمرکز مثلا یونی سواپ مانند https://app.uniswap.org/#/swap بروید.
 2. کیف پول متامسک را وصل کنید.
 3. توکن ها و مقداری را که می خواهید مبادله کنید انتخاب کنید.
 4. روی Swap کلیک کنید.

🦊آموزش تصویری انتقال تتر (USDT) به کیف پول متامسک🦊

خطای شماره 3

Insufficient funds

در این حالت دکمه تایید خاکستری و غیر فعال می باشد.

در این صورت مقدار توکنی که در کیف پول خود دارید برای تکمیل تراکنش کافی نیست. برای تراکنش‌های اتریوم، هزینه‌های گاز باید با اتریوم پرداخت شود که می‌تواند بالا تر از آنچه فکر میکنید باشد.

ردیاب‌های قیمت گس اتریوم را بررسی کنید و در صورت افزایش قیمت‌ها، معامله را در زمان دیگری تکمیل کنید. یا باید اتر بیشتری را به کیف پول خود بفرستید یا مقداری را مستقیماً در MetaMask خریداری کنید.

خطای شماره 4

Out of gas

به طور کلی این ارور به این معنی است که مقدار گازی که برای تراکنش پرداخت کرده اید برای انجام تراکنش از طریق کل شبکه کافی نبوده است.

تنها راه حل این مشکل این است که دوباره امتحان کنید و محدودیت گس یا کارمزد تراکنش خود را افزایش دهید. برای مبتدیان منطقی است که به دنبال قیمت کارمزدی که متامسک پیشنهاد می‌کند بروید و کنترل‌های پیشرفته گس را فعال نکنید. هزینه گسی که برای تراکنش ناموفق پرداخت کردید متأسفانه در این فرآیند از بین می رود.

خطای شماره 5

توکن ها پس از ارسال به خارج از متامسک ناپدید می شوند.

هنگام ارسال توکن ها به آدرس کیف پول دیگری، توکن ها از MetaMask خارج می شوند اما در کیف پول دیگر ظاهر نمی شوند.

راه حل این مشکل این است که تراکنش خود را در Block Explorer یا کاوشگر بلاک چین بررسی کنید:

 1. کیف پول متامسک را باز کرده و روی Activity کلیک کنید.
 2. تراکنش را انتخاب کنید و روی “Open on Etherscan” کلیک کنید یا شناسه تراکنش (txid) را کپی کنید و آن را در کاوشگر بلوک دیگری جستجو کنید. ( تی ایکس آیدی چیست؟)

اگر وضعیت شما به‌عنوان «در انتظار» علامت‌گذاری شده است، می‌توانید آن را لغو کنید یا تراکنش را تسریع کنید:

 1. به MetaMask بروید.
 2. روی Activity کلیک کنید.
 3. به دنبال تراکنش خود بگردید و روی “Speed up” یا “Cancel” کلیک کنید.

تسریع تراکنش باعث ارسال مجدد آن با کارمزدهای گس بیشتر می شود که باید تراکنش را سریعتر از قبل انجام دهد. 

اگر تراکنش شما در Etherscan به‌عنوان موفقیت‌آمیز علامت‌گذاری شده است اما همچنان در کیف پول دیگر شما ظاهر نمی‌شود، سعی کنید با پشتیبانی آن کیف پول تماس بگیرید.

خطای شماره 6

توکن ها پس از ارسال به کیف پول متامسک ناپدید می شوند.

مشابه خطای آخر، توکن ها نیز ممکن است پس از ارسال آنها از کیف پول دیگری به MetaMask ظاهر نشوند. این نیز می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

همانطور که در خطای شماره 5 توضیح داده شد Etherscan را بررسی کنید. بررسی کنید که آیا شبکه RPC درست یا توکن سفارشی را برای تراکنش خود اضافه کرده اید یا خیر.

بعد از آن شبکه را چک کنید که شبکه درستی را انتخاب کرده باشید. مثلا اگر توکن شما در شبکه اسمارت چین قرار دارد باید این شبکه را به کیف پول متامسک اضافه کنید. برای اینکار میتوانید آموزش اضافه کردن شبکه به کیف پول متامسک را مطالعه کنید.

اگر تمام این مراحل را دنبال کردید، تراکنش در Etherscan به‌عنوان «موفق» علامت‌گذاری شد و همچنان نشان داده نمی‌شود، یک تیکت پشتیبانی به MetaMask ارسال کنید.

ارور شکست تراکنش

“Transaction <your transaction # here> failed! Error: [ethjs-query] while formatting outputs from RPC ‘{“value”: {“code”:-32000,”message”:”transaction underpriced”}}'”

اگر هنگام تلاش برای انجام تراکنش، قیمت گس (کارمزد تراکنش) را پایین تعیین کنید، این نوع خطا رخ میدهد. برای انجام موفقیت آمیز تراکنش، باید در یک تراکنش جدید هزینه گس را افزایش بدهید و مجددا امتحان کنید. برای اینکار کافی است راهنمای زیر را دنبال کنید:

 1. یک تراکنش جدید را شروع کنید، با استفاده از همان جزئیات گیرنده و مقدار توکن. روی نماد “Market” واقع در بالای جزئیات گس کلیک کنید.
 2. سپس در پنجره باز شده گزینه “Advanced” را انتخاب نمایید.
 3. اینجا باید فیلد های “Max base fee” و “Priority fee“، در مقایسه با تراکنش قبلی که شکست خورده است، 10 تا 30 درصد افزایش دهید.
ارور گس

ارور internal json-rpc error

اگر هنگام تلاش برای تعامل با شبکه‌های دیگر در کیف پول متامسک با “internal json-rpc error” مواجه شدید، برای رفع این ارور موارد زیر را امتحان کنید:

 • مطمئن شوید که شبکه کیف پول را به درستی اضافه کرده اید.
 • مطمئن شوید که به اندازه کافی توکن بومی از آن شبکه برای پرداخت هزینه کارمزد انتقال شبکه دارید.
 • حتما برنامه یا افزونه مرورگر متامسک را به روزرسانی کنید و از آخرین نسخه استفاده کنید.

عدم نمایش موجودی در متامسک

اگر ارزهای خود را در کیف پولتان نمیبینید دو حالت وجود دارد که معمولا دلیل اصلی صفر نشان دادن موجودی در کیف پول است:

 1. باید توکن مورد نظر را به کیف پول اضافه کنید.
 2. باید شبکه توکن را به کیف پول اضافه کنید.

همانطور که میدانید کیف پول متامسک از شبکه های متعددی پشتیبانی میکند. شما میتوانید در محیط کیف پول شبکه ها را تغییر دهید و دارایی های خود را در شبکه های مختلف مشاهده کنید. برای آموزش اضافه کردن شبکه به متامسک میتوانید به لینک مشخص شده مراجعه کنید.

گاهی نیز تنها کافی است توکن مورد نظر خود را به صورت دستی به کیف پولتان اضافه کنید تا موجودی به شما نمایش داده شود. برای آموزش اضافه کردن ارز به کیف پول متامسک میتوانید بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

اگر هر دو روش را امتحان کردیم و باز هم موجود به شما نشان داده نشد میتوانید به پشتیبانی متاماسک ولت پیام ارسال کنید.

نحوه ارتباط با پشتیبانی متامسک

اگر با روش هایی که گفته شد نتوانستید مشکل کیف پول خود را حل کنید یا برای بازیابی و یا هر دلیل دیگری نیاز به ارتباط با پشتیبانی متامسک داشتید می توانید از راهنمای این بخش برای نحوه ارتباط با پشتیبانی متامسک استفاده کنید.

در اولین گام بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد صفحه ارتباط با پشتیبانی Metamask شوید:

در این صفحه یک سری نکات و آموزش هایی که در واقع پاسخ به سوالات متداول کاربران است برای شما جمع آوری شده است. برای ارتباط با پشتیبانی کیف پول متامسک میتوانید از طریق چت آنلاین پیام ارسال کنید:

 1. وارد صفحه پشتیبانی متامسک شوید.
 2. بر روی باکس “Start a conversation” کلیک کنید تا صفحه چت برای شما باز شود.
 3. یکی از گزینه ها که به مشکل شما نردیک است را انتخاب کنید یا مشکل خود را به صورت کوتاه و دقیق بنویسید و ارسال کنید.
پشتیبانی متامسک

اگر به خطای دیگری برخورد کرده اید که شامل این موارد نمی باشد، آن را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید تا کارشناسان پی 98 و یا سایر کاربران با تجربه مشابه شما را راهنمایی کنند.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

4.1 7 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
181 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
نسترن
نسترن
10 روز قبل

سلام
وقت بخیر خانم هاشمیان
ارز لونا کلاسیک من داخل متامسک صفر نشون میده
در حالیکه بقیه ارز ها هستن
چیکار کنم
در ضمن کنار ارز bnb هم‌علامت خطر وجود داره
لطفا راهنمایی بفرمایین

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  نسترن
10 روز قبل

با سلام و احترام
کیف پول خود را به اخرین نسخه بروز رسانی کرده اید؟

Lili
Lili
13 روز قبل

سلام وقت بخیر موجودی متاماسک مال یه ماه پیش نشون میده هیچ تغیری نداره درصورتیکه قبلا نشون میداد چقد تغیر کرده چن درصد رفته بالا اما یه مدت فقط همین نشون میده و اینکه یه مقدار هم اضافه کردم بازم نشون نمیده

علی
علی
14 روز قبل

View: Wallet این ارور چیه و برای چی اتفاق افتاده
TypeError: Cannot read property ‘find’ of undefined

1000046511
مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  علی
13 روز قبل

با سلام و احترام
قصد دارید چه کاری انجام دهید؟

علی
علی
پاسخ به  مینا هاشمیان
13 روز قبل

میخوام که این ارور رو رفع کنم الان به اکانتم دسترسی ندارم که ارز هامو انتقال بدم

علی
علی
پاسخ به  مینا هاشمیان
13 روز قبل

خواهشا راهنمایی کنید چیکار کنم که این ارور رو بردارم و ارزهامو انتقال بدم

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  علی
11 روز قبل

متامسک را به اخرین نسخه بروز رسانی کرده اید؟ فیلتر شکن متصل است؟ متاسفانه کیف پول متامسک باگ های زیادی دارد و ولت امنی برای نگهداری دارایی های دیجیتال نیست.

رهگذر
رهگذر
27 روز قبل

درود
اخطار unable to find conversion rate به چه معناست توکن هست اما چنین اخطاری نشون میده

سینا مرادی نیا
سینا مرادی نیا
1 ماه قبل

سلام قربان من از سیگنال کانال تگرام برای خرید آن اف تی از متامسک اقدام کردم خرید رو انجام دادم از حسابم کم شده ولی فروش رو میزنم مراحلش انجام میشه ولی انجام نمیشه میشه کمک کنید

بیتا
بیتا
1 ماه قبل

درود بر شما وقت بخیر، من متاماسک رو وصل کردم به اوپن سی ولی وقتی باز میکنم توی برنامه لود نمیشه کامل و یه صفحه تقریبا خالی با ۲ تا گزینه فقط بالا میاد، مرورگر و vpn رو هم عوض کردم باز اتفاقی نیفتاد، ممکنه راهنمایی بفرمایید ممنونم

محمد
محمد
1 ماه قبل

سلام نحوه تغییر آی پی چگونه هست؟

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

با سلام و احترام
میتوانید از فیلتر شکن استفاده کنید.

بی نام
بی نام
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر ببخشید من ارز wer رو خریداری کردم در متامسک میخام بفروشم ولی نمودار که ببینم قیمت چطور هست رو برای من نشون نمیده میشه راهنمایی کنید

محمد
محمد
پاسخ به  بی نام
1 ماه قبل

با سلام منم این مشکل رو دارم و نمی‌دونم راه حل چیست؟؟؟

zahra ahmadi
zahra ahmadi
پاسخ به  بی نام
1 ماه قبل

مشکلت حل شده منم همین مشکل رو دارم

محمود
محمود
پاسخ به  بی نام
1 ماه قبل

منم همین مشکل رو دارم و با پشتیبان صحبت کردم دلیل غیر منطقی میگه
میگه ۱۵۰۰۰ به بالا باید خرید کرده باشی

عادل
عادل
2 ماه قبل

سلام پول من در متامسک بلوکه شده و با پشتیبانی هم صحبت کردم گفتند باید مالیات بپردازی

عباس
عباس
2 ماه قبل

سلام من رمز ورود متامسکم رو تایید نمی‌کرد ریست ولت کردم و با ۱۲ کلمه دوباره ولت رو بازیابی کردم الان وارد ولت میشم توکنی رو که قبلا داشتم داخل متامسکم نیست و زده 0
اسم توکن رو هم که سرچ میکنم اصلا نشون نمیده و داخل لیست جستجوش نیست
الان باید چیکار کنم؟

وحید
وحید
2 ماه قبل

سلام. من نزدیک یک سال دارم nft مینت می کنم ولی الان وقتی بخوام مینت کنم انجام نمیشه یعنی همه کارها رو انجام می دم و بعد وقتی برای گزفی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته. دلیلش چیه

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۰۳-۱۱۴۷۵۳_MetaMask
مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  وحید
2 ماه قبل

با سلام و احترام
موجودی اتریوم برای پرداخت کارمزد در کیف پول شما موجود است؟

وحید
وحید
پاسخ به  مینا هاشمیان
2 ماه قبل

من با متیک کار می کنم و مقدار گزفی که بخواد کم کنه در کیف پول من هست

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  وحید
2 ماه قبل

در این صورت با پشتیبانی کیف پول متامسک مکاتبه کنید تا دقیق تر راهنمایی شوید

مهدی
مهدی
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
من میخوام ولت متامسک رو به اوپن سی وصل کنم ولی میگه این وب‌سایت از بازشدن خودکار وبرنامه خارحی مسدود شده
خواهش میکنم کمکم کنید

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  مهدی
2 ماه قبل

با سلام و احترام
برای ورود از فیلتر شکن استفاده می کنید؟

مهدی
مهدی
پاسخ به  مینا هاشمیان
2 ماه قبل

سلام بله آیپی ثابت
عکسش رو هم فرستادم براتون

Screenshot_20240206-155444_MetaMask
مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  مهدی
2 ماه قبل

روی گزینه “allow” ضربه بزنید تا دسترسی های لازم فعال شود .

مهدی
مهدی
پاسخ به  مینا هاشمیان
2 ماه قبل

متاسفانه میزنم برمیگرده به صحفه اول دوباره

علیرضا
علیرضا
پاسخ به  مهدی
1 ماه قبل

سلام منم همین مشکل رو دارم اگر تونستی منم مطلع کن ممنون میشم

یزدان منش
یزدان منش
2 ماه قبل

سلام چرا متامسک گزینه سوآپ نداره واسم

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  یزدان منش
2 ماه قبل

با سلام
اخرین نسخه کیف پول متامسک را نصب کرده اید؟

فائزه
فائزه
3 ماه قبل

سلام من متامسکو به اوپن سی وصل کرده بودم مشکلی نداشتم.الان وصل نمیشه کانکت میکنم میپره صفحه اوپن سی جدید میاره

مهدی
مهدی
4 ماه قبل

این اتفاق ۲۷ روز پیش برای من افتاد.۵۰ تتر داشتم.من باید برای کسی کمیسیون میزدم.اون کمیسیون رو با ارز دیگه پرداخت کردم،اما چند دیقه بعد متوجه شدم که ۵۰ تتر هم به یک کیف پول نامشخص ارسال شده! توی توضیحات هش هم از کلمه take استفاده شده!

معصومه اطیابی
معصومه اطیابی
7 ماه قبل

Client error. Message from client: Missing or in-
valid. request() method: eth_signTypedData_v4
سلام این خطا زمان مینت کردن آثارم میاد لطفا راهنمایی کنید دلیلش بهمم نمیتونم آثارم را مینت کنم

فاطمه طهماسبی
فاطمه طهماسبی
7 ماه قبل

سلام من از یه بازی مقداری تتر رو به کیف پول متامسکم واریز کردم . حالا پیام توی متامسکم زده unable to load balance
ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل از چیه

مهدی
مهدی
پاسخ به  فاطمه طهماسبی
4 ماه قبل

با فیلترشکن باز کن

Maryam
Maryam
7 ماه قبل

سلام من متامسکم و بروزرسانی کردم الان وقتی واردش میشم هنگه اصلا نمیشه کاری کرد
فیلترشکنمم به محض ورود به متامسک قطع میشه

معصومه
معصومه
9 ماه قبل

سلام خسته نباشید متامسک من به هیچ سایتی وصل نمنیشه باید چیکار کنم؟

منیره
منیره
پاسخ به  معصومه
8 ماه قبل

مال منم همینطوره هرکاری میکنم صفحه دانلود باز میشه و میگه اگه متامسک نداری از اینجا دانلود کن

Kamal Sazegar
Kamal Sazegar
پاسخ به  منیره
8 ماه قبل

سلام من هم همین مشکل دارم شما راهی پیدا کردید

Ali soukhteh saraei
Ali soukhteh saraei
9 ماه قبل

من در کیف پول متامسک خود matic را به sol ,swap کرده ام.
راه حل برگرداندن آن چیست؟

سعید
سعید
9 ماه قبل

سلام من وقتیکه میخوام کیف پولم رو به برنامه ای وصل کنم با این پیغام روبرو میشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Screenshot_20230629-091655.jpg
هما
هما
9 ماه قبل

سلام،وقت به خیر!کیف پول متامسک من یکماهی هست که به هیچ سایتی وصل نمیشه.هم متامسک و هم مرور گر کیوی رو به روزرسانی کردم ولی فایده ای نداشته یعنی هیچ تاییدیه ای به کیف پول ارسال نمیشه برای دریافت توکن های تست نت!

هیقر
هیقر
پاسخ به  هما
9 ماه قبل

بله منم همین مشکلو دارم دقیقا میشت لطفا راهنمایی کنیم مدیر محترم چرا جواب نمیدید؟؟؟

نیلوفر
نیلوفر
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من میخام تتریس ک رو شبکه kcs ب متامسک زدم رو برگردونم صرافی اون مقدار kcc ک برا گس میخاد رو هم دارم تو ولتم .هر چقد ستد میکنم آخرش عبارت submitted میزنه و انتقال نمیده .لطفا راهنمایی کنید

محمد
محمد
10 ماه قبل

گزینه browser برای من وجود نداره

سعید ارکیان
سعید ارکیان
10 ماه قبل

سلام. هربار بعد از روشن کردن ویندوز و لود شدن دوباره اکانت و اتصال متامسک این ارور میده

IMG_20230618_212635_1.jpg
آخرین ویرایش10 ماه قبل توسط سعید ارکیان
محمد
محمد
10 ماه قبل

سلام چرا برای بازیابی پیام ارور میاد

aghil
aghil
10 ماه قبل

سلام وقت بخیر میخوام از متامسک اتریوم انتقال بدم خطا میزنه

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  aghil
10 ماه قبل

با سلام و احترام
چه اروری دریافت می کنید؟

shahrokh
shahrokh
10 ماه قبل

سلام زمان بارگزاری عکس برای آن اف تی در زمان میت شدن ارور میده

کاوه
کاوه
11 ماه قبل

سلام خطای filed to fetch هنگام انتقال رمز ارز در متامسک یعنی چی؟

کاوه
کاوه
11 ماه قبل

سلام خطای filed to fetch موقع انتقال پول یعنی چی؟

آخرین ویرایش11 ماه قبل توسط کاوه
رزا
رزا
11 ماه قبل

سلام
من داخل کیف پول متامسک گزینه ادد توکن یا همون import token حذف شده و اصلا در هیچکدام از شبکه های بایننس یا اتریوم یا پلیگان گزینه ای بنام ادد توکن موجود نیست نمیتونم ارز اضافه کنم میشه راهنمایی بفرمایید که چطوری میتونم با نبود گزینه ادد توکن به کیف پولم توکن مورد نظرمو اضافه کنم

آخرین ویرایش11 ماه قبل توسط رزا
مجید
مجید
11 ماه قبل

سلام من مقداری اتریوم از تراست ولت انتقال دادم به متامسک، وضعیت انتقال success زده ولی بعد از گذشت یک روز هنوز کیف متامسکم شارژ نشده.

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  مجید
11 ماه قبل

با سلام و احترام
از صحیح بودن آدرس کیف پول اطمینان دارید؟ همچنین شبکه انتقال در ادرس مبدا و مقصد باید یکسان باشد. این موارد را حتما بررسی کنید.

محمد محسن
محمد محسن
1 سال قبل

من میخوام اتریوم بریزم به صرافی ایرانی این ارور رو میده چی کار کنم

Screenshot_۲۰۲۳۰۴۱۵-۲۰۴۷۱۴_MetaMask.jpg
علی محمدی
علی محمدی
1 سال قبل

سلام من موجودی دارم وداخل کیف پولم هم نشون میده موجودی رو ولی در portfilio میگه موجودی صفر هست و نه میزاره سواپ و نه بریج کنم . کسی میتونه راهنماییم کنه.

IMG_20230408_235007_879.jpg
احسان
احسان
1 سال قبل

سلام وقت بخیر.من برای انتقال از کیف پول به صرافی با این مشکل روبرو هستم.ممنون میشم کمک کنید

20230412_143550.jpg
اناهید
اناهید
پاسخ به  احسان
10 ماه قبل

منم همین مشکل و دارم نمیدونم چیکار کنم

متا
متا
1 سال قبل

درخصوص ارور invalid uRL:null
لطفا توضیح بدین

مرتضی
مرتضی
1 سال قبل

we’re unable to loadyour Genx balance see the support article troubleshooting missing balances for help ..برای من این پیام اومده میشه راهنمایی کنید

علی
علی
1 سال قبل

سلام من متامسک رو نصب کردم اما برای وارد شدن اصلا رمز ورود تایپ نمیشه و گوشیم خودبخود ریست میشه

حمید
حمید
1 سال قبل

سلام
من مشکلی که دارم این هست که کیف پول متامسک روی لبتابم نصب کردم و اکستنشنش هم روی صفحه وجود داره و قبلا هم استفاده کردم.ولی وقتی سایتی از من میخواد که کیف پول متامسک رو نصب کنم وارد. پیامی که میده اینه که ابتدا نصب کن.مثل اینکه تشخیص نمیده که نصب هست.این مشکل رو چطور میشه برطرف کرد.
ممنون

منیره
منیره
پاسخ به  حمید
8 ماه قبل

وای منم همین مشکل دارم کلافه شدم دیگه هیجکس هم نمیتونه کمک کنه انگار
هرکاری هم گفتن انجام دادم ولی باز همینه و پیداش نمیکنه

محمدرضا
محمدرضا
1 سال قبل

سلام محمدرضا هستم ، بعد از دریافت اولین سود سپردم در متاماسک متوجه شدم گزینه claim Riwarde دیگر فعال نیست برای محاسبه سود و تابت مانده ممنون میشم راهنمایین کنید

Naser
Naser
1 سال قبل

سلام وقت خییر من وقتی میخوام در سایت opensea ، ان اف تی رو برای کیف پول کسی بفرستم این خطا رو میزنهexecution reverted please reach out to the collection owner to troubleshoot
لطف میکنید بفر مایید مشکل کار من کجاست

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام . من قبلاً با متامسک از طریق گوشی اندروید به اوپن سی وصل میشد ولی الان وارد میشم میگه باید نصب کنی و وقتی رو گزینه کانکت کیف میزنم می‌ره تو کیف قسمت بروزر کیف و باز دوباره باید اوپن سی باز کنم باز میپره تب دیه میاره . چرا وصل نمیشه در اندروید .nft و ارز هم دارم داخلش

پارسا
پارسا
1 سال قبل

سلام
من موقع واریز اتریوم از متامسک به سایت نوبیتکس یه پیام میاد که ارورش اینه
دلیلش چیه؟؟

87D921B1-CCD2-4C51-9662-B7AB4E22DDB7.jpeg
hamid
hamid
1 سال قبل

سلام من یک مشکلی دارم برای اتصال کیف پول متامسک به سایت اپن سی.
وقتی که اتصال کیف در سایت اپن سی میزنم و سپس اتصال به کیف پول متامسک وارد صفحه اصلی متامسک می شود و از من میخواهد که متامسک را نصب کنم.ولی من قبلا متامسک را نصب کرده ام و آیکون آن روی دسکتاپ وجود دارد.
برای رفع مشکل به پشتیبانی متامسک پیام ارسال کرد ام ولی هیچ کمکی به من نکرده اند.
این مشکل چطور برطرف میشه
ممنون

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  hamid
1 سال قبل

با سلام و احترام
شما افزونه متامسک را نصب کرده اید؟ یعنی وقتی مرورگر فایرفاکس یا کروم را باز می کنید این افزونه بالا نوار پنجره قابل مشاهده است؟

کیارش
کیارش
1 سال قبل

من از متاماسک ۲۳ دلار از ارز binice busd از بیت پای اکسپرس وی پی ان خرید کردم ولی کلا تراکنشی در کیف پولم نیست و پولم ناپدید شد

راحله
راحله
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
من همیشه اپن سی وصل میشد به متامسک و هیچ مشکلی نبود ولی الان چند روز هست که میخام به ولت اتصال بدم میاد تو حالت نصب و اضافه کردن متامسک به کروم و اصلا نمیتونم برم تو کالکشن اپن سی مربوط به خودم
چندین بار حذف کردم ولت رو دوباره نصب کردم ولی درست نشد و مرورگر رو هم تغییر دادم ولی بازم نشد

Mahdi
Mahdi
1 سال قبل

سلام من با ولت متامسک هروقت می خواب جایی یا سایتی وصل کنم میگه یه اتصال معلق داری ولی میرم تو قسمت اکتیویشن چیزی نیست
چیکار کنم

ندا
ندا
1 سال قبل

سلام . من با متمسک نمیتونم ارز به صرافی دیگه ای بفرستم. فیلد میشه. در قسمت دیتا می نویسه 56بلوک درد دسترس نیست. یا بعضی وقتها ارور 403میده .واقعا نمیدنم چکار باید کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید

ندا
ندا
1 سال قبل

سلام.من می خواستم از متامسک تتر در شبکه اسمارت چین انتقال بدم. اما مدام تراکنش ناموفق هست.دلیش را نوشته نتونسته بخونه . یا ارور 403 .میشه راهنمایی بفر مایید

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  ندا
1 سال قبل

با سلام کاربر گرامی برای انتقال هر ارزی در شبکه بایننس اسمارت چین باید مقداری ارز bnb در گیف پول موجود داشته باشید تا به عنوان کارمزد مصرف شود. همچنین توجه داشته باشید که آخرین نسخه متامسک روی دستگاه شما نصب شده است.

ندا
ندا
پاسخ به  مینا هاشمیان
1 سال قبل

هم ارز در باینس موجود هست و هم به روزرسانی شده

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  ندا
1 سال قبل

در این صورت بهتر است با پشتیبانی متامسک مکاتبه کنید

گلزار
گلزار
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
کیف پول متامسک رو برای زمینهای متاورس تعریف کردم ولی کنار اضافه کردن نتورک ازمایشی بنام تست نت علامت تعجب گذاشته شده علت چیست