خرید بیبی دوج توسط نهنگ های BSC | افزایش محبوبیت BabyDoge 

داده های ارائه شده توسط سرویس ردیابی کریپتو WhaleStats نشان می دهد که طی 24 ساعت گذشته، بیبی دوج در فهرست دارایی های دیجیتالی بیشترین خرید برای 100 نهنگ برتر در شبکه زنجیره BNB قرار گرفته است.

BabyDoge در بین نهنگ ها محبوب است

با توجه به ردیاب رمزنگاری فوق الذکر، میم کوین بیبی دوج با الهام از ارز دیجیتال سگ اصلی دوج کوین و با حمایت ایلان ماسک از DOGE، وارد لیست 10 ارز دیجیتال برتر خریداری شده برای 100 سرمایه گذار بزرگ و نهنگ BSC شده است.

در حال حاضر، خرید بیبی دوج توسط نهنگ های بایننس آن را به بخشی از 10 لیست برتر محبوب ترین قراردادهای هوشمند کرده است. علاوه بر این، نهنگ های برتر BSC دارای ارزش 2,457,125 دلاری BabyDoge هستند که برابر با 2 کوادریلیون است که 0.19٪ از سبد سهام آنها را تشکیل می دهد.

نقاط عطف اخیر BabyDoge

اخیرا، U.Today گزارش داده است که چندین نقطه عطف جدید توسط BabyDoge به دست آمده است. یک هفته پیش، عملکرد این میم کوین از کل بازار ارزهای دیجیتال بهتر بود و تقریباً 24 درصد افزایش را بین 15 تا 16 ژوئن نشان داد، در حالی که کل بازار سکه های دیجیتال ریزش شدیدی را تجربه کردند. 

در ماه ژوئن، جامعه BabyDoge تصمیم گرفت تا سوزاندن توکن ها را تسریع کند و 50 کوادریلیون سکه را توسط فرآیند توکن سوزی از بین برد. همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، در طی دو روز اول ژوئن، حدود 6 کوادریلیون BabyDoge سوزانده شد و 2,880,434,321,993 سکه دیروز ظرف تنها یک ساعت به یک کیف پول غیرقابل مصرف منتقل شد.

به طور کلی، مجموع عرضه اولیه 420 کوادریلیون BabyDoge در سال گذشته به 232 کوادریلیون کاهش یافته است. سوزاندن منظم هدف کاهش مقدار سکه های در گردش را دنبال می کند، که ممکن است با کمیاب شدن یک سکه منجر به افزایش قیمت شود.

با این حال، علیرغم توکن سوزی های گسترده در طول سال، میم کوین BabyDoge همچنان با قیمت هشت صفر زیر 1 دلار معامله می‌شود. در زمان نگارش این مقاله، هر سکه بیبی دوج با قیمت 0.0000000001339 دلار معامله می شود. 

منبع: یوتودی

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments