پرداخت دستمزد با بیت کوین

پرداخت دستمزد هیئت مدیره شرکت Microstrategy با بیت کوین

شرکت Microstrategy که با دارایی حدود 100 هزار بیت کوین، در لیست بازار نزدک (Nasdaq) قرار دارد، توافقنامه ای مبنی بر پرداخت پاداش هیئت مدیران این شرکت تنظیم کرد. این کمپانی حالا دستمزد مدیران غیر کارمند خود را با بیت کوین پرداخت می کند و مدیران هیئت مدیره، حال به بیت کوین به عنوان یک منبع مالی ارزشمند با شبکه منبع باز عمومی و قوی، متعهد می باشند.

کمپانی Microstrategy، بیانیه ای با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تنظیم کرده اند که در آن از توافقنامه پاداش هیئت مدیره این شرکت صحبت شده است. در این بیانیه توضیح داده شده است که مدیران غیر کارمند این شرکت، در ازای خدمات خود، به جای پول نقد، بیت کوین دریافت خواهند کرد.

در این رابطه، هیئت مدیره در قبال بیت کوین با توجه به توانایی آن به عنوان یک منبع با ارزش، پشتیبانی شده با یک طراحی قوی عمومی و منبع باز، که مشمول سیاست های پولی مستقل نیست، متعهد شده است.

این بیانیه SEC همچنین اشاره به این دارد که هزینه های قابل پرداخت مدیران هیئت مدیره، بدون تغییر باقی خواهد ماند و به هنگام پرداخت، مبالغ از دلار آمریکا به بیت کوین توسط سیستم پردازنده، تبدیل می شود و به کیف پول دیجیتال مدیران نیز واریز می گردد.

شرکت میکرو استراتژی، از پارسال که بیت کوین را به عنوان ارز ذخیره اولیه شرکت برگزید، مدتی است که به شدت در حال جمع آوری بیت کوین می باشد. در آخرین اطلاعیه این شرکت در 5 آوریل (16 فروردین) مبنی بر خرید بیت کوین، آن ها اعلام کردند که مقدار 253 بیت کوین معادل 15 میلیون دلار نقد، با متوسط قیمت 59,339 دلار به ازای هر بیت کوین، خریداری کرده اند. در اطلاعیه همان روز گفته شده است:

این شرکت تقریباً 91,579 بیت کوین در اختیار دارد که با قیمت خرید کل 2.226 میلیارد دلار و قیمت خرید متوسط حدود 24,311 دلار برای هر بیت کوین، با احتساب هزینه های جانبی، خریداری شده است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا فکر می کنید هیئت مدیره شرکت ها بهتر است دستمزد خود را به بیت کوین دریافت کنند؟ نظرات خود را با ما در دیدگاه ها در میان بگذارید.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments