بهترین میم کوین های 2023 | احتمال انفجار قیمت برترین شت کوین های امسال

بهترین میم کوین های 2023 | احتمال انفجار قیمت برترین میم کوین های امسال

قبل از سال 2023، سرمایه‌ گذاران بزرگ توصیه کردند که بسیاری از بهترین ارزهای رمزنگاری شده را با قیمت کمتر از 1 دلار خریداری کنند. شناسایی ارزش واقعی یک دارایی دیجیتال یکی از سخت ترین جنبه های سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال است. بسیاری از سرمایه‌ گذاران برای شناسایی اینکه کدام کوین‌های میم می‌توانند سرمایه‌گذاری مناسبی باشند، تلاش می‌کنند، زیرا بازار ارزهای میم شلوغ‌ تر از همیشه است. از طرفی آنها در مورد سرمایه گذاری خود تردید دارند زیرا این کالاها به شدت سفته بازی هستند و ارزش واقعی ندارند. اجماع اثبات کار (PoW) بیت کوین نیز با تعداد نامحدود ارزهای میم ناسازگار است.
با رقابت هزاران ارز دیجیتال برای رتبه بندی در بین 10 ارز دیجیتال برتر، میم کوین ها در سراسر جهان در حال رونق است. برخی مانند ارز تتر و USD قابل اعتماد هستند، اما برخی دیگر از جمله شیبا اینو و بسیاری دیگر، عملکرد خوبی دارند. سرمایه گذاران روی افزایش سریع درآمد از بازار بسیار نوسان ارزهای دیجیتال میم شرط بندی می کنند. آن‌ها کنجکاو هستند که بدانند بهترین میم کوین های 2023 کدامند؟! اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، برخی از 5 رمزارز برتر میم را برای خرید در سال 2023 بررسی کنید.

چه مقدار از دارایی خود را برای بهترین میم کوین های 2023 در نظر بگیریم؟

چه مقدار از دارایی خود را برای بهترین میم کوین های 2023 در نظر بگیریم؟

میم کوین ها برای کسانی که می خواهند به عنوان سرگرمی یا ذخیره ثروت در بلند مدت روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند مناسب نیستند. شاید بهتر باشد از سرمایه‌ گذاری‌های ارز دیجیتال با ثبات‌تری مانند خرید بیت‌کوین یا اتریوم استفاده کنید.

حتی ارزهای دیجیتال معتبرتر نیز در معرض نوسانات قابل توجهی هستند. استراتژی‌های سنتی سرمایه‌ گذاری، مانند سهام و صندوق‌های شاخص، نیز گزینه‌های محتاطانه‌ تر و قابل اعتماد تری برای کسانی هستند که نمی‌خواهند پول خود را در بازارهای بی‌ثبات ارزهای دیجیتال به خطر بیندازند.

تخصیص معاملات معقول تقریباً 2 درصد از کل پرتفوی شما است. بنابراین، اگر پورتفولیوی شما 10000 دلار ارزش دارد، نباید بیش از 200 دلار برای یک میم کوین در نظر بگیرید.

با این وجود، سرمایه گذاران باید از خطرات موجود آگاه باشند و در مورد ارزهای میم که می خواهند معامله کنند تحقیق کنند. همچنین احتمال از دست دادن تقریباً تمام سرمایه اولیه خود را در نظر بگیرید.

معرفی بهترین میم کوین های 2023

انتخاب شت کوین یا میم کوین مناسب برای سرمایه گذاری احتمالاً یکی از چالش برانگیزترین جنبه های تجارت ارزهای دیجیتال است، به خصوص که بازار میم کوین ها در طول زمان به طور فزاینده ای اشباع می شود.

همین‌طور که صحبت می‌کنیم، سکه‌های جدیدی در بازار راه‌اندازی می‌شوند و به افزایش رقابت و سردرگمی در بین طرفداران کریپتو کمک می‌کنند.

اکثر این سکه‌های میم به شوخی ایجاد شده‌اند، به این معنی که کاربردهای واقعی کمی دارند یا اصلاً کاربرد ندارند. این نتیجه نوسان شدیدی است که آنها دارند.

⁉️در زیر لیستی از بهترین میم کوین ها است که پیش‌بینی می‌کنیم در سال 2023 منفجر شوند. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بیبی دوج (BabyDoge

بیبی دوج (BabyDoge)

ارز بیبی دوج یکی از توکن های محبوب است که در سال 2021 راه‌اندازی شد. نیازی به گفتن نیست که این ارز دیجیتال خود را به عنوان جانشین دوج کوین معرفی می‌کند. با این حال، هدف این تیم گسترش آگاهی در مورد سگ ها و اهدای پول به سازمان های خیریه حیوانات است.

BABYDOGE زمانی به شهرت رسید که ایلان ماسک (پدر میم کوین ها) در یک توییت از “Baby Dogecoin” نام برد. کمتر از یک روز بعد، ارزش این میم کوین با خرید بیبی دوج توسط سرمایه گذاران افزایش یافت. شعار آن این است: “اگر دوج را دوست دارید، پس بیبی دوج را دوست خواهید داشت.” این توکن به وضوح امیدوار است که محبوبیت Dogecoin را کاهش دهد.

توکن میم BabyDoge نیز از هفته اول امسال (2023) تغییر روند را تجربه کرده است. قیمت بیبی دوج تا به امروز 10 درصد افزایش یافته است (YTD). در حال حاضر با قیمت 0.000000001197 دلار معامله می شود که در هفت روز گذشته 7.27 درصد افزایش داشته است.

ارز دیجیتال بیبی دوج برای نگهداری طولانی‌ مدت به عنوان ارز دیجیتال مناسب‌تر است، زیرا بیشتر در درازمدت به دارندگان پاداش می‌دهد که 5٪ از 10٪ تراکنش های خرید بیبی دوج است. بنابراین اقتصاد کریپتو از پامپ و دامپ یا فروش جلوگیری می کند. همچنین ویژگی توکن سوزی بیبی دوج از دلایل دیگر افزایش ارزش آن در بلند مدت است.

ارز BONK 

ارز BONK 

دارایی با مضمون شیبا اینو شاهد افزایش هیاهوی جامعه است زیرا سرمایه گذاران اولیه علیرغم رکود بازار سود زیادی به دست آورده اند. قابل ذکر است که ارز BONK به انجمن‌ها و سازندگان توکن‌های غیرقابل تعویض سولانا (SOL) فرستاده شد که منجر به افزایش حجم معاملات و افزایش فشار خرید BONK شد.

اگرچه Bonk در حال افزایش است، جالب است که اگر توکن موفقیت سایر میم کوین ها را تکرار کند، نظارت شود. بر اساس بازده های اولیه، این توکن یک ساعت قطعی برای ژانویه 2023 است. در حال حاضر، Bonk با قیمت 0.0000020 دلار با بیش از 60 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته دست به دست می شود.

فلوکی اینو (FLOKI)

فلوکی اینو (FLOKI)

بیشتر میم کوین ها هیچ مورد استفاده واقعی ندارند، زیرا ماهیت آنها بسیار حدس و گمان است. به نظر می رسد FLOKI کمی متفاوت از سایر میم کوین ها باشد. اولاً، در خود اکوسیستم توکن های NFT و بازی‌های متاورس یک فرصت بالقوه برای توکن هستند. همچنین، اگرچه در ابتدا برای وجود فقط در اکوسیستم Floki Inu ایجاد شده بود، ارز فلوکی اینو اکنون ممکن است ابزاری در دنیای واقعی ارائه دهد.

فلوکی اینو با NOWPayments، یک درگاه پرداخت ارز دیجیتال که به کسب و کارها اجازه می دهد FLOKI را به طور یکپارچه در وب سایت های خود بپذیرند، شریک شده است. همچنین می توانید از FLOKI برای خرید کالاهای فیزیکی نه تنها در یک بلکه در دو بازار دیجیتال، CryptoCart و Curate استفاده کنید.

آخرین پروژه در حال ساخت آن، Project L، که قرار است در ژوئیه 2022 منتشر شود، همچنین قصد دارد با کاهش کارمزدهای FLOKI و گسترش پذیرش آن، کاربرد آن را افزایش دهد.

فلوکی اینو یک پورتال NFT برای هدیه دادن NFT به دارندگان FLOKI VIP دارد. این NFT ها همچنین می توانند توسط هر دارنده FLOKI خریداری شوند. فلوکی در حال حاضر دو مجموعه NFT در پورتال خود دارد، مجموعه Genesis or Diamond Hands NFT و مجموعه Floki Gemstone. این NFT ها در آینده با گسترش اکوسیستم یکی از بهترین میم کوین های 2023، عملکردهای مفیدی خواهند داشت.

⚜️از نظر سرمایه گذاری در این پروژه نیاز است تا بدانید معامله گران ماهر در بازار می دانند که میم کوین ها بسیار بی ثبات هستند، بنابراین تا حد امکان از آنها دور می مانند. دلیل آن دور از ذهن نیست: سکه‌های میم توسط جامعه هدایت می‌شوند، بدون هیچ مورد استفاده واقعی. از این رو، ارزش آنها می تواند در صورت پراکنده شدن جامعه کاهش یابد. با این حال، در مورد فلوکی اینو، ثابت شده است که بیش از یک میم سکه، با کاربردهای رو به رشد حتی در دنیای واقعی است.

با این حال، به دلیل عرضه بسیار زیاد FLOKI، بسیار غیرممکن است که فلوکی اینو به 0.01 دلار برسد. اما به عنوان یک سکه بیش از حد تورم، تقاضای آن ممکن است با کاهش عرضه افزایش یابد. با این حال، به نظر می رسد که در نوامبر 2021 با 0.00003 دلار به اوج خود رسیده است.

با این حال، از زمان اوج قیمت خود، جامعه آن تنها در حال رشد بوده است و Floki دائماً در حال ایجاد ابزارهای مفید و مشارکت قوی است. شرکای آن شامل غول امنیت بلاک چین CertiK و سازنده پیشرو در بازار ارزهای دیجیتال Wintermute است. همچنین یک کمپین تلویزیونی را در ایالات متحده و ترکیه راه اندازی کرده است و همچنین با تیم فرمول 1 آلفا رومئو همکاری می کند و در معرض دید میلیون ها نفر قرار می گیرد. با چنین وفاداری های استراتژیک قوی و تلاش های سرمایه گذاری شده در برندسازی، ممکن است تعجب آور نباشد که فلوکی اینو در آینده به اوج دیگری برسد.

⚜️معرفی بهترین ارزهای دیجیتال کمتر از 1 دلار با احتمال انفجار قیمت تا سال 2023-2024⚜️

سایتاما اینو (SAITAMA)

سایتاما اینو (SAITAMA)

همانطور که قبلا ذکر شد، ارز سایتاما اینو توسط یک بنیانگذار ناشناس تاسیس شد. با این حال، بنیانگذار از آن زمان این پروژه را پس از راه اندازی آن در شبکه اتریوم انصراف داده است. انصراف از مالکیت در دنیای کریپتو راهی برای تیم پروژه یا بنیانگذار است تا به جامعه پروژه نشان دهد که کلاهبرداری راگ پول نیست. با این وجود، کاربران باید توجه داشته باشند که انصراف از مالکیت تضمینی برای یک پروژه بدون ریسک نیست.

پس از لغو مالکیت، پروژه سایتاما اینو توسط جامعه به ارث رسید که در آن توسعه دهندگان جامعه برای توسعه این پروژه قدم برداشتند. این پروژه بعداً توجه تیمی به رهبری راسل آرماند، مالک سابق شرکت تابعه برکشایر هاتاوی را به خود جلب کرد. سایتاما اینو اکنون تحت عمل آرماند و تیمش است. آرماند اصول ارتباط شفاف و باز را برای توسعه سایتاما اینو به عنوان یک پروژه جامعه محور اتخاذ می کند. کاربران Saitama Inu ممکن است از طریق AMAهای زنده هفتگی یا مصاحبه‌هایی که از طریق کانال‌های متعدد قابل دسترسی است، با مدیران استخر ارتباط برقرار کنند.

♦️آینده ارز سایتاما اینو چگونه پیش بینی می شود؟♦️

آرماند مدیرعامل فعلی سایتاما اینو است. او دارای مدرک MBA در مدیریت بازرگانی و چهار سال سابقه کار در حوزه ارزهای دیجیتال است. شهرت و وابستگی آرماند به برکشایر هاتاوی، اعتماد جامعه سایتاما را به عملیات پروژه تقویت کرده است.

طبق نقشه راه سایتاما اینو یکی از بهترین میم کوین های سال 2023، در حال حاضر در آخرین مراحل توسعه قرار دارد. Saitama Inu یک پلتفرم جامعه محور با چشم اندازی روشن برای آموزش نسل Z در زمینه ارزهای دیجیتال و ارائه فرصت های ثروت برای کاربرانش است. همچنین پلتفرمی است که ویژگی های جذابی مانند کیف پول، سرگرمی آموزشی، بازار، لانچ پد مبتنی بر NFT و سرگرمی های داخلی را ارائه می دهد. هدف SAITAMA برای آموزش نسل بعدی در زمینه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با روند فعلی مطابقت دارد زیرا جهان به تدریج به سمت بازار مجازی حرکت می کند. با چنین ویژگی‌هایی، پیش‌بینی می‌شود که رمز ارز SAITAMA ممکن است از SHIB پیشی بگیرد، اما فقط زمان نشان می‌دهد که آیا این درست است یا خیر. با این حال، شکی وجود ندارد که کاربران رمز ارز (به ویژه علاقه مندان به توکن با تم سگ) مشتاقانه منتظر توسعه آینده سایتاما اینو هستند.

 تامادوج (Tama)

 تامادوج (Tama)

Tama یک نشانه بومی اکوسیستم تامادوج است که شامل بازی‌های بازی برای کسب درآمد و NFT است. به گفته بسیاری، نمادهای روی صفحه رسمی TamaDoge نشان می دهد که دوج کوین منبع الهام آن بوده است.

این بازی یک پلتفرم P2P همتا به همتا است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. همچنین یکی از جدیدترین میم سکه ها است. هر کسی می تواند با این کار شرکت کند و جوایزی را دریافت کند. برای شرکت، بازیکنان باید NFT هایی با نقش های منحصر به فرد سگ و سایر دارایی های بازی خریداری کنند.

توکن های TAMA به عنوان یک سکه تراکنشی اکوسیستم عمل می کنند. هدف پایدار نگه داشتن تامادوج با پرورش و تغذیه آنها و نبرد با آنها در برابر سایر کاربران است، در غیر این صورت آنها خود به تاماگوست تبدیل می شوند.

به کسانی که بالاترین امتیاز را کسب می کنند، در پایان هر ماه، توکن های TAMA پاداش می گیرند.

این پروژه چشم اندازی برای ایجاد واقعیت افزوده ای به نام متاورس دارد که نه تنها سرمایه گذاران را جذب می کند، بلکه گیمرها را نیز برای سرمایه گذاری در Tamadoge جذب می کند.

این پروژه در ژوئیه 2022 منتشر شد و در اولین دوره عرضه اولیه خود با فروش تنها در هشت هفته مورد حمایت بسیاری قرار گرفت.

ریسک سرمایه گذاری در بهترین میم کوین های 2023 

یکی از مهم‌ترین و دشوارترین انتخاب‌هایی که ممکن است یک سرمایه‌گذار انجام دهد این است که روی کدام ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کند. این به دلیل تحقیقات گسترده‌ای است که باید انجام شود تا مشخص شود آیا یک گزینه پتانسیل کافی قبل از تصمیم‌گیری دارد یا خیر.

میم کوین ها معمولاً با کپی و چسباندن کد از یک ارز دیجیتال دیگر و بنابراین معمولاً شرکت های جدی و مهم تولید می شوند. آنها فاقد جوامع توسعه‌دهنده قوی هستند که برای حفظ امنیت آنها ضروری است. به عنوان مثال، توسعه Dogecoin در بسیاری از مقاطع تاریخ خود به توقف نزدیک شده است.

🛑ثانیاً، بسیاری از میم کوین‌ها متعلق به افراد معدودی هستند که دارای مقادیر هنگفت ارز و استخرهای نقدینگی اندک هستند. این امر، سکه‌های میم را در برابر کلاهبرداری‌های پامپ و دامپ آسیب‌پذیر می‌کند، که در آن یک یا گروهی از دارندگان سکه، پول نقد را تحریک می‌کنند و دیگران را تشویق می‌کنند تا قبل از فروش همه دارایی‌هایشان در بازار آزاد، خرید کنند و قیمت را افزایش دهند.

میم کوین ها در طول چرخه صعودی خود پشتیبانی زیادی در راه صعود ایجاد نمی کنند و درصد کاهشی بالایی دارند مانند DOGE و SHIB در دوره های اولیه خود.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

4.3 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Master ichi
Master ichi
1 سال قبل

پیتبول یادتون رفته 🤫

فرهاد
فرهاد
1 سال قبل

بهترین میم کوین دنیا
vita inu
لطفا راجبش کمی تحقیق کنید نسبت به همه میم کوین ها که وجود دارند ویژگی های خاصی داره که قطعا آینده درخشانی خواهد داشت

Mostafa
Mostafa
1 سال قبل

رت هم پتانسیل بالایی داره،رت توکن،انرژی های تجدید پذیر،بازی و کیف پول و بروکر فارکس به زودی لانچ میشه،ret

amirhossein
amirhossein
1 سال قبل

توکن های خوبی هستن ولی بیبی دوج شت کوین اعظمه با این همه سکه هیچ رشدی نمیتونه بکنه ، ریچ کواک ۰_۵ ازش جلو هست ، واقعا تاسف برانگیز هست که این ارز رو به ملت معرفی میکنید ، بهتره کمی تحقیق کنید تا متوجه بشید ،

آزاد
آزاد
1 سال قبل

اینا کجا میم کوین هستن؟همه شت کوین هستن که تا چند وقت دیگه هم اثری ازشون نیست

محمدی
محمدی
1 سال قبل

سلام دوستان عزیز کسانی هستند میان از ما میپرسن
مایه صرافی های خارجی اعتماد نداریم یا به دلیل تحریم نمی‌تونیم ثبت نام کنیم پیشنهادی که ما برای شما دوستان داریم اینه که درصرافی ایرانی که بیش از 1500تا ارز دیجیتال داره ثبت نام کنید و عزیزانی هم پرسیدند که ارز دیجیتال مینی فوتبال و بیبی دوج یا شیبا یا هر ارز دیگری با استفاده از لینک زیر وارد شده وثبت نام کنید موفق پیروز باشید.

محمدی
محمدی
1 سال قبل

سلام ارز شیبا را میتونید با زدن روی لینک زیر در صرافی بزرگ ایران ثبت نام کنید و خرید کنید.

Cadinu
Cadinu
1 سال قبل

Cadinu بهترین میم کوین خواهد بود

زارتستان
زارتستان
پاسخ به  Cadinu
1 سال قبل

زارت

Cadinu
Cadinu
1 سال قبل

#cadinu