هولدرهای شیبا اینو در زمستان کریپتو به چه نکاتی باید توجه داشته باشند؟ | بررسی چارت قیمت و داده ها

هولدرهای شیبا اینو در زمستان کریپتو به چه نکاتی باید توجه داشته باشند؟ | بررسی چارت قیمت و داده ها

دارندگان شیبا اینو باید پایبند به قوانین هودل کردن باشند و شرایط بازار اعتقاد داشته باشید تا بازدهی خود را به حداکثر برسانند.

جای تعجب برای سرمایه گذارانی که اقدام به خرید شیبا اینو کرده اند، نیست، شراکت های مختلف نتوانسته اند قیمت توکن را افزایش دهند. در زمان انتشار، این توکن با قیمت 0.00001073 دلار معامله می شد که در روز گذشته 1% افزایش داشت.

آیا این قیمت یک فرصت خرید است؟

کوچک‌ نمایی در نمودار یک روزه می‌تواند به معامله‌گران و تریدرها تصویر واضحی بدهد. از ژانویه 2022، شیبا اینو (SHIB)در محدوده 0.00003925 دلار تا 0.00001079 دلار معامله می شود. تا زمانی که گاوها 0.00003925 دلار را به حمایت تبدیل نکنند، سرمایه گذاران نباید انتظار داشته باشند که پرتفوی آنها عملکرد خوبی داشته باشد.

با این وجود، معامله‌گران نوسانی و معامله‌گران روزانه فرصت‌های زیادی خواهند داشت، حتی اگر SHIB به حرکات محدود خود در هفته‌های آینده ادامه دهد. یک سیستم معاملاتی مناسب با روانشناسی قوی می تواند موفقیت را تضمین کند، مشروط بر اینکه حد ضرر رعایت شود و قیمت هدف بدیهی تلقی نشود.

چارت قیمت شیبا اینو

🔺با این حال، معامله‌ گرانی که منتظر ورود SHIB به یک روند صعودی بوده‌اند، می‌توانند از گرفتن موقعیت بلند مدت خودداری کنند، زیرا شاخص‌ها به شدت نسبت به خرس‌ها جزئی به نظر می‌رسند. RSI در دو هفته گذشته در منطقه اشباع فروش بوده است و شاخص MACD به صراحت به حرکت نزولی اشاره کرده است. از طرفی داده های BB نشان می‌دهد که نوسانات به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

حال، اگر شما یک معامله گر آماتور هستید، نگاهی به ارزش بازار و حجم به شما کمک می کند تا نقاط ورودی خود را تجزیه و تحلیل کنید. حتی با وجود اینکه حجم پس از 13 آوریل در فواصل نامنظم افزایش یافته است، سرمایه بازار همچنان از روند نزولی پیروی می کند. این مطمئنا نمی تواند نشانه خوبی برای معامله گرانی باشد که به دنبال کسب درآمد سریع هستند.

ارزش بازار و حجم شیبا اینو

علاوه بر این، این یک واقعیت شناخته شده است که در هنگام تجارت، “روانشناسی” نقش مهمی ایفا می کند. با نگاهی به فاکتور حجم اجتماعی توکن SHIB، می توان به وضوح درک کرد که در 21 آوریل، سرمایه گذاران علاقه زیادی به SHIB نشان دادند، شاید معتقد بودند که قیمت افزایش خواهد یافت. در واقع، تسلط اجتماعی میم کوین شیبا اینو در آن روز به 5.79 درصد رسید. اما، از آنجایی که حجم در حال کاهش بود، SHIB نتوانست سرمایه گذاران خود را تحت تاثیر قرار دهد.

حجم اجتماعی توکن SHIB

به طور کلی، وضعیت اکوسیستم SHIB در حال حاضر نا امید به نظر می رسد. تا زمانی که بیت کوین از خواب نزولی خود خارج نشود، نمی توان انتظار داشت که SHIB پامپ شود، زیرا همبستگی SHIB با بیت کوین، در زمان انتشار، 0.98 است. 

منبع : ای ام بی کریپتو

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments