تولد اتریوم

شبکه اتریوم در تولد پنج سالگی اش، همه را شگفت زده کرد.

اتریوم پنج ساله شد و اتر در این روزها با فراتر رفتن از مرز 300 دلار، سرمایه گذاران را شگفت زده کرد. هرچند که در مقایسه با بیت کوین، هنوز می توانسته به عنوان بزرگترین آلت کوین؛ بهتر عمل کند.

همانطور که داده های on chain موسسه Skew تایید می کند، قیمت دلاری اتریوم به عنوان درصدی از قیمت دلاری بیت کوین بسیار پایین تر از ATH خود بوده است.

در روز تولد اتریوم، سهم اتر 3.1 درصد از قیمت بیت کوین بوده است و در دوران اوج خود در ژانویه 2018 این عدد به 11 درصد از قیمت بیت کوین بود. از زمان رونق آلت کوین ها از دو سال پیش، اتر نتوانسته بسیاری از زمینه های از دست رفته خود را پس بگیرد. چرا که بیت کوین توانسته مارکت کپ گسترده تری از بازار را در دست بگیرد.

حال که توسعه دهندگان در حال آشنایی با اتریوم ۲ هستند، اتریوم در حال پاداش دادن به سهام داران صبور خود است تنها هفته گذشته شاهد افزایش قیمت 45 درصدی بودیم که توانست مقاومت قبلی 285 دلاری را از بین ببرد. در زمان نگارش این خبر قیمت اتریوم 325 دلار گزارش شده است که تحت تاثیر از پروژه DeFi و رونق ترید است.

Scott Melker تحلیلگر محبوب روز سه شنبه بیان کرد: سطح مقاومتی پیشین در حال حاضر به عنوان سطح حمایتی عمل می کند

فیمت اتریوم
قیمت اتریوم به عنوان درصدی از نمودار سه ساله قیمت بیت کوین

Grubles توسعه دهنده Blockstream یکشنبه در توییتر خود بیان کرد که جفت ETH/BTC از پنج سال پیش اخیرا در لیست ارز های کوین بیس قرار گرفته است.

در همین حال هفته گذشته شاهد تغییرات چشمگیر و البته همسو بین دو ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم بودیم که با بررسی های یک ماهه واگرایی این نرم به طور کامل مشخص است.

همبستگی بیت کوین و اتریوم
مقایسه همبستگی بیت کوین و اتریوم (منبع : Skew)

در تولد پنج سالگی اتریوم ذکر این نکته ضروری است که ویتالیک بوترین اعلام کرده است علی رغم تاخیر های به وجود آمده اتریوم 2.0 در تاریخ 14 مرداد راه اندازی می شود.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments