تحلیل قیمت 28 بهمن 96

تحلیل قیمت 28 بهمن 96 بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ریپل، استلار، لایت کوین، کاردانو، نئو و ای او اس

پس از فروپاشی عظیم در اوایل امسال، ارزهای رمزنگاری شده سعی در عقب نشینی دارند. در میان ارزهای دیجیتالی محبوب، لایت کوین با توجه به اخبار مطلوب و فورک پیش رو در 18 فوریه، تمام توجه ها را به خود جلب نموده است. در همین زمان کمپانی Western Union، یکی از قدیمی ترین شرکت های انتقال پول، تایید کرده است که سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک چین Ripple را آزمایش می کند.

George Soros، که پیش از این از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک “حباب معمولی” یاد کرده بود، در صندوق مالی خود بر روی آنها سرمایه گذاری نموده است. این موارد نشان می دهد که کسب و کارهای اصلی به آرامی ارزش تکنولوژی بلاک چین را به رسمیت خواهند شناخت.

با این حال به عنوان سرمایه گذار در حوزه ارزهای دیجیتالی، به بررسی الگوهای موجود در نمودار امروز ارزهای رمزپایه خواهیم پرداخت.

تحلیل قیمت بیت کوین به دلار

توصیه ما به خرید بیت کوین در روز 26 بهمن آغاز شد. معامله گرانی که از ما پیروی می کردند، خرید خود را بین 9،500 تا 9،700 دلار انجام دادند. ما پیش بینی کردیم که اگر قیمت بیت کوین مقاومت پیش روی خود را بشکند، به سمت SMA پنجاه روزه خود حرکت خواهد نمود.

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت بیت کوین 28 بهمن 96

همانطور که در نمودار نشان داده شده، جفت ارزی BTC / USD با فشار فروش در خط مقاومت مواجه است.

اگر بیت کوین بتواند سطح 9،500 دلار را نگه دارد و خط مقاومت را بشکند، احتمالا در داخل کانال صعودی به ادامه مبادلات خواهد پرداخت و به سمت SMA پنجاه روزه خود حرکت خواهد کرد؛ جایی که معامله گران می توانند سود خود را به نسبت 50 درصد از موقعیت ورود خود ذخیره کنند و بقیه سرمایه خود را برای رسیدن به یک هدف 12،500 دلاری نگهداری کنند.

Bitcoin در معرض خطر سیگنال های نزولی است تا زمانی که در داخل کانال نزولی معامله شود. بنابراین، ما می خواهیم خطر سرمایه گذاری را کاهش دهیم. ما توصیه می کنیم که توقف ضرر را در موقعیت های 50 درصدی به 8،600 دلار افزایش داده و بقیه را در سطح 7،800 دلاری که قبلا ذکر شد، حفظ نمایید.

تحلیل قیمت اتریوم به دلار

Ethereum سطوح خرید ما را در 25 بهمن آغاز کرد، اما در توسعه پولبک خود نیز با شکست مواجه شد. در روز 26 و 27 بهمن اتریوم یک بازه کوتاه مدت صعودی را تشکیل داد.

تحلیل نمودار قیمت اتریوم 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت اتریوم 28 بهمن 96

در حالی که جفت ETH / USD هرگز بازی صعودی را رها نکرده، تلاش کرده است تا بسوی اهداف بالاتر نیز حرکت کند. هدف اول ما حرکت به سمت SMA پنجاه روزه بود، که در حال حاضر نزدیک به 1000 دلار است و پس از یک نوسان قیمت رسیدن به سطح 1050 دلار را پیش بینی میکنیم. حد ضرر در قیمت 775 دلار باقی می ماند، زیرا هیچ سطح توقف ضرر منطقی بالاتر را پیدا نمی کنیم.

تحلیل قیمت بیت کوین کش به دلار

Bitcoin Cash منطقه مقاومت خود را شکسته است و امروز به سطوح خرید قیمتی ما در 1400 دلار رسیده است. در حال حاضر انتظار می رود در یک نوسان قیمت، ارزش آن به سمت SMA پنجاه روزه خود با قیمت 1818 دلار افزایش یابد و سپس حرکتی به سمت 2000 دلار داشته باشد.

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین کش 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت بیت کوین کش 28 بهمن 96

شکستن خط روند نزولی بلندمدت و EMA بیست روزه یک نشانه صعودی است. اما اگر دیگر ارزهای رمزنگاری شده سقوط نمایند، جفت BCH / USD نیز ممکن است سیر نزولی را پیش بگیرد. بنابراین، ما توقف ضرر را با قیمت 1100 دلار حفظ می کنیم که با احتمال زیادی به 854 دلار می رسد.

تحلیل قیمت ریپل به دلار

رمز ارز Ripple در 25 بهمن بالاتر از سطح پیشنهاد خرید ما قرار گرفت. با وجود نظر ما، از 26 بهمن دوباره وارد بازار شد.

تحلیل نمودار قیمت ریپل 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت ریپل 28 بهمن 96

همانطور که جفت ارز XRP / USD همچنان بالاتر از سطح EMA بیست روزه خود معامله می شود، انتظار داریم که در یک افزایش قیمت سریع به ارزش 1.5 دلار برسد. در این صورت معامله گران می توانند سود خود را به نسبت 50 درصد سرمایه خود ذخیره کنند. توقف های باقیمانده می تواند برای یک هدف بالاتر از 1.74 دلار باشد.

دیدگاه صعودی ما در صورتی که این ارز رمزپایه به زیر 0.86 دلار (حد ضرر تعیین شده) سقوط کند، معتبر نخواهد بود.

تحلیل قیمت استلار به دلار

استلار از کانال نزولی خارج شد و به سطح خرید ما در 0.45 دلار رسید. همانطور که بازارها شکست را زیر 0.41 دلار رد کرده اند، ما انتظار داریم حرکتی به سطح مقاومت بالای 0.63 دلار داشته باشد.

تحلیل نمودار قیمت استلار 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت استلار 28 بهمن 96

تا جایی که جفت ارز XLM / USD در بالاتر از EMA بیست روزه و سطح 0.41 درصدی قرار دارد، احتمال دارد به 0.63 دلار برسد. از این رو توصیه می کنیم فعلاً موقعیت خرید خود را حفظ نمایید و اقدام به فروش نکنید.

تحلیل قیمت لایت کوین به دلار

طبق تحلیل ارزهای دیجیتال در 26 بهمن، Litecoin حرکت خود را ادامه داد و به مقاومت پیش روی خود در 214.483 دلار رسید.

تحلیل نمودار قیمت لایت کوین 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت لایت کوین 28 بهمن 96

ما اعتقاد داریم تا زمانی که جفت ارز LTC / USD بالاتر از 214.483 دلار باشد، هدف آن رسیدن به 242 دلار است. تا زمانی که لایت کوین در این کانال معامله می شود، حرکت به سمت 270 دلار و بعد از آن به سوی 307 دلار ممکن است. بنابراین، معامله گران باید سود 50 درصدی را در 240 دلار ذخیره کنند و حد ضرر را در موقعیت باقیمانده اعمال نمایند.

در حال حاضر، ما توصیه می کنیم حد ضرر خود را افزایش دهید.

تحلیل قیمت کاردانو به بیت کوین

کاردانو یک شکست قیمت را از الگوی نزولی مثلثی به پایان رسانده است. این ارز رمزپایه یک پشتیبانی نهایی در 0.00003700 دارد، که در زیر آن احتمال افتادن به 0.0000246 است.

تحلیل نمودار قیمت کاردانو 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت کاردانو 28 بهمن 96

جفت ADA / BTC تا زمانی که در مقاومت بالای 0.00004070 معامله می شود، نزولی است. اگر خط پایین مثلث نزولی شکسته شود، میتوان به صعود قیمت کاردانو امیدوار بود.

تحلیل قیمت نئو به دلار

پیشنهاد خرید NEO توسط ما در 121 دلار که در روز 26 بهمن بیان شد، انجام پذیرفت.

تحلیل نمودار قیمت نئو 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت نئو 28 بهمن 96

در روز 26 بهمن، تلاش های نزولی برای جفت ارز NEO / USD پس از حمایت از 120.33 دلار شکست خورد. این مورد نشان می دهد که گاوها (سیگنال های صعودی) در سطوح پایین تر قیمت را حمایت می کنند. هدف ما حرکت به سوی خط روند پایین مثلث نزولی است. ما توصیه می کنیم که حد ضرر از 100 دلار به 107 دلار افزایش یابد.

تحلیل قیمت ای او اس به دلار

EOS در حال حاضر با EMA بیست روزه مقاومت می کند. بالاتر از این، دوباره احتمال دارد مقاومت در برابر خط روند نزولی را تجربه کند. درست بالای خط روند نزولی SMA پنجاه روزه است.

همانطور که برخورد با مقاومت در محدوده 9.8 تا 10.7 وجود دارد، ما هیچ گونه پیشنهادی برای تجارت نداریم. پس از آن که جفت ارز EOS / USD از این منطقه مقاومت خارج شود، باید خرید انجام شود.

تحلیل نمودار قیمت ای او اس 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت ای او اس 28 بهمن 96

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Rathinam Pragadesh
Rathinam Pragadesh
6 سال قبل

به نظر میرسه الان وقتشه که بریم تو کار خرید بیت کوین و اتریوم و تا اخر سال 2018 حداقل صبر کنیم

ایلیا
ایلیا
پاسخ به  Rathinam Pragadesh
2 سال قبل

خریدی یانه سال دو هزار هیجده