ساخت و وریفای اکانت پی پل

آموزش ساخت حساب پی پال (PayPal) و وریفای آن به صورت رایگان

یکی از محبوب ترین سیستم های پرداخت آنلاین بین المللی PayPal نام دارد. پی پال به شما امکان خرید کالا و خدمات از وب سایت های بین المللی را می دهد و به شما کمک میکند تا درآمد بین المللی داشته باشید و در سطح جهانی پول انتقال دهید. آموزش ساخت حساب پی پال بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی در چند دقیقه اکانت پی پال وریفای شده داشته باشید. این پست راهنمای این آموزش را برای شما فراهم می کند.

اگر به هر دلیلی قصد ندارید ریسک ایجاد اکانت و طی کردن مراحل طولانی ساخت حساب PayPal را داشته باشید، می توانید از بخش خدمات خرید حساب پی پال Pay98 اقدام به تهیه اکانت های کاملا وریفای شده نمائید.

ویدئو آموزش افتتاح حساب پی پال وریفای شده با استفاده از خدمات پی98

آموزش افتتاح حساب PayPal رایگان

توجه داشته باشید که اگرچه افتتاح حساب PayPal رایگان است و هزینه ای ندارد، اما با توجه به حساسیت هایی که پی پال درباره کاربران ایرانی دارد و به محض اینکه بفهمد شما ایرانی هستید حساب و موجودیتان را مسدود میکند، باید یک سری تمهیداتی را در نظر داشته باشید که هزینه دارد.
اولین مورد ابزار های تغییر آی پی است. اگر چه وی پی ان ها برای تغییر آی پی کاربرد دارند اما آی پی که به شما میدهند ثابت نیست. به همین دلیل بهتر است در اولین گام از آموزش ساخت اکانت پی پل اقدام به خرید وی پی اس کنید. وی پی اس ها به شما یک آی پی ثابت و دائمی میدهند.

مورد بعدی شماره تلفن است. شما باید یک شماره خارجی داشته باشید که معمولا کاربران از شماره های مجازی و یا سیم کارت های خارجی استفاده میکنند. شما باید هنگام افتتاح حساب پی پل از این شماره استفاده کنید. بعدها اگر پی پال از شما درخواست مدارک یا تایید شماره کند، باید برای وریفای اکانت پی پال هم مجددا به این شماره دسترسی داشته باشید.

زمان مورد نیاز: 5 دقیقه

برای افتتاح حساب پی پال رایگان کافی است راهنمای گام به گام زیر را دنبال کنید.

 1. ورود به پی پال و انتخاب گزینه ثبت نام

  در قدم اول ساخت اکانت پی پال، به وب سایت این شرکت به آدرس https://paypal.com وارد می شویم. مطابق تصویر زیر بر روی گزینه “Sign Up For Free” کلیک می کنیم.

  ثبت نام در پی پال

 2. انتخاب نوع حساب

  در این مرحله از شما خواسته می شود که نوع حساب خود را انتخاب کنید. حساب شخصی یا “Personal Account و حساب تجاری یا همان “Business Account” دو نوع از انواع حساب های PayPal می باشند. توصیه ما استفاده از حساب پرسونال است. حساب های بیزینس برای وریفای نیازمند اطلاعات ثبتی مانند شماره مالیاتی هستند.

  انتخاب نوع حساب

 3. انتخاب کشور

  در این مرحله از آموزش افتتاح حساب پی پال شما بایستی کشوری که قصد ایجاد حساب از آن را دارید انتخاب نمایید. از بخش “Select your Country/Region” لیست کشور های در دسترس برای افتتاح حساب PayPal به شما نشان داده میشود. پس از انتخاب بر روی گزینه “Get Started” کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.
  انتخاب کشور

 4. ورود آدرس ایمیل

  آدرس ایمیلی که قصد دارید حساب PayPal خود را با آن بسازید وارد کنید. فراموش نکنید شما بایستی ایمیل خود را تایید کنید پس در هنگام ورود اطلاعات ایمیل دقت کنید و آدرسی را وارد کنید که به آن دسترسی دارید. نکته ای دیگری که بهتر است بدانید این است که آدرس حساب شما برای دریافت وجه در پی پل نیز همین ایمیل است.


  وازد کردن ایمیل

 5. ورود شماره تماس

  حالا باید یک شماره تلفن با کد کشوری که آن را انتخاب کرده اید وارد کنید تا حساب برای شما ایجاد شود. توجه داشته باشید که باید کدی که به این شماره ارسال میشود را وارد کنید، پس شماره باید معتبر باشد. بهتر است شماره ای را وارد کنید که در صورت نیاز بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. چون ممکن است بعد ها به هر دلیلی پی پال مجددا از شما تایید شماره بخواهد و برای وریفای اکانت پی پل به آن نیاز خواهید داشت. پس از ورود شماره بر روی گزینه “Next” کلیک کنید.

  انتخاب شماره

 6. ورود کد تایید

  کد تاییدی که به شماره تلفنتان ارسال شده است را وارد کنید.

  کد تایید

 7. انتخاب رمز عبور

  در این مرحله در آموزش ساخت اکانت پی پل باید برای حساب خود یک کلمه عبور انتخاب کنید. سعی کنید رمز امنی انتخاب کنید که فراموشش نکنید. رمز عبور باید حداقل 8 کاراکتر داشته باشد و هم شامل اعداد و هم حروف شود. پس از انتخاب کلمه عبور بر روی گزینه “Next” کلیک کنید.
  انتخاب رمز

 8. تکمیل فرم اطلاعات شخصی

  فرم داده شده را با اطلاعات خود کامل کنید. در این فرم می بایست اطلاعاتی مانند نام واقعی، تاریخ تولد و شماره شناسایی را وارد کنید. تمامی این اطلاعات برای تکمیل مراحل ایجاد اکانت پی پل ضروری است. سپس بر روی “Next” کلیک کنید.
  فرم اطلاعات شخصی

 9. ورود آدرس

  دقت داشته باشید اطلاعات آدرس ثبت شده در این بخش باید دقیقا مطابق با آدرس قبض شما و یا فردی که خارج از کشور است و قصد افتتاح حساب با هویت وی را دارید باید باشد. باید کد پستی، شهر، ایالت و آدرس دقیق را وارد کنید. پس از تیک تایید شرایط و قوانین را بزنید و بر روی دکمه “Agree and create account” کلیک کنید.

  آدرس پی پال

 10. در خواست تایید ایمیل

  حالا به طور خودکار وارد حساب خود خواهید شد. اگر از شما خواست کارت اضافه کنید آن را نادیده بگیرید و وارد حساب شوید. بر روی گزینه تنظیمات بالای صفحه بزنید با کلیک بر روی آیکون سه نقطه مانند تصویر زیر درخواست تایید ایمیل را ثبت کنید.

  درخواست تایید ایمیل

 11. تایید لینک ایمیل

  در آخرین مرحله از راهنمای ساخت اکانت پی پال، وارد صندوق دریافت ایمیل خود شوید و بر روی لینکی که پی پل برای شما ارسال کرده است کلیک کنید. کافی است روی دکمه “Confirm My Email Address” بزنید تا ایمیل شما تایید شود.

  ایمیل تایید

به این ترتیب با استفاده از این آموزش ساخت اکانت پی پل، حساب شما ایجاد میشود و میتوانید برای شارژ حساب پی پال خود از خدمات پی98 استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک مشخص شده کلیک نمایید.

آموزش وریفای اکانت پی پل

توجه داشته باشید که پی پال به دلیل تحریم های وضع شده برای ایران، در ارائه خدمات به ایرانیان محدودیت هایی را وضع کرده است. به همین دلیل علاوه بر اینکه نمیتوانید از اطلاعات ایرانی برای ثبت نام و افتتاح حساب پی پل استفاده کنید، برای بهره مندی از خدمات این سرویس باید از ابزار های تغییر آی پی با آی پی ثابت مثل وی پی اس ها استفاده کنید.

حساب های پی پال ارائه شده در پی98 به صورت صددرصد وریفای شده به همراه شماره خارجی و وی پی اس ارائه میشوند و تمامی مراحل ساخت اکانت با استفاده از اطلاعات شخصی کاربر صورت میگیرد. برای خرید حساب وریفای شده PayPal بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

همانطور که در مراحل مختلف آموزش افتتاح حساب پی پال متوجه شدید، برای ایجاد و وریفای حساب پی پال نیاز به مشخصات دقیقی است. از آنجایی که ارائه این سبک مشخصات برای همه فراهم نیست ما به شما ساخت حساب PayPal از طریق پی 98 را توصیه می کنیم. با این حال در این بخش آموزش احراز هویت حساب پی پال را نیز برای شما آماده کرده ایم.

شما با استفاده از آموزش ساخت اکانت پی پال، حساب خود را ایجاد کرده اید و می توانید به آن وارد شوید. مرحله بعدی آموزش وریفای حساب پی پل است.

مرحله اول احراز هویت پی پال: اتصال کارت یا حساب بانکی

اولین قدم در آموزش وریفای حساب پی پال اتصال کارت یا حساب بانکی است. برای اینکار راهنمای زیر را دنبال کنید.

 1. در صفحه اصلی حساب خود بر روی گزینه “Link a Card or Bank” کلیک کنید.
اتصال کارت یا حساب

2. معمولا دسترسی به کارت های اعتباری راحت تر است بنابراین در آموزش احراز هویت حساب پی پال از این روش استفاده میکنیم. بر روی گزینه “Link a credit card” کلیک کنید.

لینک کردیت کارت

3. اطلاعات کارت شامل نوع کارت، شماره کارت، تاریخ انقضا، کد امنیتی و آدرس را وارد کنید و بر روی گزینه “Link Card” کلیک کنید. توجه داشته باشید که استفاده از ویزا کارت رایگان در این بخش معمولا پذیرفته نمیشود و حتما باید کارت معتبری وارد کنید.

اطلاعات کارت

برای دریافت ویزا کارت رایگان جدید پیج ما را در اینستاگرام فالو کنید و کامنت بگذارید تا ویزا کارت رایگان به شما داده شود.

اینستاگرام پی98

مرحله دوم وریفای پی پال: تایید مدارک شناسایی

در این مرحله از آموزش وریفای اکانت پی پل باید مدارک شناسایی خود را در حساب بارگذاری کنید تا هویت شما تایید شود. البته باید منتظر بمانید تا پی پل از شما درخواست کند و سپس مدارک را برایش ارسال کنید. با کلیک بر روی آیکون اطلاعیه ها، بر روی “Resolve Account Issue” کلیک کنید.

حالا راهنمای گام به گام زیر را دنبال کنید:

 1. بر روی گزینه “Get started” کلیک کنید.
 2. اطلاعات خود را مطابق تصویر زیر در فرم وارد کنید و سپس بر روی گزینه “Continue” کلیک کنید.
 3. مرحله بعدی پی پال از شما می خواهد کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی و یا پاسپورت را در سایت آپلود کنید. پس از ضمیمه کردن یکی از مدارک ذکر شده، بر روی گزینه “Next” کلیک کنید.
ارسال مدارک شناسایی

پس از تکمیل اطلاعات شخصی و ارسال مدرک شناسایی حساب شما به صورت صددرصد وریفای شده است.

پاسخ به سوالات متداول درباره آموزش ساخت اکانت PayPal

برای ساخت اکانت پی پل میتوانیم از مدارک ایرانی استفاده کنیم؟

خیر. همانطور که در آموزش افتتاح حساب پی پال به آن اشاره شد، این سرویس دهنده کاربران ایرانی را تحریم کرده است. به همین دلیل نمیتوانید از مدارک ایرانی استفاده کنید چون حساب شما مسدود خواهد شد.

برای افتتاح حساب پی پل به شماره خارجی نیاز داریم؟

بله. همانطور که در مرحله 5 و 6 راهنمای ساخت اکانت پی پال به آن اشاره شد، ورود و تایید شماره تلفن خارجی برای افتتاح حساب PayPal اجباری است.

آیا ساخت حساب پی پل رایگان است؟

افتتاح حساب در PayPal هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است. با این حال اگر قصد خرید اکانت در این سیستم را داشته باشید باید هزینه ساخت و وریفای حساب با تایید مدارک را پرداخت کنید.

پس از ساخت اکانت PayPal باید حتما حساب خود را وریفای کنیم؟

برای امنیت بیشتر حساب و رفع محدودیت ها باید نسبت به وریفای اکانت پی پال اقدام نمایید.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
135 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
آرش
آرش
3 ماه قبل

افتتاح حساب پی پال رایگان کسی برای من انجام میده؟ کار خیره اگر کسی بلده کمکم کنه

حمید
حمید
10 ماه قبل

سلام می تونم از حساب پی پال وریفای شده Pay98 برای سایت Esty استفاده کنم؟

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  حمید
10 ماه قبل

با سلام و احترام
اگر سایت مورد نظر شما از متود پرداختی پی پال پشتیبانی می کند، می توانید اقدام کنید. البته توجه داشته باشید که از اطلاعات حساب پی پالی که توسط مجموعه پی 98 تهیه می کنید، نمی توانید برای وریفای اکانت خود در سایت etsy استفاده کنید.

حمید
حمید
پاسخ به  مینا هاشمیان
10 ماه قبل

این اطلاعات حساب مجموعه پی 98 برای چه وب سایت هایی ارایه می گردد و سوال دوم : من برای دریافت پول محصولی که در سایت Etsy فروختم ، نمی تونم از حساب پی پال پی 98 استفاده کنم؟

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  حمید
10 ماه قبل

به طور کلی ما مدارکی را که برای وریفای حساب پی پال استفاده می کنیم در اختیار کاربران قرار نمی دهیم. اگر حساب شما در این سایت وریفای شده است و نیازی به ارسال مدارک نیست می توانید درخواست خود را ثبت کنید و از حساب های مجموعه استفاده کنید.
همچنین برای بررسی دقیق تر می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان مجموعه پی 98 دقیق تر بررسی کنند و نتیجه را اعلام کنند.

حمید
حمید
10 ماه قبل

یعنی 3/907/120 میلیون؟

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  حمید
10 ماه قبل

با توجه به سابقه فعالیت کاربران قیمت متفاوت است. بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت یک ثبت نام ساده (بدون ارسال مدارک) در سایت انجام دهید و به بخش خدمات پی پال> افتتاح حساب پی پل مراجعه کنید تا معادل ریالی آن را مشاهده کنید.
همچنین توجه داشته باشید که هزینه افتتاح حساب پی پل با vps یک ماهه 80 دلار و هزینه افتتاح حساب پی پل با vps سه ماهه 90 دلار می باشد.

حمید
حمید
10 ماه قبل

یعنی به عبارتی 3/907/120 میلیون؟

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  حمید
10 ماه قبل

با توجه به سابقه فعالیت کاربران قیمت متفاوت است. بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت یک ثبت نام ساده (بدون ارسال مدارک) در سایت انجام دهید و به بخش خدمات پی پال> افتتاح حساب پی پل مراجعه کنید تا معادل ریالی آن را مشاهده کنید.
همچنین توجه داشته باشید که هزینه افتتاح حساب پی پل با vps یک ماهه 80 دلار و هزینه افتتاح حساب پی پل با vps سه ماهه 90 دلار می باشد.

حمید
حمید
10 ماه قبل

یعنی به عبارتی 3/907/120 میلیون؟

حمید
حمید
10 ماه قبل

یعنی به عبارتی 3/907/120 میلیون؟

حمید
حمید
10 ماه قبل

هزینه اکانت پرسونال پی پال چقدر هست؟

حمید
حمید
10 ماه قبل

هزینه اکانت پرسونال پی پال چقدر هست؟

مینا هاشمیان
ویرایشگر
پاسخ به  حمید
10 ماه قبل

با سلام و احترام
هزینه اکانت پرسونال پی پل وریفای شده 80 دلار است.

افسانه
افسانه
2 سال قبل

با سلام من در یک بازی مقداری پول برنده شدم و ازم حساب PayPal میخواهد اما هزینه‌ها ی ساخت حساب PayPal بالاست و مقدار پولی که برنده شدم زیاد نیست برام بصرفه نیست که حساب باز کنم میخواستم بدانم که آیا مقدور است که pay98 برام این مقدار پول دریافت کند

پرستو کاشانی
پاسخ به  افسانه
2 سال قبل

با سلام و احترام. بله. با پشتیبانی پی 98 تماس بگیرید تا شما رو به صورت دقیق راهنمایی کنند.

Naimi
Naimi
2 سال قبل

سلام
چندتا سوال داشتم
1. از حساب پی پال میشه برای گوگل پلی و اپل استور استفاده کرد ؟ و یا در mobads
2. من اگر خودم با مشخصات و پاس خودم حساب باز کنم و بهش کارت مستر وصل کنم و … و بخوام از شماره تلفن و آدرس شخصی در خارج استفاده کنم چطور میشه احراز هویت هاش رو انجام داد ، شنیدم برای هر سقفی احراز هویت خاص خودش رو داره ، آیا اون شخص خارج از ایران میتونه مراحل احراز هویت رو انجام بده ، اگر آره ، آیا تمام سطح بندی احراز هویت رو میتونه ؟ ، مثلا مرحله اول در سطح اول فکر کنم فیش آب و برق می خواد ، آیا ایشون میتونه در احراز هویت ها و فعال کردن حساب کمکم کنه

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  Naimi
2 سال قبل

با سلام و احترام
برای استفاده از خدمات پی پل تمام موارد جهت احراز هویت شما باید تکمیل باشد و تمامی اطلاعات ثبت شده در این حساب باید با هویت غیر ایرانی باشد.
چه خدماتی از گوگل پلی یا اپ استور مد نظرتان است؟

افشین
افشین
3 سال قبل

با سلام
در صورت ثبت نام میشه شماره حساب حالا چه گیفت کارت یا مستر کارت و … رو بعدا وارد کرد ولی پول به حساب پی بال بیاد
اکه امکانش هست جواب رو برام ایمیل کنید
ممنونم

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  افشین
3 سال قبل

درود بر شما.
در ابتدا که حسابتان را ایجاد میکنید باید حسابتان وریفای شده باشد و ثبت کارت جهت وریفای اکانت الزامی میباشد.

پریسا
پریسا
3 سال قبل

سلام من وقتی تو پی پال شماره تلفن را میزنم بعدش کد میخواد اون کد نمی یاد من چیکار کنم ؟؟؟؟

زهرا جباری
ویرایشگر
پاسخ به  پریسا
3 سال قبل

درود بر شما.
برای ثبت شماره در حساب پی پل، تنها باید یک شماره خارجی را ثبت بفرمایید.

الیاس
الیاس
3 سال قبل

سلام
من حساب پی پال دارم امکانش هست ویزا کادر واسم صادر بشه؟ یا برای من بتونید بسازید؟

مهلا امامی
ویرایشگر
پاسخ به  الیاس
3 سال قبل

با سلام و عرض ادب
اگر منظور شما اتصال ویزا کارت و مستر کارت به حساب پی پالی است که از قبل ایجاد شده است، باید بگوییم خیر . این مورد جزو خدمات پی98 نمی باشد.
اما شما می توانید با استفاده از خدمات افتتاح حساب پی پال، صفر تا صد ایجاد و وریفای اکانت پی پل را به تیم پی98 واگذار کنید.
موفق باشید.

زانیار
زانیار
پاسخ به  مهلا امامی
3 سال قبل

سلام این ک میگید ساختش روی وب سایت و برنامش فرق نداره اشتباه هست میشه رو وب سایت شماره رو با ایران وارد کرد ولی نمیزاره با برنامش همین کار و کنی من چطور میتونم با برنامش شماره ایران رو وارد کنم

مهلا امامی
ویرایشگر
پاسخ به  زانیار
3 سال قبل

با سلام و عرض ادب
چه در اپلیکیشن و چه در وبسایت پی پال، وریفای با مشخصات ایرانی ممکن نیست و حتی اگر به شما اجازه درج شماره داده شود، اکانت شما مسدود می شود. به هیچ عنوان از مشخصات ایرانی یا حتی ip ایران در تراکنش های پی پال استفاده نکنید.

سعید حبیبی
سعید حبیبی
پاسخ به  الیاس
2 سال قبل

سلام جهت دریافت وجهی از یک game apk نیارمند اکانت پی پالم، شما اکانتی دارین بتونم معرفی کنم بعد واریز ریال به من بدید؟

مهدی ق.
مهدی ق.
3 سال قبل

نکنید اینکارو که پولتون همیشه اون تو گیر میکنه

احسان
احسان
3 سال قبل

سلام خسته نباشید ببخشید من اگه بخوام حساب پی پال بسازم و بلد نیستم و هزینه شما برای ساخت زیاده باید چیکار کنم ایا فقط هزینه افتتاح حساب رو باید پرداخت کنم و موقته یا باید برای شارژ حساب هم پول بپردازم اگه بخوام کسب درامد کنم از سایتا و برنامه ها و اینم موقته یا نه و دیگه اینکه من برای ادامه باید وی پی اس داشته باشم اونو باید چقدر هزینه کنم هر ماه یا رایگانش هم موجوده و اینجوری کمه کم ماهی کلن چقدر هزینم میشه و اینکه میشه با کسب درامد به پی پال اون مبلغ رو جبران کرد یا ضرر میکنم و احتمال بسته شدن حساب هم باید در نظر بگیرم در کل کاملا منو راهنمایی و توضیح بفرمایین که باید چیکار کنم که منم بتونم اگه هزینه کنم کلن چقدر درمیاد ماهی و کمترش امکانش هست که پول بپردازم اگه میشه کمک کنید و دقیق راهنمایی کنید؟! با تشکر از پی ۹۸

مهلا امامی
ویرایشگر
پاسخ به  احسان
3 سال قبل

با سلام و عرض ادب

این موضوع که شما افتتاح حساب پی پال را با چه هدفی انجام می دهید، حائز اهمیت است. در برخی مواقع کاربران می توانند درآمد خود را با استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی به ریال تبدیل کنند. لذا در تمامی موارد نیاز به ایجاد اکانت پی پال نیست. اما از آنجایی که افتتاح حساب پی پال با هویت ایرانی مقدور نیست و پی پال در فرایند وریفای حساب بسیار سخت گیرانه عمل می کند، بایستی با دقت فرایند افتتاح حساب طی شود و این موضوع نیازمند هزینه و زمان خواهد بود.

به طور کلی توصیه می کنیم، در طی تماس تلفنی با پشتیبانان سایت، روش کسب درآمد خود را توضیح دهید تا پشتیبانان حرفه ای بهترین روش برای نقد کردن درآمد را برای شما شرح دهند.

موفق باشید.

مهدی تقوی
مهدی تقوی
پاسخ به  مهلا امامی
3 سال قبل

سلام
من هر کاری می کنم با نمیاد اطلاعاتمو
وارد کنم

میترا
میترا
پاسخ به  احسان
3 سال قبل

سلام ، اگه یه فردی که خارج از ایرانه برام حساب پی پال درست کنه ، کدوم اطلاعاتش باید به نام خودم باشه؟
آیا در این صورت هم نیاز به مستر کارت هست؟
چون من ندارمش

مهلا امامی
ویرایشگر
پاسخ به  میترا
3 سال قبل

با سلام و عرض ادب
هیچ اطلاعاتی در خصوص هویت ایرانی شما نباید در حساب پی پال ثبت شود.

حامد
حامد
3 سال قبل

سلام
میشه من با ایمیل خودم که به نام خودمه اکانت پی پال درست کنم ولی شماره مستر کارت کسی دیگه رو وارد کنم که بنام خودم نیست

مهلا امامی
ویرایشگر
پاسخ به  حامد
3 سال قبل

با سلام و عرض ادب
خیر ممکن نیست. باید همخوانی وجود داشته باشد.

ایران
ایران
3 سال قبل

سلام ببخشید من چجوری میتونم به سایتpey98 شما اعتماد کنم ازکجا مطمئن باشم من که داخل ایران هستم به پول ریالی خودم میرسم؟

Javad
Javad
پاسخ به  ایران
3 سال قبل

سلام چطوری اکانت را پی پال یاختی

حامد
حامد
3 سال قبل

سلام خسته نباشین
یه سوال داشتم
بدون ویرفای کردن میشه به حسابمون پول واریز کنن یا نه؟؟؟

مهلا امامی
ویرایشگر
پاسخ به  حامد
3 سال قبل

با سلام . حساب شما بایستی کاملا وریفای شده باشد در غیر این صورت تراکنش در حالت Hold باقی خواهد ماند.

سجاد
سجاد
3 سال قبل

میشه از شماره تلفن مجازی و فیک استفاده کرد؟؟

زری
زری
3 سال قبل

سلام
من با یه بازی ۱۰۰ دلار دارم خودشم گفته با paypal میتونم بردارم این paypal پولو به ریال وارد کارت میکنه یا به دلار برام فقط ذخیرش میکه؟

آیدا
آیدا
پاسخ به  مهلا مظفری
3 سال قبل

منم جایزه ۲۰۰ دلاری برنده شدم ،خودش گفته کارت پی پال باید داشته باشین، چجوری این کارت بدون دردسر بگیرم؟؟؟؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  آیدا
3 سال قبل

با سلام و احترام. شما می توانید با استفاده از خدمات افتتاح حساب پی پل و نقد کردن درآمد ارزی در پی98 ، موجودی خود را برداشت کنید. برای بررسی شرایط افتتاح خساب و برداشت، یک اکانت در سایت پی98 ایجاد کنید و درخواست خود را ثبت نمایید.

شیرین
شیرین
پاسخ به  زری
3 سال قبل

سلام این بازی اینترنتی که ازش پول در میارید و با پی پال باید برداشت کنید چی هست ؟

Elahe
Elahe
3 سال قبل

سلام وقت بخیر.برای بازی برنانه پی پال نصب کردم اما نمیدونم چطور راه اندازی کنم و حساب ایجاد کنم ممنون میشم که راهنمایی کنین

روزبه
روزبه
پاسخ به  مهلا مظفری
3 سال قبل

کد 98 ایران نیست

مهلا امامی
ویرایشگر
پاسخ به  روزبه
3 سال قبل

امکان ایجاد اکانت با هویت ایرانی در پی پال وجود ندارد.

مائده
مائده
3 سال قبل

کمکم کنید من میخوام یک حساب paypal داشته باشم ولی شماره تلفن میخواد و ایران رو توی کشورها قرار نداده چون تحریمه و من نمیتونم شماره خودم رو وارد کنم اگه میشه راهی بلدین که بشه بدن شماره تلفن اکانت ساخت

سحر دانش
سحر دانش
3 سال قبل

بعد اینکه paypalدرست شد و درامدم رو توش ریختن شرکت امریکایی .سوال اینجاست چطوری ب بانک ایرانی وصلش کنم چطوری برداشت کنم ازش ؟

سحر دانش
سحر دانش
3 سال قبل

سلام با شماره مجازی میشه paypalساخت؟و اینکه کانادا شماره مجازی داره ؟ادرس کانادا رو چیکار کنم ؟

سجاد گلشنی
سجاد گلشنی
3 سال قبل

سلام من واسه یه سایت کار میکنم که توش الان حدودا ۵۰۰ دلار دارم.ولی حساب پی پال ندارم . شما میتونید چنج کنید واسم؟و پولمو به دستم برسونید؟

M
M
3 سال قبل

شماره حساب پی پل کدوم قسمت قرار میگیره
من کپی کنم بدم طرف تا پول وارد کنه

ابولفضل ff
ابولفضل ff
3 سال قبل

ببخشید من یه مشکلی در ساخت اکانت دارم
یه قسمتی هست که داخلش شماره تلفن رو نیاز داره اونجا باید چکار کنم ؟!

فرزان
فرزان
3 سال قبل

سلام خودتون بسازید قیمتش چقد میشه ؟؟؟

یوسف
یوسف
3 سال قبل

با سلام،
اگه با پاسپورت ایرانی از طریق کشور دیگه ای اکانت پی پال باز کنیم، به مشکل میخوریم؟؟؟
منظورم اینکه با هویت ایرانی مشکل دارن یا خود کشور؟

Arezoo
Arezoo
3 سال قبل

سلام وقت بخیر
قبل از وریفای حساب میشه پول فرستاد ب ی حساب دیگه یا ن؟

امیر
امیر
3 سال قبل

مگر ما تحریم نیستیم؟؟

Mohammad
Mohammad
3 سال قبل

سلام
ببخشید 2 سوال؟؟؟
میخوام یه حساب پی پالی داشته باشم.اطلاعات شما رو چک کردم وبخاطر تحریما میبینم ک شرایطش برام سخت و مهیا نیست.ایا راهی دیگری هست که
بشه دسترسی به یه اکانت پی پال در ایران داشته باشم…
2.اینو هم بگم خودم توی یه شرکت آمریکایی بنام (بازار بورس نزدک-یونیک فاینانس)بصورت انلاین فعالیت دارم و جز یکی از کاربرانش هستم و هفتگی شرکت بهم دلار میده ایا از طریق این چنین موردی میتونم یک حساب پی پالی باز کنم.
لطفا راهنمایم کنید ممنون

دارن شان
دارن شان
3 سال قبل

با تشکر از خانم مظفری بابت اطلاعات دقیق.
میخواستم بدونم برای قسمت زیپ کد و عکس های ترجمه شده کارت شناسایی و کلا قسمت proof , انگار نمیشه از اطلاعات ایرانی استفاده کرد , درسته؟ پیشنهاد شما در این قسمت چیه؟ با فوتوشاپ اعداد رو توی عکس ها درست کنیم؟ و برای زیپ کد هم مثلا زیپکد سوییس رو بزنیم ؟ من همه مشکلم همین قسمت آدرس و زیپکد و proof هستش , اگه میشه پیشنهاد خودتون رو بگید که بقیه هم موقع خوندن کامنتها, مثل من, مشکلشون برطرف شه.
ممنون از پاسخگویی

محمد
محمد
3 سال قبل

سلام وقت به خیر
می خواستم بدونم اگر ما از شما حساب paypal خریداری کردیم اگر احیآ بعد از مدتی اتفاده احراز هویت خواست ما باید چه کنیم ؟

صبغت اله شریفی
صبغت اله شریفی
3 سال قبل

سلام ببخشی من کارت اعتباری ندارم باید چی کار کنم میشه حساب بانگی خودرا وصل کنم چیطور

بابک شریفی
بابک شریفی
3 سال قبل

سلام وقت بخیر
ببخشید من هم حساب پی پال دارم هم شماره حساب متصل
اگر بخوام برداشت هامو همونجوری که گفتید چنج میشه از سایت شما چنج کنم میشه؟

بهاره
بهاره
3 سال قبل

سلام سایتش فیلتره که بالا نمیاد و قندشکن میخواد؟؟؟

بهنوش
بهنوش
3 سال قبل

سلام اگه از ایران نمیشهpaypalساخت پس چرا بازی یا مسابقات تو google به راحتی قابل دسترس لطفا جهت راهنمایی پیام دهید

علیرضا
علیرضا
3 سال قبل

میگم اگه من تو حصاب پی پالم پول داشته باشم مثلا به پول دلار چطور میتونم اونو به پول ریال ایران تبدیل کنم ?

فروغ
فروغ
3 سال قبل

سلام
وقت بخیر
من برای ی سایتی کار میکنم در آمد به دلار دارم پی پال هم ندارم
صرافیام قبول نمی کنه اکانت پی پلشونو بدن من بفرستم پول نقد کنم
میگن برای این روش حداقل باید به ۱۰ هزاردلار برسه تا بفرسینو مانقدش کنیم
نمیدونم چی کار کنم در آمدم نقد شه ؟
لطفا راهنمایی کنید

مرتضی
مرتضی
3 سال قبل

سلام من این مشکل برام پیش امده
Quick security check
We just need some additional info to confirm it’s you.

Receive a text

Please add a phoneAdd phone

حازم
حازم
3 سال قبل

سلام چرا تو قسمت راهنمایی نگفتین شماره تلفن میخاد
بدون شماره تلفن که قبول نمیکنه اونم ایران تو لیست نیست

علی
علی
3 سال قبل

سلام من اگه از طریق شما پی پال درست کنم میتونم از اون در یوتیوب استفاده کنم و برداشت کنم

Karimi
Karimi
پاسخ به  مهلا مظفری
2 سال قبل

سلام
نوشتید به یه کارت بین المللی لازم داریم، بدون این نمیشه؟
یا اگه اکانت درست کردیم چجوری از ایران میتونن پول بفرستن؟ چجوری پول رو از بانک بگیریم؟

پرستو کاشانی
پاسخ به  Karimi
2 سال قبل

با سلام و احترام. شما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 5 بعداز ظهر با پشتیبانان پی 98 تماس بگیرید تا پاسخگوی تمامی ابهامات شما درباره خدمات افتتاح حساب پی پل باشند.

امیر
امیر
4 سال قبل

سلام کد تلفن ایران در لیست سبت نام نیست
چیکار باید کرد

علی
علی
4 سال قبل

سلام من یه آشنا دارم تو انگیلیس آیا اون میتونه اکانت پی پال بسازه برام؟؟
لطفا همه چی رو توضیح بدین
(من میخوام دلار براشت کنم میخوام با پول هایی که در میارم و میره تو اکانت پی پالم برای بازی پابجی یوسی بخرم)

مصطفی
مصطفی
پاسخ به  مهلا مظفری
3 سال قبل

سلام.
در مراحل ثبت نام شماره تلفن میخواهد.ولی کد ایران در دسته کد ها نیست.کد تایید هم میخواهد و شماره ی ایرانی قبول نمیکند.لطفا جواب بدید.
ممنون

سینا
سینا
4 سال قبل

با سلام
ایا میشه از وب مانی یا پرفکت مانی به جای پی پال ، در سایت هایی همچون freelancer.com استفاده کرده ؟
یا اگر نمیشه چه سایت های فریلنسری از این وب مانی پشتیبانی میکنن ؟

کارو
کارو
پاسخ به  سینا
3 سال قبل

سلام خانم مظفری من بازی پی پال انجام میدم از طریق داداشم که تو خارج زندگی میکنه برنامه پی پال رو نصب کردم الان چیکار کنم که پولم رو برداشت کنم.حساب پی پال رو با نام خودم باز کنم یا با نام برادم که برنامه پی پال رو نصب کردم،میخوام حساب بانکی پی پال رایگان باز کنم کمکم کنید لطفا

شیرین
شیرین
پاسخ به  کارو
3 سال قبل

سلام میشه بپرسم اسم بازی که برای برداشتتون نیهز به پی پال دارید چیه؟

Amirhoseine
Amirhoseine
4 سال قبل

با سلام و وقت بخیر ⚘🖐🖐⚘
میگم وقتی با vps آلمان و با وارد کردن مشخصات درست آن کشور حساب peypal خودمون رو ساختیم ، میشه با شماره حساب ایرانی خودمون رو به زیر کادر شماره ی IBAN بنویسیم مثلا:(……………IR ), لطفا راهنمایی ام کنینن خواهشا❤❤❤

sasan
sasan
پاسخ به  مهلا مظفری
4 سال قبل

سلام ما هفتاد ساله تحریم هستیم آمریکا خودشم مسخره کرده یه چی جدید بگن

حسینی
حسینی
4 سال قبل

سلام خسته نباشید
برای ورود به پی پال از vps استفاده میکنم، باید آدرس آی پی ها یکی باشه، یعنی وی پی اس آمریکا، باید تو پی پل هم آدرس آمریکا وارد بشه؟

مهدی عبدی
مهدی عبدی
4 سال قبل

یوتیوب چه روش هایی به غیر از پی پال رو برای پرداخت درامد های تبلیغات قبول می کنه؟
بعد پی پال وریفای شده سایت توسط یوتیوب معتبر شناخته می شه؟

مهسا
مهسا
پاسخ به  مهدی عبدی
3 سال قبل

سلام ممنون از توضیحات عالیتون. فقط یه سوال دارم . برای وریفای کردن حساب پی پل، حساب بانکی حتما باید به اسم خود شخص باشه یا میتونه از حساب بانکی کس دیگه استفاده کنه؟
بعضی کشورها مثل ایران و ترکیه تحریم هستن و پی پل حساب بانکی این کشورها رو قبول نمیکنه متاسفانه.
خیلی ممنون

Najmeh
Najmeh
4 سال قبل

سلام من تو مرحله وارد مردن اطلاعات کارت ب مشکل میهورم میشه راهنمایی کنید؟